Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Vagaari

Chłop
Wynik reakcji
4
Oficjalnie została wypowiedziana wojna ze SPEED. Na froncie SKW, KIRI, *K|D*, 3D (tak oni też, bo jednak to nie gracze speedu jak wszyscy twierdzili). A reszta? Tak wszyscy krzyczą, jeba* speed, jeba* speed. A przychodzi co do czego, umywa się rączki.
 
Wynik reakcji
2.618
Oficjalnie została wypowiedziana wojna ze SPEED. Na froncie SKW, KIRI, *K|D*, 3D (tak oni też, bo jednak to nie gracze speedu jak wszyscy twierdzili). A reszta? Tak wszyscy krzyczą, jeba* speed, jeba* speed. A przychodzi co do czego, umywa się rączki.

Yo. Drugi człon stópek też miał wojnę z jutro na 176. A dowodził nim gracz jutra a drugi był radnym :D to nic nie dowodzi niestety a graczy speed w plemionach ościennych I tak widać :D nawet głęboko na południu.

Co do retoryki z MAGami. Najłatwiej zrzucić winę na plemię które ogólnie ma zła renomę. Osobiście wątpię w taki scenariusz że są tylko za to odpowiedzialni a jeszcze bardziej że rada nic o tym nie wiedziała (a wioski pewnie porezerwowala przez przypadek). Widziałem jak grało speed na poprzednich światach (bez magów) i zawsze tam było dużo darm robionych I ludzi wrzucanych do innych plemion. Tutaj nagle chcieli grać krystalicznie no ale te wstrętne magi :D poza tym o tym co Mag robiło pewnie też słyszeli. Nie przeszkadzało im ich wziąć.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
424
Chłopi przestań się ośmieszać. Ładnie sklejonymi zdaniami nie zakryjesz tego, że jesteś darmiarzem i tyle.

A jedynie to piec to może coś ciebie bo żeby w takiej grze oszukiwać to trzeba mieć serio nieudane życie realne i próbować tutaj się dowartościować.
Miałem nie czytać tego ścieku. Ale jednak wszedłem.
Nawet nie wiesz jak raduje mnie Twój i Twoich kolegów płacz, Wasze krwawiące od drapania dupcie. Jakie to dla nas komplementy, że wyzywacie nas od jakiś botów/darmiarzy itd. Naprawdę dziękujemy z całego serca, czujemy się docenieni w końcu!
I moja pisownia po prostu tak wygląda, to nie jest nic nadzwyczajnego.
Dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie, oraz zapraszam do dalszych zgłoszeń.
Ciekawe, ile byśmy zarobili, gdyby jeden bilecik kosztował złotówkę?
Słuchaj, zrobiła się taka sztuczna nagonka, gdzie tak naprawdę nikt nic nie wie, sami autorzy tych gówno-postów nie wiedzą o czym piszą. Support chyba nie lubi tych pajaców jak do tej pory rzekomo nie odpisali na ich zgłoszenia. Wydaje mi się, że jakbym wciągał Barby, to też by te szczurki pisały, że specjalnie je stworzyliśmy, żeby były blisko, albo co gorsza, że Barby to też darmy.
Teraz, to nieważne co zrobimy, będziemy botami, darmiarzami i niewiadomo czym jeszcze.
Ale dla nas to coś pięknego, nikt nas tak jeszcze nie doceniał w tej grze.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
/E
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.270
Mogą też być inne powody, ale ten oficjalny brzmi całkiem spoko.
Kiedy kolejna seria o graczach speed, bo tak tylko o kanarze napisać to lipa. Oznaczcie jak coś wyjdzie.
 

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Miałem nie czytać tego ścieku. Ale jednak wszedłem.
Nawet nie wiesz jak raduje mnie Twój i Twoich kolegów płacz, Wasze krwawiące od drapania dupcie. Jakie to dla nas komplementy, że wyzywacie nas od jakiś botów/darmiarzy itd. Naprawdę dziękujemy z całego serca, czujemy się docenieni w końcu!
I moja pisownia po prostu tak wygląda, to nie jest nic nadzwyczajnego.
Dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie, oraz zapraszam do dalszych zgłoszeń.
Ciekawe, ile byśmy zarobili, gdyby jeden bilecik kosztował złotówkę?

Słuchaj, zrobiła się taka sztuczna nagonka, gdzie tak naprawdę nikt nic nie wie, sami autorzy tych gówno-postów nie wiedzą o czym piszą. Support chyba nie lubi tych pajaców jak do tej pory rzekomo nie odpisali na ich zgłoszenia. Wydaje mi się, że jakbym wciągał Barby, to też by te szczurki pisały, że specjalnie je stworzyliśmy, żeby były blisko, albo co gorsza, że Barby to też darmy.
Teraz, to nieważne co zrobimy, będziemy botami, darmiarzami i niewiadomo czym jeszcze.
Ale dla nas to coś pięknego, nikt nas tak jeszcze nie doceniał w tej grze.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
/E
Odklejony jesteś totalnie. Komplementy bo wyzywamy was od botów i darmiarzy. Chłopie tyle wiosek poszło pod ban od was, a ile istnieje to szkoda gadać.
To tylko gra przeglądarkowa i nikt wam nie zazdrości. Po prostu jest nadzwyczajnie wstyd, że takie coś robicie. Jeszcze udając, że jest całkowicie inaczej udowadniasz, że top1 może na farmach osiągnąć gracz z IQ małpki kapucynki z talerzami.
 
Wynik reakcji
1.006
prawda jest taka, że to tylko mały wycinek SPEED zebrał tutaj te darmy, cała masa to gracze, którzy nie łykają darm, a ta mniejszość zepsuła reputacje wszystkim

niby nic wielkiego, ale ta mniejszość ma nazwę - to mAG, co świat były jazdy z ich darmami, były konkursy na zgłszanie ich darm, każdy na mAG zawsze pluł
dlatego krzywdzące dla SPEED jest pisanie w tym temacie jak o całości plemienia, kiedy to te parenaście osób z mAG zebrało te darmy

a bLAK ma błąd w swoim małym móżdżku, bo nie umie krytykować plebsu mAGOWSKIEGO kiedy to są największe miernoty, bociarze i darmiarze na plemionach XDDDDDDDDD

No ok, a oni tych magów pogonili z plemienia?
 
Do góry