Dyskusja o sytuacji na świecie 196

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
Ja jestem ciekaw jak wytłumaczcie to zwykłym graczom. Bez docinek to ta akcja wasza jest kompletną porażką. Nie wiem może powiecie że celem było burzenie ale to też średnio bo bardziej wojseny zburzyły samego rambo w 1 akcji XD
 
Wynik reakcji
299
Aktualizacja sytuacji na froncie.

4Fun.gif
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
Ja jestem ciekaw jak wytłumaczcie to zwykłym graczom. Bez docinek to ta akcja wasza jest kompletną porażką. Nie wiem może powiecie że celem było burzenie ale to też średnio bo bardziej wojseny zburzyły samego rambo w 1 akcji XD
to była akcja ćwierć zwiadowcza na około 13,37% potencjału a wy się spuszczacie jakbyśmy razem z ciszą w was na 100% wlecieli.
Pozdrawiam
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
372
to była akcja ćwierć zwiadowcza na około 13,37% potencjału a wy się spuszczacie jakbyśmy razem z ciszą w was na 100% wlecieli.
Pozdrawiam
Hmm 14% potencjału mówisz? To rozumiem, że dokładnie wyliczaliście jednostki, bo we mnie wlatywały burzaki bez żadnego offa. Mogliście podciągnąć do 15 to chociaż by się darmo nie rozbiły...
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
Hmm 14% potencjału mówisz? To rozumiem, że dokładnie wyliczaliście jednostki, bo we mnie wlatywały burzaki bez żadnego offa. Mogliście podciągnąć do 15 to chociaż by się darmo nie rozbiły...
Celem akcji było przejęcie jednej konkretnej wioski, jak widać powiodło się! Pozostałe grube to była zmyłka, swoją drogą łyknęliście jak pelikany, czyli bardzo skuteczna.
Pozdrawiam
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Tartak już na 18 a czasami odnoszenie wrażenie, że bambo nie skończył osiemnastki ale wtedy mi się przypomina setki postów o tym kim jest i jakim autem jeździ
Tak, lekarz-dentysta, może wysłać Ci numer PWZ albo FB jeszcze żebyś mógł to sobie zweryfikować? XD
Przy okazji może zauważysz jak Ci te ostatnie szare komórki pozwolą na połączenie pewnych fatków, że nick: marcin (moje imię) k (od pierwszej litery nazwiska) i 56 (losowe liczby które wpisałem na klawiaturze jak byłem dzieckiem) w pewien sposób pokrywają się z moją godnością, pewnie zbieg okoliczności co? Rozumiem, że boli Cię że młoda osoba osiągnęła coś w życiu, nowiutkie mieszkanie w centrum (na kredyt ale jednak), 2 letni samochód w nie najgorszym wyposażeniu, młodszą ładną dziewczynę, pracę którą kocha ma o około 30-100 IQ (nie wiem ile masz i sam nigdy nie robiłem profesjonalnych testów IQ w mensie) więcej niż ty i na początku swojego dorosłego życia zarabia 15k netto na miękko pracując średnio 6-8h dziennie i przy tym gra w plemiona i ogólnie ma czas żeby cieszyć się życiem. No, ale takie są fakty, jakbyś nie marnował tyle swojego cennego czasu na pisanie na FOncie i negowanie tego co piszą inni (jakby kogoś Twoje zdanie obchodziło) to może również osiągnął byś jakieś sukcesy w życiu.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.191
Tak sobie analizuje, i bambo nie logował się od kilku godzin. Budynki się nie budują, spichlerz pewnie przelany. Z punktami jest do tyłu co najmniej dwa poziomy eko.

Nie wiem po co on ruszył na tym s200 jak ma problemy z budowaniem eko i nie wszedł nawet przed końcem bonusu a pisał tutaj jakim jest wspianiałym frontowcem.

To chyba tak wspaniale było, że wchodził o 12 oglądac raporty bo jest 9 i go dalej nie ma.

Może niech lepiej wróci tutaj dokończyć zbierać wpierdol zamiast iść już po kolejny..
 

Sabacik

Łucznik
Wynik reakcji
415
Tak sobie analizuje, i bambo nie logował się od kilku godzin. Budynki się nie budują, spichlerz pewnie przelany. Z punktami jest do tyłu co najmniej dwa poziomy eko.

Nie wiem po co on ruszył na tym s200 jak ma problemy z budowaniem eko i nie wszedł nawet przed końcem bonusu a pisał tutaj jakim jest wspianiałym frontowcem.

To chyba tak wspaniale było, że wchodził o 12 oglądac raporty bo jest 9 i go dalej nie ma.

Może niech lepiej wróci tutaj dokończyć zbierać wpierdol zamiast iść już po kolejny..
Bot mu stawia budynki
 
Do góry