Dyskusja o sytuacji na świecie 200

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Ale o czym Wy piszecie, przecież klin z cofki wracał w tych milisekundach, w których został wysłany, czyli teraz powinien wrócić +-20ms względem tego jak wysłaliście
O jajcu, wyślij se atak na barbę, sprawdź milisekundy, cofnij komendę i spójrz jeszcze raz. Powtórz aż zrozumiesz, cofnięte komendy zawsze wrócą ci między 980 a 020 milisekundą
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
@kmic czemu zepsuliście kliny z cofki i zawsze po cofnięciu komendy te dodatkowe generowane ms generuje od 000, a nie od ms które miała komenda ataku który cofamy? To po co nam ms w takim razie na tym świecie


1f643.png
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
też 5 razy eko 3 architektury? Wymieniłbym to eko na -15% czasu budowy ech, surowce się przelewaja.
no ja sobie zaraz równocześnie będę stawiał eko i wojsko, taki dobrobyt, ratek na 20 nie wystarcza
w ustawieniach świata nie ma nic o tym parametrze, to ja się zastanawiam, kto już klinował, że tą zależność zauważył
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
A może tak wprowadźmy jeszcze +/- 20 losowych jednostek przy rekrutacji, albo +/- poziom budowy przy stawianiu huty żelaza?
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
@kmic czemu zepsuliście kliny z cofki i zawsze po cofnięciu komendy te dodatkowe generowane ms generuje od 000, a nie od ms które miała komenda ataku który cofamy? To po co nam ms w takim razie na tym świecie


1f643.png
Wciąż zwykłe kliny będą działy, więc nie ma co narzekać:)

W sensie można narzekać ale brak ms byłby gorszy niż msy z niemożliwą cofką do kliknięcia
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Katapulty będą zbijać losowy budynek
Proponowałem cos takiego wcześniej, jak jeszcze nie wiedziałem że ten MS z cofki będą działać jak stosunek z losową kobieta na mieście po upojnej imprezie z losową szansą na albo przedłużenie swojej linii genetycznej albo złapanie syfa na przyrodzeniu.
 
Do góry