Dyskusja - zaczynamy ;)

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
No to dobrze. Cieszę się że się cieszcie. Nam chodzi o przejmowanie wiosek i walkę. Wam o burzenie I kłótnie między soba. Szanuje


oszczędzam defa wtedy kiedy trzeba. Kiedy mam zamiar zaprosić od was ludzi lepiej żebyście mieli to jak najmniej :) I jak najdalej slali. Proste?:) proste
 
Wynik reakcji
199
Skoro tak bardzo chcecie walczyć to dlaczego chcecie zrekrutować naszych graczy? Dlaczego chcieliście zrekrutować LFC ? Uuuu Zbychu śmierdzi hipokryzja
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Też się cieszę ze jestm tu gdzie Jestem. Dyskusja z Tobą naprawdę nie ma sensu bo nie ma z kim gadać nawet. Jak grochem o ścianę. Więc jeżeli odnieslicie sukces i czujecie że jesteście super to wam po prostu gratuluje:) zapraszam ponownie. Niebawem my Diodujemy:))
 
Ostatnia edycja:

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
Wiecie co ? plemiona zrobiły się naprawdę żenujące... czy ktoś potrafi tutaj się jeszcze bić ? czy wygrywa się światy tylko za pomocą rekrutacji ? Mamy w plemieniu bardzo dużą beke z DARM ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia dostaliśmy mała akcje od nich na której podbili 2 może 3 wioski tracąc 90 % offów w okolicy, teraz wleciała nasza akcja burząca na jeden fragment frontu i już dzisiaj wieczorem po naszej akcji dostaliśmy taką wiadomość <lol><lol><lol><lol>
View attachment 60441
tak patrzę na to że zbychu był kapitanem reprezentacji Polski i tak się zastanawiam czy każda reprezentacja naszego kraju gra
mecz otwarcia
mecz o wszystko i na końcu mecz o honor ? chyba niestety na to wygląda :(
Panowie z darm ale kłamać to trzeba potrafić chyba że wasz wspaniały kapitan reprezentacji pomimo posiadania naszych komend nie zrobił nawet uniku wojskiem ? jak tak to życzę wam powodzenia ;p



Nie ma to jak wygrać wojne z shire (część zrekrutować) (znaczy wygrać myślę że to dzięki ex-trybom ją wygrali)
później zaatakować jedną akcją Lfc i od razu zacząć rekrutować ich graczy, no cóż nie udało sie bo ludzie zaczynają rozumiem że w tej grze liczy się commiunity a nie jakieś blachy i bycie w 11 czonowym plemieniu w którym jesteś tylko liczbom w tabelkach radnych :)
I uwaga teraz przyszedł czas na nas czyli kolejny teren chcecie zająć rekrutacją bo inaczej po prostu nie potraficie, beka z was



Panie kapitanie jako Polak, wstyd mi takiego kapitana





ta wiadomość się fajnie zestarzała bo liptonek zapewniał że część z nas się już zgodziła tym czasem nikt od nich nie przeszedł, ale chwilą ? gdzie jest tryb? czyby upadł z hukiem bo cale plemię znienawidziło radę za ich wystepki ;p ? czyżby historia lubiła się powtarzać ? i za miesiąc kolejna masówka upadnie z hukiem ? :D


Nie mówie, że was pokonamy bo jednak walka 3 człony (nie pełne) vs 11 członów... może być ciężko ale jedno mogę zapewnić, utrzymamy się tyle że inni was po prosto znokatują jednym ciosem :D
Może ktoś do was dojdzie z 1-2 graczy ale dla mnie ważne że mam dużą liczbę graczy z którymi nie wygram... ale wspólnie przegram
Nie pozdrawiam takich pojektów....


Haarald
Ave Zakon i beta&alfa&gamma house !
MC zrobiło fuzję z KRUK na całą ćwiartkę ok, TRD zrobiło fuzję z MC ok, Wariaty zrobiły fuzję z LEON ok, DARMA zrobiła fuzję z TRYB o nie oni psują grę XD

Dlaczego przed wczoraj zrekrutowałeś gracza TRYB/DARMA ? Jak naliczyłeś tych 11 członów ? Jakie macie relacje z TRD ?

Kłamczuszku nie bądź hipokrytą :)
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
58
MC zrobiło fuzję z KRUK na całą ćwiartkę ok, TRD zrobiło fuzję z MC ok, Wariaty zrobiły fuzję z LEON ok, DARMA zrobiła fuzję z TRYB o nie oni psują grę XD

Dlaczego przed wczoraj zrekrutowałeś gracza TRYB/DARMA ? Jak naliczyłeś tych 11 członów ? Jakie macie relacje z TRD ?

