X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Dowody? Dowodem jest to że sam Choriel napisał że dostajesz lote, więcej nie trzeba psie xD
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Dowody? Dowodem jest to że sam Choriel napisał że dostajesz lote, więcej nie trzeba psie xD
Dowody ze ktos kicka mi dal a nie sam opuściłem plemię psie.Takie pomówienia to se mozesz mówić.Ja wygrałem 8 swiatów bo ktoś tak napisal .Potwierdzone info na 100% xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Zamknij morde, dostałeś lote za bycie psem do kopania. Do budy bo kaganiec mocniej zaciągnę.
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
lote to ty dostajesz od starego na dzień dobry xD
A tfu przegrańcu idz do choriela poplakusiaj.Ten też dobry zawija się co świat jak darmy kończą się i front się zaczyna xd z landosiem dobrali się haha
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
800
mają Ci teraz pogratulować przyjaciele z x-mas czy czekasz na coś innego ??

Pany z Black uznali ze śpiąc cały dzień i nie budując kościołów bedzie prawie wyrównana walka. Podkeslam PRAWIE bo i tak dalej jestescie słabsi xD

Widać komu psycha siada xD
Pozdro z obrzeży :)
Po prostu powiedz, że bonk to ateista i nie buduje kościołów :D
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Dostałeś lotke z ulubionego plemienia blacka, jak się z tym czujesz?
Chłopie wyjaśnię cie ostatni raz. ODSZEDŁEM NA WSTĘPNYM SAM,WEJDZ SOBIE DO WITAM DO PLEMIENIA I ZOBACZ XD a dlaczego ?bo nie miałem zamiaru grać z przegrywami z miśków których jest tam paru.A ty robisz drame z dupy i jeszcze bezczelnie jakies farmozony wypisujesz bez pokrycia w rzeczywistości.Pisac tak jak ty kazdy może takie głupoty ale gdy trzeba dowodów to nagle mordę zamykają.
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
A i juz wiem dlaczego Black Snow jest lubiany a ty nie xd
Black przynajmniej ma argumenty a ty pierdolisz farmazony z dupy na temat każdego xD bo coś uslyszaleś zjebie.
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
mają Ci teraz pogratulować przyjaciele z x-mas czy czekasz na coś innego ??

Pany z Black uznali ze śpiąc cały dzień i nie budując kościołów bedzie prawie wyrównana walka. Podkeslam PRAWIE bo i tak dalej jestescie słabsi xD

Widać komu psycha siada xD
Pozdro z obrzeży :)

XD Słabeusze co grali w przewadze i ledwo co kawałek frontu przepchali teraz pora co będziecie waleni na pizdę
 
Do góry