Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.368
I to wszystko? Drama o 4 człony darm, a potem screen że 15-20 osób ma wystartować na obrzeżach, żeby szybko je przejąć? Jak Was coś takiego boli, to jak key rzuci hejkę i Wam kontynent graczy zrekrutuje to się chyba zesracie na miętowo.
Daj jeszcze screeny, że daba, nezus i brika grali w speed. Może uda Wam się ustalić, że TI to nasze darmy.
Nie ma co temu debilowi odpisywac, napinal sie 2 tygodnie na te screeny i wypuscil jakis belkot, z ktorego wynika ze speed i key to dobre plemie, ktore ogarnia co sie wokol nich dzieje i ma rozne pomysly na przejmiwanie terenu

Tym razem - nic nielegalnego, ani nawet niemoralnego, bo kazde plemie na tym swiecie robi cos takiego w mniejszej lub wiekszej skali.

Ktos niemily dla speed, ale wyjatkowo glupi jezeli mysli, ze ktos kto gra w plemiona i wie jak to wyglada zlapie sie na takiego posta i zacznie nienawidzic speed
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.990
Dziwne, że każdy kto zna speed mowi o was bociarze\kretacze\oszuści. Tylko samo speed mówi, że to nie prawda. Ale rozumiem "ja ni widziol ja ni widziol" przeciez nikt ze speed nie wyjdzie i nie przyzna się do tego. Tylko moglibyście chociaż sie postarać odpowiadać z sensem niz tylko " hehe, boli was dupcia od wielkiego speed" albo już nic nie komentujcie

Chociaż tyle dobrego, że po tylu latach doprowadziliscie sztukę manipulacji i krętactwa do perfekcji bo kiedyś nieudolnie robiliście to zostawiając dowody prowadzące do was, a teraz tylko same poszlaki.
To powiedz mi czemu musialem wczoraj akcje robic na ta nasza akademie i na chuj ubila mi ona offa i 2 grube?
Propagande to kazdy glupi moze siac, tylko trzeba to robic z glowa a nie wypisywac takie durnoty

Po prostu macie bol dupy, w kazdym plemieniu sa darmiarze, bociarze i kretacze
Cudze widzicie, swego nie znacie.
Tyle ode mnie.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.368
To powiedz mi czemu musialem wczoraj akcje robic na ta nasza akademie i na chuj ubila mi ona offa i 2 grube?
Propagande to kazdy glupi moze siac, tylko trzeba to robic z glowa a nie wypisywac takie durnoty

Po prostu macie bol dupy, w kazdym plemieniu sa darmiarze, bociarze i kretacze
Cudze widzicie, swego nie znacie.
Tyle ode mnie.
Przeciez on tutaj wystawil laurke speed, a nie pokazal ze speed robi cos niezeyklego czy nielegalnego

Debil i tyle, pompowal sie tyle czasu przed tym postem i takie gowno wypuscil xD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.457
Druga akademia *GU*/MC
Plemię które powstało jak feniks z popiołów gdy pierwsza akademia sobie za dobrze radziła i dostało za cel zablokowanie wygom dostępu do k36.
Dziwnym trafem po tygodniu gry powstaje jakieś plemię z nikąd i 4 członowe 3D grzecznie czeka aż nazbierają setkę graczy aby dopiero ich zacząć atakować.

Plemię wcześniej znane jako MC, otwarcie wypisuje do wszystkich, że jest akademią sPEED i tym hasłem rekrutuje wszystkich graczy z K36.
Taktyka nawet trafna, część graczy która chce grać przeciwko sPEED się zgłasza do pierwszej akademii a pozostali do drugiej i tak zbierają wszystkich w swoje szeregi.

View attachment 61183View attachment 61184View attachment 61185

W sekrecie co bardziej ogarniętym graczom którzy się może załapią do głownego plemienia założyciel akademii zdradził swój sekretny plan aby ich namówić do oszustwa.

View attachment 61186

Trzecia akademia KLIK
Jak ktoś miał lekcje w ekonomii to wie, że dywersyfikacja to podstawa. @Keymil LoveOrHate wiedział i postawił na kilka akademii aby mieć plan B i nawet C gdy którąś spotka nieszczęście. Przy okazji wojna między akademiami też mu dobrze sprzyja i kazał wszystkim akademiom robić eko.

View attachment 61188View attachment 61189
View attachment 61187

Warto zauważyć, że założyciele zarówno drugiej jak i trzeciej akademii grają razem w tym samym plemieniu na Ś198.
Wyżej wspominałem, że pierwsza akademia robiła nagonkę na sPEED. Druga otwarcie przyznawała się do bycia akademią sPEED.
Tutaj dla odmiany trzecia akademia utrzymywała narrację, że nie jest darmą sPEED i codziennie o tym przypominała swoim graczom w grupówkach.

View attachment 61190

Wszystko było fajnie, śmiesznie, popcorn się sypał. Po każdej grupówce przechodziło 5 graczy raz z jednej akademii do drugiej, później 7 innych z drugiej do pierwszej i impreza się kręciła do czasu aż zabawę zepsułu BCM i zgarnęło śmietankę graczy z tej akademii.


Z jednej strony współczuję wszystkim którzy zostali wplątani do jednej z tych akademii. Z drugiej strony za taką bezmyślność się słono płaci.
W każdym bądź razie 850 osób będzie mogło się pochwalić w CV dołożeniem cegiełki do wygrania oszustów albo chociaż że grali w akademii sPEED na Ś200.


