Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Wynik reakcji
412
Odklejony jesteś totalnie. Komplementy bo wyzywamy was od botów i darmiarzy. Chłopie tyle wiosek poszło pod ban od was, a ile istnieje to szkoda gadać.
To tylko gra przeglądarkowa i nikt wam nie zazdrości. Po prostu jest nadzwyczajnie wstyd, że takie coś robicie. Jeszcze udając, że jest całkowicie inaczej udowadniasz, że top1 może na farmach osiągnąć gracz z IQ małpki kapucynki z talerzami.
Jak możesz, to proszę zamilcz.
Nie jesteśmy wyjątkiem.
Gramy dla zabawy, nie łamiąc przy tym regulaminu. To tacy jak Ty stworzyli sztuczną aferę na temat SPEED. Wy stworzyliście tematy, które tak naprawdę zrobiły z forum totalny ściek.
Bez żadnych dowodów obrażacie większość graczy tego plemienia, wrzucacie wszystkich do jednego worka, bo ktoś stworzył niewiadomo ile kont z bota, które zostały ostatecznie skasowane. Udajecie "mądrych" a jesteście totalnie nierozumni.
(polecam przewietrzyć kask na dłuższym spacerku)
To się nazywa, po prostu ,,NAGONKA". Pokazywanie strachu przed plemieniem SPEED.
Jeden rzucił piłkę, a reszta pobiegła po nią jak psy.
Słyszałem o blokadach u innych, u nas jakoś tego nie widzę :)
Wiec też zastanów się, czy na odpowiednie osoby szczekasz.
Pozdrawiam serdecznie, dalej pucuj hełm do tych postów, załóż klapki tam gdzie ich miejsce, bo aktualnie nosisz na oczach. (Podpowiedź: stopy)
Trzymaj się ciepło.
Powodzenia!


/ETHER



Ps. Nie trzeba mieć żadnej "farmy", ponieważ wszyscy wiemy ile tutaj można zrabować surowców ;)
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Jak możesz, to proszę zamilcz.
Nie jesteśmy wyjątkiem.
Gramy dla zabawy, nie łamiąc przy tym regulaminu. To tacy jak Ty stworzyli sztuczną aferę na temat SPEED. Wy stworzyliście tematy, które tak naprawdę zrobiły z forum totalny ściek.
Bez żadnych dowodów obrażacie większość graczy tego plemienia, wrzucacie wszystkich do jednego worka, bo ktoś stworzył niewiadomo ile kont z bota, które zostały ostatecznie skasowane. Udajecie "mądrych" a jesteście totalnie nierozumni.
(polecam przewietrzyć kask na dłuższym spacerku)
To się nazywa, po prostu ,,NAGONKA". Pokazywanie strachu przed plemieniem SPEED.
Jeden rzucił piłkę, a reszta pobiegła po nią jak psy.
Słyszałem o blokadach u innych, u nas jakoś tego nie widzę :)
Wiec też zastanów się, czy na odpowiednie osoby szczekasz.
Pozdrawiam serdecznie, dalej pucuj hełm do tych postów, załóż klapki tam gdzie ich miejsce, bo aktualnie nosisz na oczach. (Podpowiedź: stopy)
Trzymaj się ciepło.
Powodzenia!


/ETHER



Ps. Nie trzeba mieć żadnej "farmy", ponieważ wszyscy wiemy ile tutaj można zrabować surowców ;)


1710637003340.png
1710637010804.png

?
 
Wynik reakcji
412
No o tym pisałem, że trzeba łeb przewietrzyć, bo nie do końca się rozumie.
My osobiście gramy dla zabawy, a też jesteśmy tutaj piętnowani
I też nie wiem czy faktycznie tak to wyglądało, sugeruje się wpisami od Was :)
/E
 
Wynik reakcji
412
jestes pietnowany za bycie kretynem, zjadles 4 wirtualne konta podchodzace pod pushing a wchodzisz na fo i udajesz pokrzywdzonego bo cie wyzywaja w glupiej grze internetowej
Jakby tak było, to bym nie mógł wejść na konto aktualnie. Nie należę do tej grupki FO, nie rozumiem Waszego humoru i po prostu denerwowało mnie jak ktoś pisze nieprawdę i nakręca przy tym innych. Ale teraz mam to głęboko w poważaniu. Raczej nie mam zamiaru więcej tu zaglądać, bo syf większy niż w Stefańskiej Kuwecie.
/E
 

