Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Nie no git, polecę w koszary na 15 poziom, mur 15 poziom i 200/200 wojska na eko 19.

Gościu większość osób od was nie ma eko wyżej 21 poziomu o czym ty mówisz.

Dostales wpierdol 2 razy od witam, trzeci się szykuje co?
całkiem poważnie A.D.K podeszło widzę, Witam w strachu bo darmy trzeba jeść
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
Mówienie, że Kermitto był zacietrzewiony i cały czas miał okazję się dogadać z A.P.K tylko był zaślepiony to moim zdaniem ignorancja.
Aczkolwiek fakt, że Kermitto był namawiany do zakończenia wojny z nami dla dobra plemienia przez Keymila jest niezaprzeczalnie faktem. Myślę, że Keymil może to potwierdzić zatem, z tym się zgodzę bo to fakt i sam pamiętam, że nawet tutaj na FO był namawiany. Nie wprost, ale między wierszami przez radnych speed.
Natomiast problemem było to jak bardzo Kermitto obwiniał A.P.K za wszystkie nieprzyjemności jakie go spotkały. Co uważam, że nie słusznie, ponieważ A.P.K samo w sobie nie było głównym sprawcą jego przykrości...fakt my go najmocniej prowokowalismy, ale to jednak gracz !N! pisał życzenia śmierci do jego dziewczyny (mogę się mylić, ale chyba Agnieszek go za to wywalił (@pajton.88. pamiętasz, czy za to poszła rozbiórka, czy tylko lotka z plemienia?) a gracze jakiegoś plemienia z centrum probowali włamać mu się do szkoły tańca. Nie mniej no miał dostęp do naszego czatu, a tam mocno po nim cisnęliśmy i tego nie ukrywam. Sam do dzisiaj pamiętam cytat hałsa, który na wypowiedź Kermitto, że ma audi poza naszym zasięgiem kazał mu wpisać w google "AUDI TT AUTO DLA" (ten tekst hałsa to swoją drogą chyba pierwszy post co przebił 100 polubien)[google dopisywał wtedy fraze "dla geja"].

Chłop był gnojony zarówno w grze, jak i w życiu prywatnym, jak z kryy i Fantazja przełamaliśmy Elite od Zbycha i gracze odmówili dojścia do Kermitto tylko woleli iść do wroga A.P.K albo Speed to forum ogólne zapłonęło takimi śmieszkami z naszej strony w stronę Kermitto (Nie Gehenny, tylko w jego stronę), że przez tydzień się nie pokazał. Także mój drogi przedmówco, który napisałeś, że Kermitto był zaślepiony to zastanów się proszę, jak Ty byś zareagował na jego miejscu, kiedy karzą Ci się dogadać w grze z kimś, przez kogo w Twoim mniemaniu wali Ci się życie rodzinne i zawodowe.
O kurde nie pamiętam tego posta ale jestem dumny że ktoś zapamiętał jeśli faktycznie był to pierwszy post przebijający 100 reakcji :D
Jednoczesnie chciałbym zaznaczyć że ja nigdy Kermitta nie stalkowałem IRL, nie szukałem konfliktu w życiu prywatnym (a blisko bym miał z tego co pamiętam skąd pochodził) bo dla mnie gierka to tylko gierka a trolling na forum to sztuka czysto humorystyczna. Kermitto chyba też rozumiał bo gadałem z nim na dzielonej radzie jak skosował SPEEDy przez te pare dni zanim przepadł na dobre xD

Swoją droga, tyle się zmieniło ale jedno pozostaje, Audi TT to nie jest auto którym warto się chwalić wg Google
IhgzONj.png
 
Do góry