View attachment 61191

Kolejny odcinek będzie w kwietniu i rolę główną będzie grało plemię które jako jedno z nielicznych układa się z oszustami.
Czy takie plemię, które jest beneficjentem oszustw swojego sojusznika, powinno być postawione do odpowiedzialności? Czy nie jest im wstyd?
Jak tak można się układać z oszustami? Czy oni też znikną z forum? Czy będą udawać, że oni nie wiedzieli co sojusznik robił?
Wszystko pięknie ładnie ale czyim mulciakiem jest astryk który przesyła ci info i skąd jedna osoba ma info w każdej "akademii speed"? :) Wygląda mi na to że ktoś tu SPEEDków próbuje wrobić bo na razie najtwardsze poszlaki wskazują że faktycznie jedna ekipa/osoba stoi za każdym z tych plemion i nie jest to SPEED.
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
10.108
Wygląda mi na to że ktoś tu SPEEDków próbuje wrobić

Przecież to musiałby być taki mastermind, żeby coś takiego przekminić.

Jeszcze jakby się okazało, że @SzybkieOszustwo to multi Bulwy, który próbuje zniszczyć reputację SPEED, które ma jako jedyne szansę dogonić P! zwycięstwami.

I wtedy wyskakuje ten Brazol YouTuber z kamerą i mówi „cięcie”.
 
Ostatnia edycja:

husqagrubas200

Miecznik
Wynik reakcji
119
Wszystko pięknie ładnie ale czyim mulciakiem jest astryk który przesyła ci info i skąd jedna osoba ma info w każdej "akademii speed"? :) Wygląda mi na to że ktoś tu SPEEDków próbuje wrobić bo na razie najtwardsze poszlaki wskazują że faktycznie jedna ekipa/osoba stoi za każdym z tych plemion i nie jest to SPEED.
na astryku gra @Fabcio
 

Deleted User - 849188349

Guest
Rzadko to robię, bo rzadko muszę się przyznać do błędu, ale @Landoś naciska.
A zatem, screenujcie, pierwsze przeprosiny Blacka na świecie 200

Niniejszym przepraszam gracza @Landoś za opieszałość supportu w temacie rozpatrzenia jego oszustwa. Oszustwo polegało na tym, że jego przyjaciel ze świata 194 z którym tam gra, zrobił mu tutaj darmę.
Oczywiście postaram się naciskać na support, by ukarał Landosia jak najszybciej.

Pozdrawiam serdecznie
BS
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.478
To powiedz mi czemu musialem wczoraj akcje robic na ta nasza akademie i na chuj ubila mi ona offa i 2 grube?
Propagande to kazdy glupi moze siac, tylko trzeba to robic z glowa a nie wypisywac takie durnoty

Po prostu macie bol dupy, w kazdym plemieniu sa darmiarze, bociarze i kretacze
Cudze widzicie, swego nie znacie.
Tyle ode mnie.
Żeby potem support ocenił, że to nie był pushing. Lateralis by wszystko wyczuła Kanar xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.699
Rzadko to robię, bo rzadko muszę się przyznać do błędu, ale @Landoś naciska.
A zatem, screenujcie, pierwsze przeprosiny Blacka na świecie 200

Niniejszym przepraszam gracza @Landoś za opieszałość supportu w temacie rozpatrzenia jego oszustwa. Oszustwo polegało na tym, że jego przyjaciel ze świata 194 z którym tam gra, zrobił mu tutaj darmę.
Oczywiście postaram się naciskać na support, by ukarał Landosia jak najszybciej.

Pozdrawiam serdecznie
BS

Jaki ty niedorobiony jesteś xD
@Landoś uczciwie gra a ty próbujesz pluć jadem.
Na szczęście support ma już w dupie zgłoszenia od ciebie, bo takie masz znajomości xD
 

Deleted User - 849188349

Guest
Jaki ty niedorobiony jesteś xD
@Landoś uczciwie gra a ty próbujesz pluć jadem.
Na szczęście support ma już w dupie zgłoszenia od ciebie, bo takie masz znajomości xD

Zgłoszenie w dalszym ciągu nie jest rozpatrzone.
Nie gra uczciwie, jedną wioskę przejął niezgodnie z zasadami gry.
Ja wiem, że Ty będziesz wchodził w dupsko każdemu (jak do tej pory np SPEEDOM, które olały cię cieplutkim moczem i wczoraj już plułeś jadem), żeby tylko zyskać pomoc i sobie ze mną poradzić....ale to nic nie da.
Przykro mi:(
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.867
Rzadko to robię, bo rzadko muszę się przyznać do błędu, ale @Landoś naciska.
A zatem, screenujcie, pierwsze przeprosiny Blacka na świecie 200

Niniejszym przepraszam gracza @Landoś za opieszałość supportu w temacie rozpatrzenia jego oszustwa. Oszustwo polegało na tym, że jego przyjaciel ze świata 194 z którym tam gra, zrobił mu tutaj darmę.
Oczywiście postaram się naciskać na support, by ukarał Landosia jak najszybciej.

Pozdrawiam serdecznie
BS
fałszywa dwulicowa jesteś, nara
 

Deleted User - 849188349

Guest
fałszywa dwulicowa jesteś, nara

Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Chciałeś przeprosiny, przeprosiłem.
Nie sądzisz chyba, że dlatego że Cię lubię, to przymknę oko na przekręty. Nie.
Jeśli chcesz szukać fałszywych przyjaciół, to lakiernik czeka.
Ja tak nie potrafię
 
Do góry