Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie znasz mnie bo srałeś w pieluchy jak ja wygrywałem blachy na plemionach, pozdro.

Mam sobie coopa na wojseny na koncie z 8 wioskami szukać?XDDDD

Nie no zostań z nami, ja tak tylko na FOncie kozaczę, dacie mi radę przecież...

A na mnie nic nie idzie ;/

Jak tam wojseny -10 na własnej akcji tym razem czy więcej jeszcze będzie? XDDD

View attachment 56865


@SurFer.RM mówiłem żebyś na ty 198 sobie zaczął ;)
Staty z 2024 tylko, żeby nie było ;)

Haha ja tylko pragnę przypomnieć, że mój troling zaczął się od tego że wasz dyplomata opluł mnie po tym jak poprosiłem żebyście rozebrali kosownika XDDD Niezły z Ciebie hipokryta ziomuś, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem słowną osobą i uczciwą, nie mam potrzeby oszukiwać, tym bardziej w jakiejś gierce internetowej.

EEE wojsreny bo wy zaraz w centrum grać będziecie XDDDD
A to tylko 2 minuty mojego cennego czasu xD

Nie miałeś zrobić na wojsren 50/0?
Też mam cytat znaleźć? XD
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
Rambo
"Nie mam czasu odpowiadać na wasze wszystkie wiadomości"
Też Rambo
Nie znasz mnie bo srałeś w pieluchy jak ja wygrywałem blachy na plemionach, pozdro.

Mam sobie coopa na wojseny na koncie z 8 wioskami szukać?XDDDD

Nie no zostań z nami, ja tak tylko na FOncie kozaczę, dacie mi radę przecież...

A na mnie nic nie idzie ;/

Jak tam wojseny -10 na własnej akcji tym razem czy więcej jeszcze będzie? XDDD

View attachment 56865

@SurFer.RM mówiłem żebyś na ty 198 sobie zaczął ;)
Staty z 2024 tylko, żeby nie było ;)

Haha ja tylko pragnę przypomnieć, że mój troling zaczął się od tego że wasz dyplomata opluł mnie po tym jak poprosiłem żebyście rozebrali kosownika XDDD Niezły z Ciebie hipokryta ziomuś, ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem słowną osobą i uczciwą, nie mam potrzeby oszukiwać, tym bardziej w jakiejś gierce internetowej.

EEE wojsreny bo wy zaraz w centrum grać będziecie XDDDD
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Taka moja mala teoria:

Przyłapałem rambo u siebie na discordzie i ten sobie jakby nigdy nic pyka w lola.. jeszcze rozumiem jakby borował te zęby i zarabiał na to auto którym się lubi chwalić na forum i przez to by nie mógł robić etykiety cały dzień na forum ale on za kasę tatusia siedzi i gra w jakieś gry fantasy.

Już od kilku godzin gra i gra bez końca
1709746721582.png

Rano wiadomo już wszyscy wiedzą, że też nie wchodzi na plemiona bo śpi po nocnej sesji i wstaje dopiero o 10 tak że na s200 mu się spichlerz przelał bo eko nie klikał w nocy..
1709747037887.png

Przez to że w ciągu dnia, i w nocy i też rana nie może bronić konta a jedynie w południe (jak jest w drodze do swejego gabinetu) może wejśc na plemiona to rambo ma tylko ograniczony czas aby obejrzeć raporty, już nie mówiąc o grze na froncie. Dlatego musi mieć wszędzie bunkry, i się nie śmiejcie bo w jego wieku osiągniąć taki sukces w życiu i mieć taki dostatek w wioskach to jest nie małe osiągnięcie.

"EEE co ty tam gadasz" przecież jest "żałosny poziom świata" bo wszyscy dookoła mnie padają później się rozpisuje na forum nasz @tu rambo
 

Załączniki

  • image_2024-03-06_184844211.png
    image_2024-03-06_184844211.png
    922,5 KB · Wyświetlenia: 30

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Żeby uspokoić moich fanów wszystkich, że rambo nic nie przejmuje, odpowiadam. Póki co dwa kroki w tył i trzeba się bronić. Zamieszczam mapkę, żeby zobrazować wam sytuację w mojej okolicy :p

1709988155973.png

Oczywiście nie jest tak źle, bo celowo usunąłem oznaczenia sojusznika wojsów.
W rzeczywistości wygląda to tak. :)

1709988299650.png
 
Do góry