GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
676
Zwykle się wypowiadam tylko po to by serdecznie obrazić pana Kmica ale czytając te Wasze wypociny chciałem tylko napisać, że mam w plemieniu Hannibala z blachą Speed i się okazało, że też robimy im obrzeża na k53 <tanczy>
 

Mautrykill

Łucznik
Wynik reakcji
496
Zwykle się wypowiadam tylko po to by serdecznie obrazić pana Kmica ale czytając te Wasze wypociny chciałem tylko napisać, że mam w plemieniu Hannibala z blachą Speed i się okazało, że też robimy im obrzeża na k53 <tanczy>
U nas jest Smoke W*d czyli też gramy dla Speed? :<
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
853
@SzybkieOszustwo - Wypowiedz Szybkieoszustwo

Niewątpliwie w tej twojej wypowiedzi jest troche prawdy, ale także trochę samemu dopowiedziałeś, aby lepiej pasowało Ci do narracji. Na pewno widać, że zajęło Ci to sporo pracy, a jako że dostałem kilka podobnych do siebie PW od FOrumowych spammerów, bym się w końcu wypowiedział na temat całej tej akcji z darmami SPEED i 3D, to wrzucam moje przemyślenia:

Wypowiedz Keymila z FO:

View attachment 61198


Wypowiedz Keymila z gry:
View attachment 61217
View attachment 61219

Zalozycielka 3D:
View attachment 61199

Banned multi^

View attachment 61200
Fresh konto^

View attachment 61201
Rzekome powiazania^

Moje przemyślenia:
Większość dłuższych wiadomości z tego konta była napisana zbyt profesjonalnie, nawet jak na Brytyjczyka (Pande), za którego ktoś z tego konta sie podszywal. Niejednokrotnie widziałem, jak wyglądają rozmowy dyplomatyczne za granicą, bo sam wygrałem 3 światy zanim zacząłem grać na PL - i te rozmowy nie były nawet zbliżone do tych, które zostały wygenerowane przez ChatGPT do wszystkich dyplomatów na tym świecie z konta Zuzii95. Ewidentnie robił to ktoś z Polski, a najprawdopodobniej radny (*na co nie ma dowodow*) plemienia SPEED próbując przy okazji ogarniecia przeglądu obrzeży - zorientować się co do zamiarów innych ekip na świecie. Jak w tym powiedzeniu o dwóch ptaszkach i jednym kamieniu. W innym wypadku po co random (nowe konto) wypytywałby każdą ekipę o SPEED i ich nastawienie względem nich?


Plemiona takie jak 3D czy SKW to nie są żadne akademie SPEED, a poza obecnymi tam kilkunastoma darmami, które swego czasu masowo znikały (bo ostatnimi dni przestały) - jest tam naprawdę dużo zwykłych graczy, którzy wrócili po przerwie na Jubileusz, żeby poklikać jak za dawnych czasów (Przykład: choćby Patec Wariatec). I tak bronią się, i beda sie bronic - stad rapki z poległymi szlachcami i rozbitymi offami SPEED. Nie ukrywajmy w obecnych plemionach, bez odpowiednich znajomości / tw-statsów nie masz jakichkolwiek szans, żeby załapać się do topowych ekip, więc jesteś zmuszony grać na obrzeżach. Wsadzenie kreta do takiej ekipy tak jak to Keymil napisal to naprawdę nie problem i zapewne N'ki, TI, WITAM, WYGI, LOVE też mają swoich kretów w obrzeżowych ekipach, które zaznaczyłem na mapce wyżej i z którymi podobnie jak SPEED te sąsiadują. Zakładam, że taki wlasnie plan mial też wstępnie Keymil, co widac po jego wiadomościach na forum plemiennym powyżej, a plan o zalozeniu 3D i jego realizacja byl zupełnie kogoś innego, na co ten tylko zezwolił przymykając oko w swojej wiadomości z FO. Moim zdaniem odebranie możliwość gry tamtejszym graczom, choćby głupiego miesiąca dłużej poprzez założenie plemienia - w miejscu gdzie te prędzej czy później by naturalnie powstało (tak jak na innych kontynentach), a następnie udawanie ich lidera, który poprowadzi projekt „Zjednoczonej Północy”, żeby zebrać stany wojsk jak największej ilości ludzi, którzy ci zaufali, a potem dodatkowo uniemożliwić im jeszcze przesył wojska (współpracy) na etapie pierwszych pałaców przez 5 dniowy zakaz w ustawieniach świata, którego kazdy jest świadom - to zupelnie co innego niż krety i jest to po prostu skurwysynstwo. Czy to było potrzebne? Od samego początku mówiłem, że NIE - a nawet sama walka 1 vs. 3 przeciwko SPEED nie byłaby dla tych ekip wyrównana, ze względu na wysoką jakość graczy SPEED. Nie hejtuje tez tu graczy SPEED, którzy nie mieli wpływu na powyższe ruchy - bo ewidentnie odjebała tu jedna osoba, której widocznie aż za mocno zależało na zyskaniu przewagi i tempa przez SPEED. (Radny?)

