Dyskusja o sytuacji na świecie 197

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
kolegę do wtórowania na poziomie sobie znalazłeś, razem jebani przez życie to by wyjaśniało czemu taki przygłupi jesteś od tylu lat xD
Już wiem skąd te podziemie w nicku poziom niżej niż dno.
Tak patrząc na ciebie to o jebaniu przez życie lepiej nic nie gadaj bo śmiesznie to brzmi od ciebie
Dwa bułki redbul pozdrawiam
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
765
Koledzy z under tyle tych pedalskich podtekstów i lizaniu rowa widać skąd się to bierze. Fetyszyści
Zdajesz sobie sprawę, że świat macie ponad 70/30 bo wszystkich rekrutujecie? Tak samo będzie z Dzobiland, JZK czy też tym LastDance, które miało być takie istotne. Wczoraj z Puuu napisało do Nas X osób, że mają dość gry jako mięso armatnie, tymczasem wy wzięliście koalicję na cały świat, robiąc z nich swój X człon. Zabawnie będzie oglądać jak 1 blaszka będzie przypadać na 20/30 graczy od Was, jestem ciekaw co im obiecacie wówczas. No chyba że się wyprzesz faktów jak zwykle xd
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Zdajesz sobie sprawę, że świat macie 70/30 bo wszystkich rekrutujecie? Tak samo będzie z Dzobiland, JZK czy też tym LastDance, które miało być takie istotne. Wczoraj z Puuu napisało do Nas X osób, że mają dość gry jako mięso armatnie, tymczasem wy wzięliście koalicję na cały świat, robiąc z nich swój X człon. Zabawnie będzie oglądać jak 1 blaszka będzie przypadać na 20/30 graczy od Was, jestem ciekaw co im obiecacie wówczas. No chyba że się wyprzesz faktów jak zwykle xd
Ale ty zdajesz sobie sprawę że niedawno 65/35 było i wam to nie przeszkadzało a jeszcze na tyle nie pewni siebie byliście że odpaliliscie rekrutację ?
Różnica między tym rekru.
Że dzobilandy przyjął parę akcji i zaczęli się sypać bez naszej ingerencji.
Puu nie było mięsem armatnim mieli sytuację jak każdy inny czlon a deffa im nie odmawialiśmy to o mięsie to wasza śpiewka.
Zrektutowaliscie trudno czy wam się to opłaci nie wiem choc się domyślam.

Ale widać że się pali koło dupy skoro już jak to nazwaliscie "resztki" lich na kolanach prosi od wczoraj żeby do was przeszli
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
765
Ale ty zdajesz sobie sprawę że niedawno 65/35 było i wam to nie przeszkadzało a jeszcze na tyle nie pewni siebie byliście że odpaliliscie rekrutację ?
Różnica między tym rekru.
Że dzobilandy przyjął parę akcji i zaczęli się sypać bez naszej ingerencji.
Puu nie było mięsem armatnim mieli sytuację jak każdy inny czlon a deffa im nie odmawialiśmy to o mięsie to wasza śpiewka.
Zrektutowaliscie trudno czy wam się to opłaci nie wiem choc się domyślam.