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Pisałem, że @Keymil LoveOrHate ma czas do 23:59 ale nigdy nie mówiłem, że o 00:00 będzie kolejna publikacja.
Praca dziennikarska zajmuje trochę czasu, a cicho liczyłem na to że @Keymil LoveOrHate jednak przeprosi. Tak się nie stało i w weekend przysiadłem do tematu abyście w niedzielę mieli lekturę do kawy, a gracze sPEED mogli od razu po mszy świętej pomodlić się za grzechy oszustów z swojej rady.

Dla przypomnienia w ostatnim odcinku rozmawialiśmy o 150 darmach SPEED. W tym odcinku omówimy ich trzy akademie w których szkolą dzielnych wojowników i frontowców przyszłych oszustów i wybierają najbardziej śliskich osobników spośród nich do głownego plemienia przy okazji robiąc selekcję w trzech akademiach.

Taktyka bardzo sprytna, na papierze niby 2 człony sPEED które promują się na wielkich wojowników, na mistrzów plemion, na nie wiadomo kogo.
W praktyce połowa z tych osób gra na botach, robią 150 darm bo nic innego nie umią podbić i 5 fejk członów w akademiach które im budują wioski.



Strategia sPEED na Ś200

1710633580032.jpeg

Jak dobrze zliczyłem to było jakieś 850 wiosek pod kontrolą sPEED w taki czy inny sposób na początku świata. Brakuje tylko zachwalania się jak wielcy mocarze rozwalili koalicję anty-sPEED składającą się z KIRI/SPW/KD która miała zaledwie 350 wiosek na początku świata. Mistrzowie taktyczni, normalnie niesłychane aby plemię grające na dwa człony wyszło z tak trudnej sytuacji dzielnie i uczciwie walcząc będąc otoczonym z wszystkich stron xD

Najlepszy w tym wszystkim jest fakt iż gracze w akademiach nie wiedzą o sobie nawzajem. Mocniej, te wszystkie akademie zostały tak specjalnie ustawione aby się między sobą bić żeby przypadkiem kraniec się nie zorganizował przeciwko sPEED i nie stawiał żadnego oporu. Wszystko jest sterowane przez administrację tych fejk plemion którą z pozoru niby nic nie łączy ale w praktyce wszyscy adminii mają powiązania z sPEED i grają pod sPEED.

Dostali oni za zadanie wprowadzić jak największy bałagan na ćwiartce sPEED, aby się wszyscy bili między sobą, aby nikt nie wiedział o co w tym wszystkich chodzi, aby był chaos, aby się nikt nie mógł zorganizować, sPEED mogło zgarnąć teren za półdarmo i okrzyknąć siebie wielkimi wojownikami. Ale się wydały te oszustwa, kłamstwo ma krótnie nogi i prawda wychodzi na jaw. Niżej zaprezentuje dowody które te fakty potwierdzają.

Pierwsza akademia 3D
Tutaj wiele nowego pewnie nie powiem bo @kmic się już zajął sprawą i pobanował mulciaki sPEED które tam siedziały na założycielach.

1710638526902.png

1710636192834.png

1710636232232.png

Założycielka Zuzii95 zaczęła na wstępnym i dziwnym trafem wyrzuciło jej wioskę zaraz obok Lonsdale akurat niefortunnie w łańcuszku darm sPEED.
Jeszcze większy przypadek to prawa ręka Zuzi, czyli niejaki zaczek100, który na wstępnym miał równie dobre szczęście i do tego odrazu został liderem.
Aby tych zbiegów okoloczności było jeszcze mało, to gdy darmy sPEED z łańcuczka zaczeły dostawać bany to chwilę później poleciała założycielka 3D.

1710638558117.png

Wisieńka na torcie to ostatni admin w 3D którego trzyma jedyny gracz bez bana, niejaka Anggiee.
Jest to gracz misiów, i dziwnym trafem z wszystkich misiów tylko ona nie jest w sPEED.. i akurat tak się trafiło że ma admina w plemieniu na ich plecach.