TL : DR Naprawdę się zawiodłem.

A i jeszcze jedno:
View attachment 61204

Szacunek należy się dla wszystkich wyżej wymienionych na mapce założycieli oraz ich radnych za próbę poprowadzenia / dania szansy mniej doświadczonym graczom, a tobie, szczurze chowający się za zbanowanym za multi nickiem Zuzii95, ch*j do dupy. Mam nadzieję, że za kilkanaście światów dowiem się od kumpli, kto za tym stał - i sam dopilnuję, żeby spotkała Cię karma. Tyle na temat 3D.

Na rozluźnienie zapraszam do działu @Fluxik z memami:
https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/najlepszy-memiarz-świata-200-tylko-memy.130412/
Patecky jaki nick?
 

Idefiks

Miecznik
Wynik reakcji
68
Najlepsze mapki, pamiętam że był jeszcze do RA i RO. A no i koniecznie musisz Stefanów dodać.
Hmm, trudno dodać bo mapka tworzy się dla 10 największych plemion, rodzin plemion, dodam stefanów jako rodzinę, zobaczę jak to wyjdzie :)
Tak to prawda, że tworzy się ranking ale nie RA, RO, a dominacje na kontynentach plemion jak i graczy, top przejęć za ostanie 24 godziny, lub dowolny czas jaki ustawię, top średniej ilości punktów na gracza,
top RA, RO nie potrafi nawet program krogenth-a - uruchomię go na świat 200 i zobaczę czy jest równica, a może spolszczę opis/menu.
Potrzebny by mi był jeszcze zewnętrzny serwer hostingowy, który udostępni grafiki na forum.
topktribes.png

Ps.
edytuję, bo stafanów już chyba prawie nie ma :O
chyba, że nazwa się zmieniła???
 
Ostatnia edycja:

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.409
[ Data ] - 18.03.2024 - (Ostatnia: 6 Dni temu)

[ Mapka ]

Mapka 6.png

[ Gifek ]

Gif 2.gif

[ Statystyki ]

1710791343953.png

[ Zmiany ]

• Podczas tworzenia mapki na Poludniu chyba rozpoczela sie jakas rewolucja, bo czlon OB z obrzezy zmienil nazwe i kontakt:
GTS.png

Niech dobrze obserwuje

• Obserwowalem no i wypatrzylem przy pomocy @TypowyMirekHandlarz: NNZ + S200 pomaga przeskakiwac KLASYK na obrzeza, w zamian za pomoc w wojnie przeciwko WYGI + LOVE/HATE WAR.
1710792354105.png

• Najciekawsze bitki na ten moment to ewidentnie:
- LAS vs. HELL (Maja wyrownane TOP'owe RA i RW, z taka roznica ze HELL ma wyzsze RO, wiec chyba bici sa przez wieksza ilosc plemion (OB), ewentualnie ubijaja LAS na lekko lepszym ratio.)
- NNZ vs. L/H WAR (L/H WAR obecnie zajmuje TOP1 RO/RW i TOP 4 RA, wiec mimo tego ze jest ich mniej niz NNZ to w rankingach sa znacznie wyzej.)

1710795242444.png
1710795261660.png
1710795276913.png

• Macie tez taka mapke, cos tam sie pobawilem, jeszcze pewnie @Brika dobierze kogos do pomaranczowego sojuszu: HELL, moze DUDU? To dodam dopiero jak cos wiecej bedzie wiadomo.

TEAMS.png

Obecnie:
- RED vs. BLUE
- GREEN vs. PURPLE
- ORANGE jeszcze nie wiadomo, widac jedynie pojedyncze podboje przeciwko PURPLE.

Wojny:
(Ostatnie 3 dni)
[15/03/2024: 00:00 a.m. - 18/03/2024: 11:59 p.m.]