Kłamczuszku nie bądź hipokrytą :)

MC TRD wsadziło palec w dupe, DARMA wsadziła całą rękę w dupe, a co tam :)

Jakim prawem się z nich śmiejecie! :D nie wolno :D jeszcze Koty, jutro i Vipy 20 członów i macie wygrany świat ;D
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
z waszej strony oczywiście :) wypisujcie i rekrutujcie cały świat :) a później się tłumaczcie :)
Ale to wasz radny do naszych graczy wypisywał XDDDD Kto jak kto ale TRD powinno być ostatnie do wypominania komuś rekrutacji. Taki klimat ma ten świat i w sumie oprócz Jutrzaków wszyscy mniej lub więcej rekrutują :) Nikt się nie tłumaczy tylko co najwyżej śmieje :)
 
Wynik reakcji
199
a gdzie ja powiedziałem że przejście MC było spoko ? jak to się wydarzyłem to skomentowałem tutaj po prostu śmiechem bo tak samo było to słabe, ale każdą sytuacje należy rozpatrywać na indywidualnie, dlaczego ?
naprawdę porównujemy fuzje czy rekrutacje wariatów którzy o ile się nie mylę prawie na każdy świecie startują na dwa człony i raczej się tego trzymają, ale co mieli zrobić jak byli w centrum i byli otoczeni przez same wielkie plemiona 5-8 członowe które tworzą sojusze na pół mapy w 1 miesiacu gry ? po prostu matematyka jest nieugięta i jak we współczesnych plemionach jak chcesz sobie fajnie pograć to musisz trochę się przystosować.
dobrze przyznaję źle policzyłem 7 członów + 2 husarii więc prawdopodobnie zaraz też wasze człony.
Tak przyjąłem jednego gracza od was bo oczywiście rekrutujecie wszystko co się rusza to co to za problem był wsadzić wam jedną osobę od nas która już wcześniej była ugadana że do nas przechodzi ? teraz pewnie zbychu czy inny rychu powie że jestem hipokrytą bo my zrekrutowaliśmy 20 osób z LFC problem jest tylko taki że my podejmujemy decyzje o być albo nie być, a wy po prostu idziecie na łatwiznę i nie gracie w plemiona tylko zarządzacie masą ludzi zeby się wzajemnie w plemieniu nie pozabijali i nie posypali jak domek z kart o ile cała reszta świata się na to nie zgodzi to traficie na poważnego przeciwnika, dostaniecie porządną akcje na ryj i was zmiecie z planszy (nie mówię że to będziemy my bo po prostu nie mamy takiego potencjały bo jest nas ZA MAŁO, ale to oczywiście nasza decyzja bo CHCEMY SIĘ BIĆ dlatego od samego początku świata nie mieliśmy ani jednego sojuszu)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
a gdzie ja powiedziałem że przejście MC było spoko ? jak to się wydarzyłem to skomentowałem tutaj po prostu śmiechem bo tak samo było to słabe, ale każdą sytuacje należy rozpatrywać na indywidualnie, dlaczego ?
naprawdę porównujemy fuzje czy rekrutacje wariatów którzy o ile się nie mylę prawie na każdy świecie startują na dwa człony i raczej się tego trzymają, ale co mieli zrobić jak byli w centrum i byli otoczeni przez same wielkie plemiona 5-8 członowe które tworzą sojusze na pół mapy w 1 miesiacu gry ? po prostu matematyka jest nieugięta i jak we współczesnych plemionach jak chcesz sobie fajnie pograć to musisz trochę się przystosować.
dobrze przyznaję źle policzyłem 7 członów + 2 husarii więc prawdopodobnie zaraz też wasze człony.
Tak przyjąłem jednego gracza od was bo oczywiście rekrutujecie wszystko co się rusza to co to za problem był wsadzić wam jedną osobę od nas która już wcześniej była ugadana że do nas przechodzi ? teraz pewnie zbychu czy inny rychu powie że jestem hipokrytą bo my zrekrutowaliśmy 20 osób z LFC problem jest tylko taki że my podejmujemy decyzje o być albo nie być, a wy po prostu idziecie na łatwiznę i nie gracie w plemiona tylko zarządzacie masą ludzi zeby się wzajemnie w plemieniu nie pozabijali i nie posypali jak domek z kart o ile cała reszta świata się na to nie zgodzi to traficie na poważnego przeciwnika, dostaniecie porządną akcje na ryj i was zmiecie z planszy (nie mówię że to będziemy my bo po prostu nie mamy takiego potencjały bo jest nas ZA MAŁO, ale to oczywiście nasza decyzja bo CHCEMY SIĘ BIĆ dlatego od samego początku świata nie mieliśmy ani jednego sojuszu)
Jak czytam coś takiego to aż mi się śmiać chce. Kreujesz się na kogoś kim chciałbyś być?:) Twoi aktywni gracze Cię nawet nie szanują przez Twoje zachowanie.
Od początku mieliście PON z MC. I kierunek rozwoju miejsce w którym jestem ja i ludzie z którymi gram. Prosiliscie warzywa miedzy nami zeby wam dawali wioski za free. Namawialiscie ludzi do gry u was. Gdybyś miał możliwości stworzylbys plemię 20 czlonowe.Lecz Cię trochę zablokowalem . Nikt nie chce z wami grać. Upierales sie że grasz do końca na 2 człony. Że to jest Max. Stworzyłeś trzeci argumentując że dostosowywujesz się do tego co się dzieje na świecie.

Słabe to trochę Ale coz. To moja ostatnia odpowiedź na Twoje bezsensowne gadanie. Dziękuję i życzę powodzenia.
 
Do góry