Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
Jak już wrzucacie tyle tych screenów i oskarżacie, to najpierw wrzucajcie pełne screeny, do czego dogrywałem.

A w Twoim przypadku, powiedz otwarcie ile prób było. :p

Jak się na FO przewija ostatnio - winni będą ukarani. Odezwijcie się wszyscy, gdy taka kara za te konkretne "sytuacje" spotka mnie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia forumowiczom.
 

FIRLEJ

Pikinier
Wynik reakcji
17
Jednego niesprawiedliwego bana, przed dzien akcji na swoje konto, bez możliwości ataków na Cb już złapałeś teraz pewnie też to tylko insynuacje xd
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
Jednego niesprawiedliwego bana, przed dzien akcji na swoje konto, bez możliwości ataków na Cb już złapałeś teraz pewnie też to tylko insynuacje xd
Przecież to był w pełni sprawiedliwy ban. Przyznałem się do niego otwarcie, a to że przed akcją to czysty przypadek, ja nie wybieram kiedy dostaję bana.
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.627
Dzięki wszystkim za grę, szkoda że świat dla nas kończy się w ten sposób, szkoda że polski support jest jaki jest, no ale trudno. Była okazja na ciekawy dla na świat gdzie fajnie moglibyśmy powalczyć na nierównych warunkach, no nic.

Gratulacje wygranej @OdKlEJoNy Dual i @Shotasik , bo z południem to będziecie mieć autostradę większą niż z dżobilandem.
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Dzięki wszystkim za grę, szkoda że świat dla nas kończy się w ten sposób, szkoda że polski support jest jaki jest, no ale trudno. Była okazja na ciekawy dla na świat gdzie fajnie moglibyśmy powalczyć na nierównych warunkach, no nic.

Gratulacje wygranej @OdKlEJoNy Dual i @Shotasik , bo z południem to będziecie mieć autostradę większą niż z dżobilandem.

China ale czemu,,jest jaki jest,,
Pluto złamał zasady i to są realia.
Każdy dostaje 1 karę za tego typu rzeczy...
Nie wiem skąd teraz dziwienie skoro sprzedaje pp na prawo i lewo.
Tego tylko nie rozumiem/
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.627
Nie rozumiesz bo jesteś przygłupem, Pluto jedyne co robił to opierdalał pp w ramach zbiórek plemiennych wewnątrz plemienia, nie robił nic nielegalnego. Zresztą za jego bana się nie będę wypowiadał jak będzie chciał to sam przyjdzie i to zrobi.

Mogę natomiast wypowiedzieć się za swojego bana - wysyłałem PP Underom nie zarabiając na tym ani złotówki bo dawałem im w takiej cenie w jakiej otrzymałem od Pluta, a kmic stwierdził że "komercyjnie wykorzystywałem konto i musiałem na tym zarabiać", no tak musiałem byc śmieciem który zarabia na swoich bo to oczywiste, po tym jak wczoraj o 20 otrzymał wyciągi z konta to do teraz nie odpisał

Damszot to wgl abstrakcja, bo dostał bana za to że rozdzielał ppki od nas graczom w Underach, no kurwa poważny przestępca for real, ja bym się takiego w pierwszej kolejności z gry pozbył

A największym hitem jest to że bany za sytuacje ze 197 świata, a oni nam podawali ochronki przed atakami na świecie 199/200 xDDDDDDD
 

Czadamm

Chłop
Wynik reakcji
1
Dzięki wszystkim za grę, szkoda że świat dla nas kończy się w ten sposób, szkoda że polski support jest jaki jest, no ale trudno. Była okazja na ciekawy dla na świat gdzie fajnie moglibyśmy powalczyć na nierównych warunkach, no nic.

Gratulacje wygranej @OdKlEJoNy Dual i @Shotasik , bo z południem to będziecie mieć autostradę większą niż z dżobilandem.

Robicie trzodę z tej gry i z tego Forum. Później się nie dziwcie, że ludzie Was nienawidzą i zgłaszają przy każdej okazji :) jest jeszcze kilku, którzy powinni podzielić Wasz los. Obrażajcie się wzajemnie i rzucajcie się błotem, a oczywiście - jak to mówią - "przyjdzie kryska na Matyska" :)

PS. nikt Wam nie współczuje i sami sobie na to zasłużyliście :) jeszcze obrażacie support, co jest już w ogóle poniżej jakiejkolwiek godności...
 

VINICIUS JR

Pikinier
Wynik reakcji
13
Robicie trzodę z tej gry i z tego Forum. Później się nie dziwcie, że ludzie Was nienawidzą i zgłaszają przy każdej okazji :) jest jeszcze kilku, którzy powinni podzielić Wasz los. Obrażajcie się wzajemnie i rzucajcie się błotem, a oczywiście - jak to mówią - "przyjdzie kryska na Matyska" :)

PS. nikt Wam nie współczuje i sami sobie na to zasłużyliście :) jeszcze obrażacie support, co jest już w ogóle poniżej jakiejkolwiek godności...
Współczuję to ja tobie posiadania 3 wiosek od startu świata
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Nie rozumiesz bo jesteś przygłupem, Pluto jedyne co robił to opierdalał pp w ramach zbiórek plemiennych wewnątrz plemienia, nie robił nic nielegalnego. Zresztą za jego bana się nie będę wypowiadał jak będzie chciał to sam przyjdzie i to zrobi.

Mogę natomiast wypowiedzieć się za swojego bana - wysyłałem PP Underom nie zarabiając na tym ani złotówki bo dawałem im w takiej cenie w jakiej otrzymałem od Pluta, a kmic stwierdził że "komercyjnie wykorzystywałem konto i musiałem na tym zarabiać", no tak musiałem byc śmieciem który zarabia na swoich bo to oczywiste, po tym jak wczoraj o 20 otrzymał wyciągi z konta to do teraz nie odpisał

Damszot to wgl abstrakcja, bo dostał bana za to że rozdzielał ppki od nas graczom w Underach, no kurwa poważny przestępca for real, ja bym się takiego w pierwszej kolejności z gry pozbył

A największym hitem jest to że bany za sytuacje ze 197 świata, a oni nam podawali ochronki przed atakami na świecie 199/200 xDDDDDDD
Wysłałeś undera czyli nie swojemu plemieniu.
China grasz tyle i składki można robić tylko w plemieniu i nie trzeba na tym zarabiać czy taniej sprzedawać.

To handel,,komercyjny,, zwłaszcza przy takich ilościach..
 
Wynik reakcji
2.102
Wysłałeś undera czyli nie swojemu plemieniu.
China grasz tyle i składki można robić tylko w plemieniu i nie trzeba na tym zarabiać czy taniej sprzedawać.

To handel,,komercyjny,, zwłaszcza przy takich ilościach..
Ale ty sobie zdajesz sprawę, że wg informacji od kmica zrzutka nie musi być w obrębie plemienia, a pośród znajomych? To są jego słowa które mi napisał. „ jeżeli grupa znajomych postanowi zakupić pp w większej ilości to nie widzimy w tym problemu”
 
Wynik reakcji
2.102
Mam jasne stanowisko supportu w sprawie tego jak ma wyglądać odsprzedaż PP i na tej podstawie trwa walka z tym co kmic mowi, a co robi. To nie jest normalna sytuacja i nie wiem jak to wyglądało u innych zbanowanych osób, ale wiem jak wyglądało u nas. I choćby u wroga taka sytuacja była to nie miałbym problemu pomóc w walce z suportem, który wrzuca bana zależne od humoru.
 
Do góry