1710799274826.png

(Dobra narazie tyle, bo musze awatarkow pare zrobic jeszcze)
 
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.175
Jak wiadomo ja zdania nie zmieniam.
Są oszuści i bociarze ze SPEED, nie ma...wiadomo czego
Pozdrawiam serdecznie
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.757
[ Data ] - 18.03.2024 - (Ostatnia: 6 Dni temu)

[ Mapka ]

View attachment 61370

[ Gifek ]


[ Statystyki ]

View attachment 61372

[ Zmiany ]

• Podczas tworzenia mapki na Poludniu chyba rozpoczela sie jakas rewolucja, bo czlon OB z obrzezy zmienil nazwe i kontakt:



• Obserwowalem no i wypatrzylem przy pomocy @TypowyMirekHandlarz: NNZ + S200 pomaga przeskakiwac KLASYK na obrzeza, w zamian za pomoc w wojnie przeciwko WYGI + LOVE/HATE WAR.

• Najciekawsze bitki na ten moment to ewidentnie:
- LAS vs. HELL (Maja wyrownane TOP'owe RA i RW, z taka roznica ze HELL ma wyzsze RO, wiec chyba bici sa przez wieksza ilosc plemion (OB), ewentualnie ubijaja LAS na lekko lepszym ratio.)
- NNZ vs. L/H WAR (L/H WAR obecnie zajmuje TOP1 RO/RW i TOP 4 RA, wiec mimo tego ze jest ich mniej niz NNZ to w rankingach sa znacznie wyzej.)


• Macie tez taka mapke, cos tam sie pobawilem, jeszcze pewnie @Brika dobierze kogos do pomaranczowego sojuszu: HELL, moze DUDU? To dodam dopiero jak cos wiecej bedzie wiadomo.

View attachment 61387

Obecnie:
- RED vs. BLUE
- GREEN vs. PURPLE
- ORANGE jeszcze nie wiadomo, widac jedynie pojedyncze podboje przeciwko PURPLE.

Wojny:
(Ostatnie 3 dni)
[15/03/2024: 00:00 a.m. - 18/03/2024: 11:59 p.m.]


View attachment 61391

(Dobra narazie tyle, bo musze awatarkow pare zrobic jeszcze)
ARESy już dogadane z WITAM? Szykuje nam się sporo dobrej zabawy w APK widzę
 
Wynik reakcji
2.392
[ Data ] - 18.03.2024 - (Ostatnia: 6 Dni temu)

[ Mapka ]

View attachment 61370

[ Gifek ]


[ Statystyki ]

View attachment 61372

[ Zmiany ]

• Podczas tworzenia mapki na Poludniu chyba rozpoczela sie jakas rewolucja, bo czlon OB z obrzezy zmienil nazwe i kontakt:



• Obserwowalem no i wypatrzylem przy pomocy @TypowyMirekHandlarz: NNZ + S200 pomaga przeskakiwac KLASYK na obrzeza, w zamian za pomoc w wojnie przeciwko WYGI + LOVE/HATE WAR.

• Najciekawsze bitki na ten moment to ewidentnie:
- LAS vs. HELL (Maja wyrownane TOP'owe RA i RW, z taka roznica ze HELL ma wyzsze RO, wiec chyba bici sa przez wieksza ilosc plemion (OB), ewentualnie ubijaja LAS na lekko lepszym ratio.)
- NNZ vs. L/H WAR (L/H WAR obecnie zajmuje TOP1 RO/RW i TOP 4 RA, wiec mimo tego ze jest ich mniej niz NNZ to w rankingach sa znacznie wyzej.)


• Macie tez taka mapke, cos tam sie pobawilem, jeszcze pewnie @Brika dobierze kogos do pomaranczowego sojuszu: HELL, moze DUDU? To dodam dopiero jak cos wiecej bedzie wiadomo.

View attachment 61387

Obecnie:
- RED vs. BLUE
- GREEN vs. PURPLE
- ORANGE jeszcze nie wiadomo, widac jedynie pojedyncze podboje przeciwko PURPLE.

Wojny:
(Ostatnie 3 dni)
[15/03/2024: 00:00 a.m. - 18/03/2024: 11:59 p.m.]


View attachment 61391

(Dobra narazie tyle, bo musze awatarkow pare zrobic jeszcze)
Taki weteran, tyle błędów, pozwoliłem sobie poprawić najważniejsze błędy.

1.png
2.png
Pozdrawiam
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Ja to widzę tak
fm2hOHA.png
 
Do góry