Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
jak plemię które kosami pokonało Tadzisława bo inaczej nie potrafiło zarzuca teraz że ktoś z nimi walczy kosami deckus gdzie twoje wołanie o hipokryzji
Ty coś będziesz pisał o hipokryzji typie?
Weź się nie kompromituj, wypisujesz do naszych graczy i prosisz się aby kretowali dla Ciebie atrapo. IMG_3169.jpeg
 
Wynik reakcji
20
Ty coś będziesz pisał o hipokryzji typie?
Weź się nie kompromituj, wypisujesz do naszych graczy i prosisz się aby kretowali dla Ciebie atrapo. View attachment 60283
Nie no ten dupal przebija wszystko i wszystkich swoją spierdolizną. Czasu nie da się cofać ale można wyciągać wnioski na przyszłość, dlatego zaproponuje durexowi nową reklamę dla kondomów z ilustracją dupala.
 
Wynik reakcji
1.792
Ty coś będziesz pisał o hipokryzji typie?
Weź się nie kompromituj, wypisujesz do naszych graczy i prosisz się aby kretowali dla Ciebie atrapo. View attachment 60283

tzn fakt zacząłem tak rozmowę do kumpla sprzed lat ale też zauważ że po small talku nic więcej nie było całkowicie kontakt urwałem tak naprawdę przekazałem mu tylko 1 informacje z której może skorzystać na innym świecie thats all btw jesteś dobrym źródłem pokazywania kto z znajomych jest kurewką i zwykłe rozmowy które nic nie wnoszą w świat potrafisz dzięki temu zmanipulować pod siebie xD
 
Wynik reakcji
2.102
tzn fakt zacząłem tak rozmowę do kumpla sprzed lat ale też zauważ że po small talku nic więcej nie było całkowicie kontakt urwałem tak naprawdę przekazałem mu tylko 1 informacje z której może skorzystać na innym świecie thats all btw jesteś dobrym źródłem pokazywania kto z znajomych jest kurewką i zwykłe rozmowy które nic nie wnoszą w świat potrafisz dzięki temu zmanipulować pod siebie xD
Żałosny jesteś, jak nisko się czujesz, że przecież mając taką przewagę itp itd takie zagrywki musisz stosować?

No i powiedz mi jaka ja kosę tadkowi wbiłem
 
Wynik reakcji
1.792
Żałosny jesteś, jak nisko się czujesz, że przecież mając taką przewagę itp itd takie zagrywki musisz stosować?

No i powiedz mi jaka ja kosę tadkowi wbiłem

przecież jesteś obrońcą moralności mnie oskarżasz o hipokryzje w związku z boostowaniem kont czego nie robię a plemię grające na kosy które dostaje 1 kosę i o to płacze już nie?
 
Wynik reakcji
2.102
przecież jesteś obrońcą moralności mnie oskarżasz o hipokryzje w związku z boostowaniem kont czego nie robię a plemię grające na kosy które dostaje 1 kosę i o to płacze już nie?
Gdzie ty płacz o kosę widzisz? Jak to beka jest i champion już od paru dni się tasowal ciesząc ze ktoś z nim zagra. Weź napisz coś mądrego spróbuj chociaż xD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
tzn fakt zacząłem tak rozmowę do kumpla sprzed lat ale też zauważ że po small talku nic więcej nie było całkowicie kontakt urwałem tak naprawdę przekazałem mu tylko 1 informacje z której może skorzystać na innym świecie thats all btw jesteś dobrym źródłem pokazywania kto z znajomych jest kurewką i zwykłe rozmowy które nic nie wnoszą w świat potrafisz dzięki temu zmanipulować pod siebie xD
Obrażasz gracza, który postanowił być fair w stosunku do nas i nie kretować dla Ciebie? Jesteś dnem typie.
 
Wynik reakcji
1.792
Obrażasz gracza, który postanowił być fair w stosunku do nas i nie kretować dla Ciebie? Jesteś dnem typie.

ogólnie ludzi do których piszę small talk których znam z którego nic nie wychodzi a oni przekazują to info dalej jakby mieli kontrolę rodzicielską i wykorzystujesz to jako serio brudne zagrywki xd

zresztą on się zgodził kretować a ja z tego nie korzystałem xD

a jedyne info z tej rozmowy jest takie że dałem mu znać o tym że AuunNP ponoć planuje start i żeby sprawdzał światy które będą wychodzić bo może spotka i może chce zagrać zresztą po co ja Ci to tłumaczę jak całą wiadomość skontrolowałeś
 
Wynik reakcji
1.792
ja tam jestem wdzięczy damszczotowi że pokazuje po prostu kto z dawnych znajomych nie jest już wart nazywania znajomym ale na przyszłość proszę wklejać całe rozmowy a nie wycinać pojedyncze kawałki tekstu pasujące do narracji ja wyrażam zgodę
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
ja tam jestem wdzięczy damszczotowi że pokazuje po prostu kto z dawnych znajomych nie jest już wart nazywania znajomym ale na przyszłość proszę wklejać całe rozmowy a nie wycinać pojedyncze kawałki tekstu pasujące do narracji ja wyrażam zgodę
Weź się typie nie pogrążaj, proponowałeś wiele, kazałeś się lepiej mu rozwijać, aby wyglądał wiarygodniej. Poza tym to nie 1 wasza próba, ha tfu.

Jesteś tak fałszywy, że nawet zaprzeczysz że białe jest białe, a czarne jest czarne, szkoda czasu na Ciebie.
 
Wynik reakcji
1.792
Weź się typie nie pogrążaj, proponowałeś wiele, kazałeś się lepiej mu rozwijać, aby wyglądał wiarygodniej. Poza tym to nie 1 wasza próba, ha tfu.

Jesteś tak fałszywy, że nawet zaprzeczysz że białe jest białe, a czarne jest czarne, szkoda czasu na Ciebie.

ale ja nie zaprzeczam że tak napisałem piszę że mimo że się zgodził kretować to z tego nie korzystałem i po small talku o AuuNP zerwałem kontakt potem jak już to sam napisał dając nic nie warte info żeby tylko wyglądało jakby kretował i pytał o 200 chyba chcąc utrzymać rozmowę ale go zlałem przecież sam to dobrze wiesz xd
 
Do góry