Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.001
Nah, nie odpuszczajcie im za wszelką cenę :p
To prawda, jestem w SPEED i to moi kumple - ale wcale to nie oznacza, że zgadzam się ze wszystkimi ich decyzjami. W filmie o classicu nawet trochę po nich pojechałem. Gdybym chciał grać na poważnie to nawet nie miałbym jak drugiej wioski przejąć, bo wokół mnie 10 kłódek z darmami.
Troszki żenada, rada powinna pozwalać max na jedną darmę per gracz, a najlepiej w ogóle nie zapewniać darmom protekcji, jak ktoś chce grać na czitach to na własną rękę. Takie sytuacje że ktoś sobie 30 darm rozwija z bota to już w ogóle nie powinny mieć miejsca. W którym momencie ludzie zaczęli tak grać? SPEED po s150 według mnie dość mocno się stoczyło.

Ja raczej uważam siebie za bezstronnego obserwatora.
Dam Ci lajka bo aktualnie jestem w takiej sytuacji i mimo zrobienia pokaźnego offa muszę przejąć barby XDDD
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
260
raczej po* nowej ćwiartce bo ADKi piszą jakby byli permanentnie na srogiej bombie

alkoholik peejay wszedł dziś po 9 i zaczął się cieszyć, że im śpiochów rozebraliśmy
Od rana był, a to że ktoś nie potrafi się zorganizować to nie jego wina XDD Stało się, ile razy dziś do tego faktu doszedłeś? Chuja w firankę nie wycieraj bo się stara wkurwi
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
bo to po prostu było za wcześnie na akcje, tak po 12-tej to rozumiem, człowiek by zdażył kawe wypić
nieładnie, bardzo nieładnie
 
Do góry