Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Ten lakiernik, to jest naprawdę tak ogarnięty, że w zasadzie super iż nie zdecydował się na pracę poza taśmą.
O Arhelanie napisałem, że będzie odblokowany - dzień później odblokowany.
O Zuzi napisałem, że ktoś głupi na tym koncie przyznał mi się, że jest ze Speedów - 2h później zablokowany

A lakiernik dalej swoje XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ten lakiernik, to jest naprawdę tak ogarnięty, że w zasadzie super iż nie zdecydował się na pracę poza taśmą.
O Arhelanie napisałem, że będzie odblokowany - dzień później odblokowany.
O Zuzi napisałem, że ktoś głupi na tym koncie przyznał mi się, że jest ze Speedów - 2h później zablokowany

A lakiernik dalej swoje XD
Arhelan miał bana 5 dno - bo na tyle dostał zakłamany psie, dostałeś wtedy od wszystkich mele na pysk xD
To samo z zuzi, ban za coś całkiem innego a ty dalej swoje farmazony będziesz tworzył.
Odejdź póki są jeszcze ze dwie osoby które wierzą w te pierdoły.

A o mojej pracy nie masz pojęcia, więc zamknij pysk :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
To wychodzi na to, ze Aos zlamalo wypowiedzenie skoro zwialem, a mialem ataki od nich xD
Wszechwiedzacy sie znalazl.
Key i mag akurat sie odbijalo od nas akcjami.
To czemu key bylo jeszcze na minus z nami? XD

Na 2 ekipy dalo sie jeszcze manewrowac mobilem, na te 2 odcinki frontu.

Daj znac jak sie wyleczysz, bo tak to szkoda mi czasu na durna dyskusje skoro nie masz o niczym pojecia :p

Ha ha aha XD XD

Przecież i Mag i Key was lało jak chciało, dlatego klękneliście przed tymi cieniasami z Mniam czy jak tam się nazywali.
Wasze akcje kończyły się na +5 wiosek XD
Z samym Key nie dawaliście sobie rady iks de
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
No jeśli WITAM będzie chciało nas bić to nie zostanie nam inna opcja xD

To nie kwestia chęci, bo APK samo w pewnym momencie będzie musiało wypowiedzieć wojnę Witam.
Położenie jest takie, że nie da się, w żaden sposób się nie da żyć w zgodzie. Chyba, że połączenie plemion i łącznie 500 graczy XD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
A żeby być precyzyjnym, to Witam by w sojku takim dało radę. Ale APK nie. Witam ich by odcinało z każdej możliwej strony
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.106
Nie mam wplywu na to co ktos robi :p

Syf i tak jest co swiat, zreszta ta gra juz i tak zmierza ku koncowej erze.
Po 200 pewnie sporo osob skonczy, wbili tak jak np ja bo jubileusz i dosyc spoko ustawienia :D
Ja nawet nie gram długo w plemiona (wydaje mi się że mój pierwszy świat to był 158 ale tam nic nie ogarniałem jeszcze xd) a już widzę że ta gra nie ma sensu bytu.
Tzw. "eksperci" tej gry to największe śmietniska które robią wszystko tylko żeby zwiększyć swoją szansę na blachę o te 0.05%, bo tylko po to grają.
Ilość ekip spada - ale to też nie bez powodu. Prowadzenie plemienia zabiera za dużo czasu, i żeby mieć szansę na zwycięstwo potrzeba takich debili co chcą go poświęcić kilku jak nie kilkunastu.
Dodatkowo gra jest coraz trudniejsza. Ty starasz się ładnie grać i śpisz tylko kiedy możesz a po drugiej stronie siedzi bot który wysyła na ciebie fejki z 5 kont przez 24h 7 dni w tygodniu, ludzie już nawet akcje wysyłają z botów bo nie potrafią sami klikać.
Zakładam, że kiedyś w grę grali tylko ludzie którzy czerpali z niej przyjemność, aktualnie wygląda na to że większość gra żeby przetestować swojego nowego bota :/ i nie widzę szansy na poprawę bo ze świata na świat coraz gorzej.

Mam nadzieję, że nikt już mnie po s200 nie zaprosi do grania bo pewnie się zgodzę a to wychodzi potem na stratę czasu ehh szkoda. Dobrze że jest jeszcze masa ludzi dzięki którym "granie" w to sprawia przyjemność :)
 
Do góry