Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Wynik reakcji
2.392
Opluwać też trzeba umiejętnie. Typ wstawił liste darm i co dalej XD że liczba duża? Średnio wychodzi mniej niż 1 darma na gracza, jak odejmiemy te multi to się okazuje, że (niecała) połowa graczy wgl wystartowała bez darmy. A jak sobie zsumujemy to wychodzi, że na start mieliśmy trochę ponad 300 wiosek. To Witam ma tyle graczy. Ti ma tyle graczy. eNki mają tyle graczy. Jak doliczymy ich darmy, której ilości nie znamy, ale możemy zakładać, że jest to co najmniej tyle ile miało speed (z racji tego, że jest u nich więcej graczy, więc mniej raczej nie mają) to wychodzi, że każde z tych plemion ma co najmniej 400 wiosek. A atak jest na speed.
Za boty - słusznie, zgnoić przebrzydłego oszusta
Za darmy - no iksde
Ale ja wiem, że inne marki też zebrały sobie darmy, chamskie łańcuszki z darmami można i należy potępiać niezależnie od marki, mnie najbardziej śmieszy, że wszyscy takie chojraki, tak się na ten 200 pewnie szykowali, że potrzebują zbierać darmy, żeby tej potężnej "marki" nie zepsuć. Serio?
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
hej @HaremHunter

zapomnieli cię dodać do listy darm, a reszta tam trafiła
także pomogę
516|427

Nie wiedziałem że na darmie klepie się wojska

uwaga
harem, KTÓRY ABSOLUTNIE NIE JEST DARMĄ SPEED, obmyślił super metodę, 100% skuteczności bez bana
Krok 1 -> Wystartować z zaproszenia osoby, która ma cię w założeniu przejąć
Krok 2 -> Wejść do losowego plemienia w okolicy, kretować i obniżać morale
Krok 3 -> Zacząć szantażować plemię, że odda wioskę speedom, bo przecież wtedy wszyscy uwierzą, że koniec wcale nie był zamierzony i no po prostu plemię było takie słabe


1710448042293.png

idzie ci świetnie, wszyscy uwierzą!
(ale podpowiem, że metoda na kończącego gracza przestała działać jakiś czas temu <rotfl>)



podziękowania dla tajemniczego informatora za dawkę śmiechu <3
 

Szarli

Chłop
Wynik reakcji
14
TAKŻE DZIĘKI SPEED. Ludzie wracają do tej gry, by przypomnieć sobie klimat walki i sentyment do gry, no właśnie do GRY,...a nie ustawki. Kolega w plemieniu nie ma offa, bo czyścił wam wioski, dzisiaj go przejmujecie, a potem gracie w takie gierki. A teraz co kolejne farmy mamy przyjmować do nas, by nie podpadło. Dajcie namiary na Wasz człon na obrzeżach bo aż strach znów zacząć w plemieniu samych darm...Naprawdę takie chore dążenie do przewagi nad innymi w grze w której po tylu latach powinniście być pro i nas miażdżyć, co pokazaliście jako potęga plemion?? 30 EKO i 0 RA, świecące blaszki za ranking punktów. Nawet na jubileuszowym świecie nie mogliście wyrównać walki??? Ale pójdzie w świat Polski Gracz = Punkciarz/Darmiarz.

14.03.
21:31
Gracz Zielony kwiatek został zaproszony przez gracza Rus3K.
14.03.
21:30
Gracz HaremHunter został zaproszony przez gracza Rus3K.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
uwaga
harem, KTÓRY ABSOLUTNIE NIE JEST DARMĄ SPEED, obmyślił super metodę, 100% skuteczności bez bana
Krok 1 -> Wystartować z zaproszenia osoby, która ma cię w założeniu przejąć
Krok 2 -> Wejść do losowego plemienia w okolicy, kretować i obniżać morale
Krok 3 -> Zacząć szantażować plemię, że odda wioskę speedom, bo przecież wtedy wszyscy uwierzą, że koniec wcale nie był zamierzony i no po prostu plemię było takie słabe


View attachment 60967

idzie ci świetnie, wszyscy uwierzą!
(ale podpowiem, że metoda na kończącego gracza przestała działać jakiś czas temu <rotfl>)



podziękowania dla tajemniczego informatora za dawkę śmiechu <3

Później nie dziwne, że zostawiają kilkadziesiąt sztuk deffa na darmach, dla pozorów
 

Szarli

Chłop
Wynik reakcji
14
Jak to powiedział były radny, nie ma co uciekać i tak nas zje SPEED...w sensie jak zostaniemy to chyba też, więc opcji chyba nie było żadnych. Więc miło było doświadczyć tej "potęgi" polskich plemion, może 202 będzie lepszy...
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
uwaga
harem, KTÓRY ABSOLUTNIE NIE JEST DARMĄ SPEED, obmyślił super metodę, 100% skuteczności bez bana
Krok 1 -> Wystartować z zaproszenia osoby, która ma cię w założeniu przejąć
Krok 2 -> Wejść do losowego plemienia w okolicy, kretować i obniżać morale
Krok 3 -> Zacząć szantażować plemię, że odda wioskę speedom, bo przecież wtedy wszyscy uwierzą, że koniec wcale nie był zamierzony i no po prostu plemię było takie słabe


View attachment 60967

idzie ci świetnie, wszyscy uwierzą!
(ale podpowiem, że metoda na kończącego gracza przestała działać jakiś czas temu <rotfl>)



podziękowania dla tajemniczego informatora za dawkę śmiechu <3
Nigdy nie myślałem, że będę miał swojego stalkera i to jeszcze tak znanego!

I co ja teraz biedny zrobię... a no tak mam 196 do wygrania bez deski bo dostała lote z WojSen XD
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
Wszyscy w to uwierzą. Tak samo jak w to, że nie jesteś darmą.

Serio, nie przejmuj się, kontynuuj <rotfl>
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.149

BADALAMBADA x ETHER​


zjadł kolejną wioskę 4k, jego przeciwnik nabił niewiarygodne 1400 puntków obrońcy. Dobry jest w tą grę, na szczęście (jego) @kmic już nie ma interesu w banowaniu graczy, bo konta premium wykupione więc zarobione xdd
1710488583182.png
przejęcie oczywiście w bonusie nocnym
 
Wynik reakcji
444
ale masz ból dupy :) to miałem w dzień przejmować? wyczyszczona była przed bonusem, moja wina ze ludzie nie robią woja tylko eko? to trzeba dodac do samouczka ze najlepiej nie robić wojska to w tedy nikt nie przejmie takiej wioski bo przyjdzie dunkhell z płaczem
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.937
Wszystkie speedy do wora skajwalker dwoi sie i troi zeby oczyscic 150 graczy z darmami argumentami ze inni maja wiecej xDDD
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.937
Ciekawe co szybciej nastąpi, A.P.K. rozpadnie się przez deske czy dostanie kolejną lote. Niedługo ekipy się skończą do grania, a nie czekaj.... XDDD
Co cie boli czlowieku xD Deska na 150 robila front nupkom jak ty dalej srałes pod siebie na jakimś obrzeżu w plemieniu dla Maćków69
Lepiej miec hejterską desunie niz takich nieudacznikow jak ty
 
Do góry