Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.049
Łykasz to Ty każdą bzdurę, którą napiszą Ci w speed
No co Ci napisać, nie masz pojęcia czego ludzie używają w tej grze xD podpoeiem Ci, że w początkowej fazie gry przy 1 wiosce nie korzystają z tego za bardzo bo nie ma po co. Zabawa się zaczyna dopiero później, ale skąd możesz wiedzieć jak twoja przygoda kończy się praktycznie zawsze na jednej wiosce xD Jesteś totalnie nie doinformowany w tej kwestii więc lepiej się nie odzywaj bo się pograzasz
 

DlaCzemuu

Zwiadowca
Wynik reakcji
979
No co Ci napisać, nie masz pojęcia czego ludzie używają w tej grze xD podpoeiem Ci, że w początkowej fazie gry przy 1 wiosce nie korzystają z tego za bardzo bo nie ma po co. Zabawa się zaczyna dopiero później, ale skąd możesz wiedzieć jak twoja przygoda kończy się praktycznie zawsze na jednej wiosce xD Jesteś totalnie nie doinformowany w tej kwestii więc lepiej się nie odzywaj bo się pograzasz
Wjebałeś się w niezłe gówno
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
No co Ci napisać, nie masz pojęcia czego ludzie używają w tej grze xD podpoeiem Ci, że w początkowej fazie gry przy 1 wiosce nie korzystają z tego za bardzo bo nie ma po co. Zabawa się zaczyna dopiero później, ale skąd możesz wiedzieć jak twoja przygoda kończy się praktycznie zawsze na jednej wiosce xD Jesteś totalnie nie doinformowany w tej kwestii więc lepiej się nie odzywaj bo się pograzasz

Będę chciał, to zdobędę 30 wiosek. To moja wola, że gram krótko. A wiem więcej od Ciebie, to Ty do mnie non stop o info przylatywałeś.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Nie wjebałem się, po prostu ludzie to hipokryci korzystający z botów a teraz udających czystych xD
boze swiety, ale kto zostal zlapany za reke ze oszukuje, wy czy inni ludzie?
czy nie moze dojsc do twojej wiadomosci ze nie kazdy potrzebuje 9 czlonow darm wokol swojego plemienia zeby miec jakies szanse grac w ta glupia gre?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.381
Mogę dobić i do 30 jak będę chciał, żaden problem.
Tylko uczciwie a nie jak Ty na darmach i wio jak front przyjdzie
Dobic to Ty mozesz muchomorka na tylku

Stara spiewka polaczona ze stekiem bzdur

Tylko, ze ja od zawsze tutaj smieszkowalem bo dla mnie to tylko gierka i akurat takie sa fakty z ta przewaga.
W przeciwienstwie do Ciebie nie zyje tylko forum, a jak siada Ci psycha to konto tu kasujesz iksdee
 
Wynik reakcji
3.049
boze swiety, ale kto zostal zlapany za reke ze oszukuje, wy czy inni ludzie?
czy nie moze dojsc do twojej wiadomosci ze nie kazdy potrzebuje 9 czlonow darm wokol swojego plemienia zeby miec jakies szanse grac w ta glupia gre?
No to Ci Key jasno napisał, że osoba która była za to odpowiedzialna poniesie konsekwencje, co ma zrobić więcej?
Kazde plemię tu ma nasrane darm a się kreujecie na czystych bez żadnych darm, no litości
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Dobic to Ty mozesz muchomorka na tylku

Stara spiewka polaczona ze stekiem bzdur

Tylko, ze ja od zawsze tutaj smieszkowalem bo dla mnie to tylko gierka i akurat takie sa fakty z ta przewaga.
W przeciwienstwie do Ciebie nie zyje tylko forum, a jak siada Ci psycha to konto tu kasujesz iksdee

Jak na zawsze śmieszkującego to bardzo nerwowo śmieszkowałeś na 182 XD
Toż Ty 100 stron płakałeś i się awanturowałeś do AoS iks de XD

Kasuję konto doskonale wiesz dlaczego, żeby wbić 10-krotnie szlachcica.
Zawsze po skasowaniu dzień później pojawia się nowe. Nie znikam.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
No to Ci Key jasno napisał, że osoba która była za to odpowiedzialna poniesie konsekwencje, co ma zrobić więcej?
Kazde plemię tu ma nasrane darm a się kreujecie na czystych bez żadnych darm, no litości
bo wasza rada bredzi i kreci jak potluczona, maja 3 rozne linie obrony, a ty przychodzisz i mowisz ze kazde plemie ma darmy, "no litosci"
 
Do góry