Dyskusja - zaczynamy ;)

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
2 tygodnie wegetowałem to się uzbierało.


a tak serio to mam białko, że na koncie był zastępca:
IMG_9161.jpeg
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
giphy.gif
 
Wynik reakcji
2.392
Ale ty sobie musisz konia bić do tych "osiagniec" czyli na te 10 startów gdzie 9 razy byłeś KD to ile przegraliście? 9 czy 10 ? A myślę że nawet 11 bo na 158 dwa razy wpierdzielobskoczyles xddd

Wziąłeś chłopie z 3 czy 4 razy zasta i piszesz jakbyś sam front trzymał i tym się różnimy bo ja faktycznie na tych frontach grałem, a nie <ciach> jak ty i Alek.
Zmieniliśmy dyplo bo defa pod was już nie mieliśmy bo jak już wiesz to i Fasty i Was ratowaliśmy. Więc skończ tą śmieszna narrację i nie pisz o naszym warzywniaku mając wspolwodza który 3 miechy był nieaktywny xd

Aż się nie mogę doczekać jak wyjdziesz z centrum plemienia i staniesz tutaj na froncie ;)
.
Na tych 9 startów propozycję przyjąłem raz w Pewniaczkach, gdzie nie dogadywałem się z kierownictwem i ze względu na brak akceptacji głupawych pomysłów tegoż wymeldowałem się, a i tam moja rola była czysto doradcza, zastów to tam wziąłem 2-3 na krzyż i nawet tego nie liczę jako normalny start, bo grałem mocno w kratkę. Pozostałych nie przyjąłem, bo jak już mówiłem (również Wam, ale wiem, że macie problem z czytaniem ze zrozumieniem) - nie mam czasu na tak aktywną i odpowiedzialną grę.

Trzymałem wisielce jakichś 4 członów mojego plemienia, co akcję byłem na czyimś koncie lub dwóch (co jest łatwe do zweryfikowania w zasadzie, ale od kiedy Wam się chce coś weryfikować), a wpadło w nas więcej akcji niż 3 czy 4. I to nie wliczając lokalnych wjazdów, w których odbijanie też się angażowałem. I nie licząc pilnowania diody z drugiej linii, z której udało się podbić wioskę dopiero Głodom po około 5 miesiącach. Wszystkie te informacje w przeciwieństwie do Twoich są weryfikowalne. Wydaje mi się, że to, że na kolejnym na jaki wszedłem zaproponowano mi po miesiącu prowadzenie plemienia też co nieco mówi na mój temat.

Zmieniliście dyplo bo tak zdecydował Rajmund, bo wy najchętniej byście dalej walili głową o mur i próbowali się w nieznanym mi celu wbić w środek świata. Mieliście wówczas nieco większą masę niż Wasz przeciwnik, mój miał 3-4x naszą. Ponownie zmieniliście dyplo, bo tak zadecydował Zaspa, a mieliście ból pupki, że się z nami konsultował, notabene sami na ten ostatni zwrot go namawiać nie musieliśmy. Regularnie przemilczasz to, ile pomyj na nas za to wylaliście i nawet Anita Was za to objechała.

Nie wiem jak było z Fastami, nie powiedziałem nigdzie, że zmiana dyplo nie była nam na rękę - mówię natomiast, że jedyne osoby, które mogą to sobie przypisać to Rajmund i Zaspa, bo cała reszta ścieku który mieliście w radzie (może poza ww. Anitą) wbiłaby nam najchętniej kosę przy pierwszej okazji, bo uczciwość jest im obca, więc wycieranie sobie mordy tym faktem jest co najmniej nie na miejscu.

Alek był nieaktywny od momentu w którym był sklinany od najgorszych za podjęcie decyzji która miała na celu zabezpieczenie WAS przed kosą, bo nie chciało mu się z Wami grać i jak mam być szczery to mi też nie, bo po co mam grać z ludźmi, którzy mnie obrażają? Rajmund z dokładnie tego samego powodu wyszedł po pierwszej zmianie dyplo i do niego nie masz pretensji, więc dlaczego masz je do Alka? Ja też nie chciałem z Wami grać - wolałem przekazać naszym, żeby przeprowadzili fuzję niż kolejne dni się męczyć tą komedią jaką było dogadywanie się z Wami, nie wspominając już o graniu z Wami w jednej radzie.

Nigdzie nie napisałem o warzywniaku, nie podważyłem też umiejętności czysto growych. Piszę natomiast, że Wasza rada to było dno i siedem metrów mułu pod kątem intelektualnym podając względnie rozsądne argumenty, do których się oczywiście ani razu nie odnosisz, bo wiesz, że to prawda. To, że Wasze plemię po jednej fuzji to było kilka grupek interesu walczących o swoje mówił zarówno Zaspa jak i Rajmund - zakładam, że nie kłamali. Rajmund też wiedział, że steruje wielkim zoo i sam to niemalże przyznawał na PW. Teraz już rozumiesz o czym mówię?