1710637357622.png

Kilku graczy, takich jak GwintXL czy PaSkUdA x Majtas, którzy już dostali awans do głownego też było od miśków albo po prostu miało blachę sPEED.

1710636960160.png


Andźka to drugie podejście Zuzi które zostało szybko wyjaśnione przez @kmic i wysłane na kolejną przerwę weekendową zanim zrobi nowe multi.

1710634757536.png
1710637187600.png


Najzabawniejsze w tym całym przedstawieniu to nagonka tworzona na sPEED od początku gry i to całe wypytywanie innych plemion czy nie chcą walczyć z sPEED aby @Keymil LoveOrHate mógł oszacować jak bardzo wszyscy nienawidzą oszustów z sPEED. Najlepiej zestarzała się wiadomość speca zaczka który się głośno chwalił jak dorwał kreta sPEED (gdy nim sam był od początku) i przy okazji ogłaszał powstanie drugiej akademii. I jak to mówią, pies który głośno szczeka, nie gryzie.

1710630497512.png
 
Ostatnia edycja:

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Druga akademia *GU*/MC
Plemię które powstało jak feniks z popiołów gdy pierwsza akademia sobie za dobrze radziła i dostało za cel zablokowanie wygom dostępu do k36.
Dziwnym trafem po tygodniu gry powstaje jakieś plemię z nikąd i 4 członowe 3D grzecznie czeka aż nazbierają setkę graczy aby dopiero ich zacząć atakować.

Plemię wcześniej znane jako MC, otwarcie wypisuje do wszystkich, że jest akademią sPEED i tym hasłem rekrutuje wszystkich graczy z K36.
Taktyka nawet trafna, część graczy która chce grać przeciwko sPEED się zgłasza do pierwszej akademii a pozostali do drugiej i tak zbierają wszystkich w swoje szeregi.

1710639851701.png1710639860943.png1710639869172.png

W sekrecie co bardziej ogarniętym graczom którzy się może załapią do głownego plemienia założyciel akademii zdradził swój sekretny plan aby ich namówić do oszustwa.

1710639882852.png

Trzecia akademia KLIK
Jak ktoś miał lekcje w ekonomii to wie, że dywersyfikacja to podstawa. @Keymil LoveOrHate wiedział i postawił na kilka akademii aby mieć plan B i nawet C gdy którąś spotka nieszczęście. Przy okazji wojna między akademiami też mu dobrze sprzyja i kazał wszystkim akademiom robić eko.

1710639922803.png1710639928191.png
1710639916590.png

Warto zauważyć, że założyciele zarówno drugiej jak i trzeciej akademii grają razem w tym samym plemieniu na Ś198.
Wyżej wspominałem, że pierwsza akademia robiła nagonkę na sPEED. Druga otwarcie przyznawała się do bycia akademią sPEED.
Tutaj dla odmiany trzecia akademia utrzymywała narrację, że nie jest darmą sPEED i codziennie o tym przypominała swoim graczom w grupówkach.

1710639944004.png

Wszystko było fajnie, śmiesznie, popcorn się sypał. Po każdej grupówce przechodziło 5 graczy raz z jednej akademii do drugiej, później 7 innych z drugiej do pierwszej i impreza się kręciła do czasu aż zabawę zepsułu BCM i zgarnęło śmietankę graczy z tej akademii.


Z jednej strony współczuję wszystkim którzy zostali wplątani do jednej z tych akademii. Z drugiej strony za taką bezmyślność się słono płaci.
W każdym bądź razie 850 osób będzie mogło się pochwalić w CV dołożeniem cegiełki do wygrania oszustów albo chociaż że grali w akademii sPEED na Ś200.


1710640150709.jpeg

Kolejny odcinek będzie w kwietniu i rolę główną będzie grało plemię które jako jedno z nielicznych układa się z oszustami.
Czy takie plemię, które jest beneficjentem oszustw swojego sojusznika, powinno być postawione do odpowiedzialności? Czy nie jest im wstyd?
Jak tak można się układać z oszustami? Czy oni też znikną z forum? Czy będą udawać, że oni nie wiedzieli co sojusznik robił?
 
