Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.001
Ej ogarniacie dlaczego wszystko mam nieaktywne i mogę tylko zalaczniki dodawać?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240311_181305_Chrome.jpg
    Screenshot_20240311_181305_Chrome.jpg
    499,7 KB · Wyświetlenia: 112
Wynik reakcji
3.051
Tak jak wyżej napisałem - wskaż mi jedno plemię, które na masową skalę tworzy darmy, które są budowane przez bota, a władze jego plemienia robią z siebie błaznów - jeden przyznaje, że faktycznie takie cos miało miejsce, drugi zaprzecza, a trzeci napisze, że każdy tak robi. Jeżeli mi znajdziecie chociaż jedno plemię to się przyznam, ze jestem hipokrytą.
A czy u Was wszyscy gracze są w 100% czyści i nie korzystają z żadnych botów? Możesz mi to zagwarantować?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.311
Bo widzę, jak ludzie grają. Ty tylko siedzisz na tym forum i nic poza tym, jeżeli chodzi o grę. Wejdź sobie na jakiekolwiek konto frontowe podczas akcji, to zrozumiesz. 90% ludzi ciśnie na botach, dogrywają sobie wszystko co do ms, wysyłki lecą za nich a tutaj ludzie się pultają bo ktoś bota odpalił do budowy wiosek xD No okej, mega słabe zagranie ale czy kogoś to dziwi? bo mnie nie bardzo, boty zawładnęły tą grą. No jesteście potężnymi hipokrytami

Idź do diabła.
Za ile Cię kupili? Ile kosztujesz? 2 darmy czy 3 ?
Za ile się sprzedałeś i wszystkie swoje wartości?
 
Wynik reakcji
608
A czy u Was wszyscy gracze są w 100% czyści i nie korzystają z żadnych botów? Możesz mi to zagwarantować?
Ale to nie jest licytacja kto jest gorszy a kto lepszy. Napisałem proste zadanie do wykonania - wskaż mi jedno plemię, które na masową skalę tworzy darmy, które są budowane przez bota, a władze jego plemienia robią z siebie błaznów

Nie widzę takiego czegoś w Nkach, TI, Klasykach, APK, Węgrów, NNŻ, Wygach, Witam. Widzę tylko, że takie coś miało miejsce w Speedach i dowody masz powyżej. Więc skoro żadne plemię nie jest czyste to raczej łatwiej byłoby Ci wskazać to plemię niż myśleć co mi odpisać xd
 

KnifeHunter

Pikinier
Wynik reakcji
128
Mam chwilke to kilka słow ode mnie :)

Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach :
SPEED - 1 darma Orelqu
APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya
TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle
jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie pisze :)


Tak, nasz gracz zrobił darmy z bota i zostanie za to ukarany i mu podziękujemy bo to było mega głupie
Rada nie wiedziała ze to są darmy robione z bota bo dana osoba sie tym nie chwaliła
Nigdy bym sie nawet nie spodziewał ze jest taka opcja robienia wiosek i żeby patrzec na wioski miedzy nami i czegos sie doszukiwac ze jakies tam wioski mają tyle samo punktów

Tak, w SPEED są darmy tak jak i kazdym plemieniu, przyznajemy sie do tego , nie jesteśmy na tyle głupi żeby dać zakaz np startowania z darmami a pozniej przyglądac sie jak każde inne plemie zyskuje przewagę grając w taki sposób
Jeśli któras z ekip dała taki zakaz to poprosze o dowód i bedziecie mieli u mnie wielki szacun :)
a jeśli np sie łudzicie i nic nie przechodzi przez rade czyli nie zalozyliscie klodek albo nie wzieliscie ich do plemienia to jesteście naiwni jesli myslicie ze wasi gracze ich nie mają


Tak mamy kretów w innych plemionach, a wy macie u nas nie widze w tym nic złego, jeżeli bede miał możliwosc wrzucenia kreta do rady do jakiegos plemienia na obrzezach tez to zrobie i kazda inna ekipa zagra tak samo bo w zasadzie w kazdym z topowych plemion tego swiata są jacyś moi byli radni którzy nigdy nie mieli z tym problemów
Fajnie się czyta, że "TOPka" plemion jawnie przyznaje się do wykorzystywania zielonych graczy na obrzeżach xd. Wrzuć kreta do rady, potem miej wgląd w przegląd, a najlepiej to o wisielce poproś i wywal wojska w kosmos. Nie dziwne, że potem tej "młodej krwi", o której była dyskusja w temacie Fabcia brakuje w tej grze. ŻENADA.
 
Wynik reakcji
3.051
Idź do diabła.
Za ile Cię kupili? Ile kosztujesz? 2 darmy czy 3 ?
Za ile się sprzedałeś i wszystkie swoje wartości?
Żadne darmy. Ja jestem czysty, nie korzystam z niczego nielegalnego w przeciwieństwie do większości ludzi grających w tą grę.

A ty rób to co robisz najlepiej, klep w klawiaturę. Bo pojęcia o botach jakie istnieją w tej grze nie masz w ogóle.
 
Do góry