Ale widać że się pali koło dupy skoro już jak to nazwaliscie "resztki" lich na kolanach prosi od wczoraj żeby do was przeszli
Ty chyba faktycznie tylko na FO grasz. Jeśli uważasz, że wiesz lepiej niż gracze Puuu, ich założyciel czy radni to dobrze, widocznie byli tak zadowoleni ze współpracy z Wami, że aż dali zielone światło dla wszystkich graczy i sami kończą grę, nie mnie oceniać. Jednak jeśli uważasz, że gra w takiej przewadze jest smaczna to w porządku, mam nadzieję że wszyscy będziecie z niej dumni. Z Tobą jest problem taki, że oceniasz wszystkich przez pryzmat 1-2 graczy których nie lubisz i potem wypisujesz takie pierdoły na forum, jednak faktów nie oszukasz i każdy widzi jak wygląda mapa teraz i jaki proces rekrutacyjny będzie tworzony.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Ty chyba faktycznie tylko na FO grasz. Jeśli uważasz, że wiesz lepiej niż gracze Puuu, ich założyciel czy radni to dobrze, widocznie byli tak zadowoleni ze współpracy z Wami, że aż dali zielone światło dla wszystkich graczy i sami kończą grę, nie mnie oceniać. Jednak jeśli uważasz, że gra w takiej przewadze jest smaczna to w porządku, mam nadzieję że wszyscy będziecie z niej dumni. Z Tobą jest problem taki, że oceniasz wszystkich przez pryzmat 1-2 graczy których nie lubisz i potem wypisujesz takie pierdoły na forum, jednak faktów nie oszukasz i każdy widzi jak wygląda mapa teraz i jaki proces rekrutacyjny będzie tworzony.
Wiem trochę więcej niż szary gracz.
Ale nie będę zdradzał tutaj szczegółów ani wypisywał nic co powinno zostać tam gdzie powinno
Nie jest smaczna bo wolał bym się bic normalnie ale co zrobić.
Wam taka przewaga nie przeszkadzała a prostak z podziemia to skakał z radości więc nie rozumiem skąd ten płacz.
Faktem jest też to że mając 65/35 odpaliliscie rekrutację i tego sie nie wyprzecie
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
765
Wiem trochę więcej niż szary gracz.
Ale nie będę zdradzał tutaj szczegółów ani wypisywał nic co powinno zostać tam gdzie powinno
Nie jest smaczna bo wolał bym się bic normalnie ale co zrobić.
Wam taka przewaga nie przeszkadzała a prostak z podziemia to skakał z radości więc nie rozumiem skąd ten płacz.
Faktem jest też to że mając 65/35 odpaliliscie rekrutację i tego sie nie wyprzecie
Rozmowa na forum to płacz? Nawet to Cię przerasta. 65/35 nigdy nie było, skąd ty to bierzesz? Przecież nawet po podpisaniu się z omerta, piszecie do dzobiland o rekrutację aby powiększyć jeszcze 70/30, gdyż widocznie tak trzeba. W realu jak ktoś Ci zada pytanie, bądź poda fakty, które nie są po twojej myśli to też mówisz mu „nie płacz”? Dalsza dyskusja nawet nie ma sensu.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
617
Te wypowiedzi o mięsie armatnim to jest zloto i klasyka propagandy plemion, nikt tego nie weryfikuje. Jeśli był def od KND to jest to zwyczajna kosa Puu taka klasyczna, a przejście do wrogiego obozu trzeba jakoś umotywować stąd opowieści różnej treści
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Rozmowa na forum to płacz? Nawet to Cię przerasta. 65/35 nigdy nie było, skąd ty to bierzesz? Przecież nawet po podpisaniu się z omerta, piszecie do dzobiland o rekrutację aby powiększyć jeszcze 70/30, gdyż widocznie tak trzeba. W realu jak ktoś Ci zada pytanie, bądź poda fakty, które nie są po twojej myśli to też mówisz mu „nie płacz”? Dalsza dyskusja nawet nie ma sensu.
W momencie wyciągania graczy z puu nie było tak Knd emotki puu vs reszta ? Wy nawet dzobilandy próbowaliście ogarniać więc jak jak nie było 65/35 .
Nie ma sensu bo każdy obstaje przy swoim i tyle.
I tak dla mnie to płacz i x faktami to nie ma nic wspólnego.
 

cinekfff22

Łucznik
Wynik reakcji
45
Te wypowiedzi o mięsie armatnim to jest zloto i klasyka propagandy plemion, nikt tego nie weryfikuje. Jeśli był def od KND to jest to zwyczajna kosa Puu taka klasyczna, a przejście do wrogiego obozu trzeba jakoś umotywować stąd opowieści różnej treści
ktoś to źle rozgrywa niestety albo stety .

pisząc ze musimy przerabiać front na 80% deffa ze trzeba zamrozić ten front bo trzeba najpierw dzobiland ogarnąć ze nie ma dla wszystkich stalek deffa itp . ze już lecą frontowcy z knd na zachód . ludzie maja mieszane odczucia i tylko chyba sentyment niektórych jeszcze trzyma ^^
 

POLdi

Pikinier
Wynik reakcji
32
Rozmowa na forum to płacz? Nawet to Cię przerasta. 65/35 nigdy nie było, skąd ty to bierzesz? Przecież nawet po podpisaniu się z omerta, piszecie do dzobiland o rekrutację aby powiększyć jeszcze 70/30, gdyż widocznie tak trzeba. W realu jak ktoś Ci zada pytanie, bądź poda fakty, które nie są po twojej myśli to też mówisz mu „nie płacz”? Dalsza dyskusja nawet nie ma sensu.
Ale kogo wzięliśmy od Dżobich? Do kogo piszemy o rekru? z tego co wiem to Lidkas i jacyś jego kumple przyszli do nas przed akcją z banami bo to było w poniedziałek a od tego czasu nikt (jeśli sie mylę to możesz mnie poprawić).

O ile do tego, że myśleliśmy nad wzięciem ludzi z UWU po grupówce ChinaHackera możecie sie przyczepić tak tutaj info o wypisywaniu hejek do dżobich i ich rekrutacja jest z dupy bo co najwyżej oni do nas piszą i chcą sie dogadywać a my niekoniecznie xD

Zrekrutowaliśmy Puu? z tego co mi sie wydaje to oni działali z nami i z członem Szanke jak jedność praktycznie wspólnie akcje pisząc i wymieniając sie deffem więc co najwyżej trzeba było opanowywać sytuacje po kierze Duala, któremu sie odkleiło żeby ludzie chcący grać nie musieli na tej odklejce cierpieć ;d
 
Do góry