Ostatnia edycja:

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.227
Kurde ile tych akademii i czemu one sie bronia przed nami i trzeba na nich akcje rozpisywac, cos tu nie halo jest :p

Piekna odklejka wyzej i konkretny bol dupska na punkcie speed xD
Az zabawnie sie czyta takich bambikow
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.810
Dziwne, że każdy kto zna speed mowi o was bociarze\kretacze\oszuści. Tylko samo speed mówi, że to nie prawda. Ale rozumiem "ja ni widziol ja ni widziol" przeciez nikt ze speed nie wyjdzie i nie przyzna się do tego. Tylko moglibyście chociaż sie postarać odpowiadać z sensem niz tylko " hehe, boli was dupcia od wielkiego speed" albo już nic nie komentujcie

Chociaż tyle dobrego, że po tylu latach doprowadziliscie sztukę manipulacji i krętactwa do perfekcji bo kiedyś nieudolnie robiliście to zostawiając dowody prowadzące do was, a teraz tylko same poszlaki.
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.262
Jeśli na naszych obrzeżach mamy 4 akademię, a nie było możliwości wyboru kierunków, to statystycznie na każdych obrzeżach mamy po 4 akademie. Czekam na dalsze wyniki śledztwa. Jeśli będziesz potrzebować kogo do pomocy to @Nitro Cee aktualnie nie prowadzi żadnego więc z chęcią pomoże.
 

Kapitan-Majtas

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
309
Uwielbiam jak ktoś mówi że ktoś o czymś wiedział, zaplanował a potem przedstawia jak inni robią gówno wykorzystując osobę oskarżoną, nie przedstawiając niczego od tej osoby.
W podobny sposób jak się wysrales na to forum kosmici latają nad USA i porywają ludzi, a jak wiemy Fabcio wciąż żyje i nie został porwany. Fajna teoria ale sam bullshit :D

Tak to już jest, że jak ktoś jest w coś gorszy to usprawiedliwia swoje nieumiejętność oszukiwaniem przez innych :)

Ps. Nie mam nic związanego z miśkami :)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
177
HAŃBA HAŃBA HAŃBA HAŃBA HAŃBA HAŃBA HAŃBA HAŃBA




Jeśli na naszych obrzeżach mamy 4 akademię, a nie było możliwości wyboru kierunków, to statystycznie na każdych obrzeżach mamy po 4 akademie. Czekam na dalsze wyniki śledztwa. Jeśli będziesz potrzebować kogo do pomocy to @Nitro Cee aktualnie nie prowadzi żadnego więc z chęcią pomoże.

RYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYJ

JEST JUŻ OD DAWNA UDOWODNIONE, ŻE WYSŁALIŚCIE KILKADZIESIĄT OSÓB ŻEBY JAK ŹLE WYLĄDUJĄ KLEPALI MULCIAKI I ZAJĘLI OBRZEŻA

1710664092519.png


WOOOOOOOOOOOOOOOOOON



OD SIEBIE WRZUCAM MAŁĄ CEGIEŁKĘ DO ŚLEDZTWA

1710663799870.png

GRATULACJE ZA WŁOŻONY NAKŁAD PRACY
1710664539446.png
 
Ostatnia edycja:

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
Mam to w dupie, jakies glupoty bez powazniejszych dowodow a nawet jak to prawda to kapiszon nie petarda. Poza tym dyplomatycznie kazdy tutaj miesza i ktos kto odpowiada za to konto (@SzybkieOszustwo) musial zdobyc te screeny. Ktos bardzo niemily dla speed, ktory ma dostep do plemion na ich plecach? Hmm, ciekawe czemu ma tam graczy :D

Gdzie jakies powazniejsze rzeczy na speed? Cos znizka formy widze ogolnie xD

Karawana jedzie dalej i beke mam z ludzi co probuja oczerniac speed i chuja i im to nie wychodzi xDD
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.262
I to wszystko? Drama o 4 człony darm, a potem screen że 15-20 osób ma wystartować na obrzeżach, żeby szybko je przejąć? Jak Was coś takiego boli, to jak key rzuci hejkę i Wam kontynent graczy zrekrutuje to się chyba zesracie na miętowo.
Daj jeszcze screeny, że daba, nezus i brika grali w speed. Może uda Wam się ustalić, że TI to nasze darmy.
 
Do góry