GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Ale że w Wariatach na s198, w radzie.
Ale szkoda historii Classica, trochę bez sensu, że z tych specjali nie zostaje nic nawet na TW
Jest jak jest xD

szkoda to ze Wariat jako plemie istnieje dalej bo to co jest teraz to nie sa wariaci.
 
Ostatnia edycja:

damian1819

Miecznik
Wynik reakcji
49
Stare mapki moge godzinami oglądać. Tu są jeszcze zapomniane plemiona takie jak Mucia, Piekło czy ONI. Ile tych plemion na tym etapie gry... Startując na środku mapki trzeba było ładnie się napracować by dojść do obrzeży. Dlatego Fabcio i Stuknięty tworzą na bieżąco historie. I ktoś pisał, że od świata 130 wygrywające plemiona w rankingu u Fabcia nie powinny się znajdować. Nie zgodze się. Kiedyś światy mogą być jeszcze mniejsze i będziemy doceniać te co teraz wychodzą. Postaram się już nie udzielać, by posty Fabcia były jak najbardziej przejrzyste i dostępne
 

Generał Artur

Miecznik
Wynik reakcji
123
Światy, które wygrałem i dograłem do końca to: 13, 25, 51, 59, 60, 75, 87, 100, 101, 105, 131.

Fakt, poza 13 i 131 nie grałem sam na koncie i dziękuję wszystkim, którzy ze mną grali, szczególnie stiv.ens za 4lata wspólnej gry, gdzie przez rok sam ciągnął konto. Masz rację, wiadomość, którą napisałem przesyciłem wyjebanym ego. Ale powiedz mi, która z tych rzeczy jest kłamstwem?
Jedyne co, to przełamanie frontu z Najemnikami na 87 odbyło się w zasadzie na całej długości frontu, więc nie można powiedzieć, że ja przełamałem front.
Z !N! podczas akcji na Agnieszka36, która notabene zakończyła świat solo przejąłem 150 wiosek w 1 dzień. Czekam aż mi powiesz co z tego co napisałem było kłamstwem.

PS: Z classiciem mogłem się pomylić...Czy classic wygrały Sezamki? Jeśli tak, to pomyliłem światy i tam faktycznie chyba SPEED spłynęło szybko.
Na sw. 60 gdzie grałeś?

Ej, ale jeśli przejąłeś 150 wiosek na koncie którego nikt nie bronił i nie było obstawione i już połowa eNek nie grała uważasz za wyznacznik tego że jesteś jednym z lepszych i sam przełamujesz fronty, no to gratulacje, takich autorytetów nam potrzeba ;)
Gdzie do tego momentu w wojnie z N siedziałeś na małym odcinku frontu zabunkrowany, że trzeba było Cię omijać co akcje... Chyba Kornix już wspominał o tym nie raz.
Nawet nie wiele próbowałeś zrobić coś w ofensywie w porównaniu do innych, choćby ToTamira.
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
SSS to chyba jedyne Plemię które wygrało światy ze wszystkimi możliwymi "opcjami" tzn,z farmą,bez farmy,ograniczoną itd i nie pamiętam czy to były tylko "bez giełdowe" czy też z giełdą PP
Pierwszym takim plemieniem było HEG.

Dobrze jest wrócić po kilku latach do gry, bez obowiązków dowódcy, tylko cieszyć się grą:)
 
Wynik reakcji
517
Dobrze wrócić ale czemu akurat TI
W ti oprócz snip0ra, Drakula, beneditto, adeq, ja z heg, leslav z GTW s1 i kilku pewnie jeszcze dinozaurów się znajdzie, klaczov dla odświeżenia relacji się zalogował, blisko nas niestety we wrogim plemieniu Artemida. Jakoś tak się zgrało w tym TI mieszanka starych pryków i teraźniejszej świeżej krwi. Pozdrawiam Tamtal.


Wie ktoś co się dzieje z paulikiem ? noDoubt chyba też miał nick. Bo co smutek robił gdy miałem przerwę to już słyszałem. RetBul też dobra ekipa była.

Jak już temat do wspomnień to pragnę w tym poście choć mało kto pewnie pamięta wspomnieć i pozdrowić kilka nickow z pierwszych światów. Darklaq - kleił na s8-14 najlepsze ekipy (może krótkodystansowe ale odbiegające poziomem od reszty) Rahuene, marosauf, kwasu, hanchois, yodynakeke, halfik, ekomalpa, gromek666(filmiki na YT dalej wiszą)
 
Ostatnia edycja:
Do góry