Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
87
powtorze moze wiecej osob wodzow powaznych przeczyta

1. **"Plik" na klawiaturze komputerowej**: Plik znajduje się na klawiaturze komputerowej obok klawisza "Enter". Jest to mały klawisz, który jest stosunkowo mało znany i rzadko używany.

2. **"Pica-pica"**: Pica-pica to owad występujący w Ameryce Południowej, który wygląda jak krystaliczna kropla wody. Jest to owad posiadający unikalne właściwości optyczne.

3. **"Migoczące miasto" w Chinach**: W Chinach istnieje miasto o nazwie Huating, które słynie z zjawiska zwanej "migoczącym miastem". Zjawisko to polega na dziwnym efekcie optycznym, który powoduje, że miasto wydaje się "migotać".

4. **"Cmentarz samochodów" w Belgii**: W belgijskiej wiosce Chatillon znajduje się nietypowy "cmentarz samochodów", gdzie stoją setki starych pojazdów, tworząc surrealistyczną scenerię.

5. **"Wyspa królików" w Japonii**: Okunoshima w Japonii jest znana jako "wyspa królików", ponieważ zamieszkują ją dzikie króliki, które stanowią atrakcję turystyczną.

6. **"Socotra" - wyspa drzew pudłowych**: Wyspa Socotra znajdująca się u wybrzeży Jemenu słynie z unikalnej i egzotycznej flory, w tym drzew pudłowych, które nadają jej surrealistyczny wygląd.

7. **"Jezioro krwi" w Iraku**: Jezioro krwi to nazwa nadana jezioru Al-Hammar w Iraku, które w okresie wojny w Zatoce Perskiej stało się czerwone z powodu wysokiej zawartości soli i metali ciężkich.

8. **"Skała z pianą" w Australii**: Na plaży Mahon w Australii znajduje się naturalna formacja skalna, która wygląda jak gigantyczna piana morska.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Strasznie ograniczona ta funkcja szukaj, prawie jak black.
Ale znalazłem!
Ah to czysta przyjemność jechać z Tobą

A więc startujemy

Polecenie numer 1


Wykonane?


Oczywiście:)


Polecenie nr 2


Wykonane?


Oczywiście:)

A potem jeszcze przyleciał, bo zapomniał, że zapowiadałem mu, że pokój jest przejściowy i myślał, że kumpla znalazł:)



Nie wyciągam priv nigdy, bo to dla mnie świętość. Ale gdy zacząłeś...nie mam skrupułów:)
Warto było? Chyba nie, co?

XD XD XD XD
Patrzcie na to złoto xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Nic o mnie gnoju z katowic nie wiesz, zamknij mordę i idź wylizać dupe blacka, dowody masz wyżej jakim posłusznym psem jesteś xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Spoko śmietniku, serio te twoje i avasa kłamstwa nie robią najmniejszego wrażenia, więc nie wiem na co liczysz xD
I myślisz że caps lock robi na kimś wrażenie?
Tylko udowadniasz żeś debil z katowic xD
 
Wynik reakcji
2.756
Nic nie kasowałem nieudaczniku :)
Za to ty lajkowałeś posty blacka bo ci kazał xD
Tak, przecież pisałem że usunąłem jeden wpis o matce Choriela, już zapomniałeś?
A teraz serio spadam, buziaczki, zacznij brać leki bo to się robi straszne :/



To nic nie kasowałeś czy kasowałeś?.

Sam nie wiesz co mówisz...
Na szczęście za myślenie ci nie płacą.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Co ci tak długo myślenie schodzi patusie?
Ja wiem że ty z patologii ale do szkoły chyba chodziłeś nie?
 
Do góry