Edit: mało prawdopodobne, że się zetkniemy na froncie, bo również się nań nie wybieram. Jako frontowiec jestem średniaczkiem i moje quality wynika w pierwszej kolejności z obrony, w ataku jestem taki se. Już to zresztą gdzieś kiedyś mówiłem.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.175
Ale ty sobie musisz konia bić do tych "osiagniec" czyli na te 10 startów gdzie 9 razy byłeś KD to ile przegraliście? 9 czy 10 ? A myślę że nawet 11 bo na 158 dwa razy wpierdzielobskoczyles xddd

Wziąłeś chłopie z 3 czy 4 razy zasta i piszesz jakbyś sam front trzymał i tym się różnimy bo ja faktycznie na tych frontach grałem, a nie spierdolilem jak ty i Alek.
Zmieniliśmy dyplo bo defa pod was już nie mieliśmy bo jak już wiesz to i Fasty i Was ratowaliśmy. Więc skończ tą śmieszna narrację i nie pisz o naszym warzywniaku mając wspolwodza który 3 miechy był nieaktywny xd

Aż się nie mogę doczekać jak wyjdziesz z centrum plemienia i staniesz tutaj na froncie ;)
.


Wiele plemion bywało śmiesznych
Ale NWE czy jak to się nazywało w wykonaniu Świetlika i Alka, to był największy warzywniak w historii XD
Wszystkie wioski puste, nic nie mieli w nich, nawet wojska nie potrafili wyklepać.
A Alek to największy leser jakiego spotkałem

Świetlisty Pachołek ma jakiegoś guza mózgu, on chyba sam wierzy w to co wypisuje XD
 
Wynik reakcji
199
Wiecie co ? plemiona zrobiły się naprawdę żenujące... czy ktoś potrafi tutaj się jeszcze bić ? czy wygrywa się światy tylko za pomocą rekrutacji ? Mamy w plemieniu bardzo dużą beke z DARM ponieważ w ciągu ostatniego tygodnia dostaliśmy mała akcje od nich na której podbili 2 może 3 wioski tracąc 90 % offów w okolicy, teraz wleciała nasza akcja burząca na jeden fragment frontu i już dzisiaj wieczorem po naszej akcji dostaliśmy taką wiadomość <lol><lol><lol><lol>
1710090136635.png
tak patrzę na to że zbychu był kapitanem reprezentacji Polski i tak się zastanawiam czy każda reprezentacja naszego kraju gra
mecz otwarcia
mecz o wszystko i na końcu mecz o honor ? chyba niestety na to wygląda :(
Panowie z darm ale kłamać to trzeba potrafić chyba że wasz wspaniały kapitan reprezentacji pomimo posiadania naszych komend nie zrobił nawet uniku wojskiem ? jak tak to życzę wam powodzenia ;p



Nie ma to jak wygrać wojne z shire (część zrekrutować) (znaczy wygrać myślę że to dzięki ex-trybom ją wygrali)
później zaatakować jedną akcją Lfc i od razu zacząć rekrutować ich graczy, no cóż nie udało sie bo ludzie zaczynają rozumiem że w tej grze liczy się commiunity a nie jakieś blachy i bycie w 11 czonowym plemieniu w którym jesteś tylko liczbom w tabelkach radnych :)
I uwaga teraz przyszedł czas na nas czyli kolejny teren chcecie zająć rekrutacją bo inaczej po prostu nie potraficie, beka z was



Panie kapitanie jako Polak, wstyd mi takiego kapitana


1710090779589.png1710090915414.png



ta wiadomość się fajnie zestarzała bo liptonek zapewniał że część z nas się już zgodziła tym czasem nikt od nich nie przeszedł, ale chwilą ? gdzie jest tryb? czyby upadł z hukiem bo cale plemię znienawidziło radę za ich wystepki ;p ? czyżby historia lubiła się powtarzać ? i za miesiąc kolejna masówka upadnie z hukiem ? :D


1710091677657.png
Nie mówie, że was pokonamy bo jednak walka 3 człony (nie pełne) vs 11 członów... może być ciężko ale jedno mogę zapewnić, utrzymamy się tyle że inni was po prosto znokatują jednym ciosem :D
Może ktoś do was dojdzie z 1-2 graczy ale dla mnie ważne że mam dużą liczbę graczy z którymi nie wygram... ale wspólnie przegram
Nie pozdrawiam takich pojektów....


Haarald
Ave Zakon i beta&alfa&gamma house !
 

Załączniki

  • 1710090883867.png
    1710090883867.png
    317,2 KB · Wyświetlenia: 69
  • 1710091563064.png
    1710091563064.png
    317,2 KB · Wyświetlenia: 63

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Fasola x Adi x SynRadzia 09.02. 14:35
Cześć.

zbychu72 09.02. 14:42
No siema

Fasola x Adi x SynRadzia 09.02. 14:48
Jako że jesteś niedaleko nas to chciałbym zapytać się czy nie miałbyś ochoty na zmianę barw plemiennych bo wasze plemię jest od was dosyć daleko oddalone.
Napisałem do ciebie i twojego sąsiada w tej samej sprawie

zbychu72 09.02. 14:49
Nie no dzięki nie zmieniamy barw:)


Jak dla mnie obecnie im więcej ofow teraz stracić tym lepiej dla tego co wam szykuje. :)) pochwal się przejęciem wioski. Ataki to każde warzywo potrafi wysłać.
 
Do góry