Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.322
Ta ilosc szarakow i odleglosci na mapie miedzy TOP plemionami czemu maja sluzyc? Przeciez to zabija te gre gdzie najczesciej najciekawszy jest resp a tutaj kazdy ma ,,swoj'' teren (poza 2-3 wymieszaniami) i prawdziwe wojny beda na etapie 20-30 wioskowych kont. Jak wejdziesz w mape z dostepu goscinnego to ten swiat wyglada KOMICZNIE.

Troche jak nowa gra AAA z duzym open swiatem , gdzie nie ma co robic xD
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.376
kiedy kliknąłeś tartak o 2 minuty za późno:
dawid-jasper-sad.gif
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.601
Ta ilosc szarakow i odleglosci na mapie miedzy TOP plemionami czemu maja sluzyc? Przeciez to zabija te gre gdzie najczesciej najciekawszy jest resp a tutaj kazdy ma ,,swoj'' teren (poza 2-3 wymieszaniami) i prawdziwe wojny beda na etapie 20-30 wioskowych kont. Jak wejdziesz w mape z dostepu goscinnego to ten swiat wyglada KOMICZNIE.

Troche jak nowa gra AAA z duzym open swiatem , gdzie nie ma co robic xD
Przecież stefany i apk są obok siebie, nie wiem o jakie inne TOP plemiona moze Ci chodzić
 

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Pytanie bo dawno nie grałem na serwie z ograniczonym farmieniem.

Co ile licznik się zeruje? O konkretnej godzinie np 24? Czy jeśli dziś o 15 sfarmiłem to jutro o 15 zostanie to odjęte?

I jeśli danego dnia limitu nie zrobię to przechodzi na kolejny czy przepada?
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Patrząc na mape to trochę smutne, że gracze startujący uczciwie są za ten stan karceni poprzez jakieś mieszanie z innymi plemieniem, a takie Speed pozapraszało kilkanaście darm + 2 człon i mają piękną sytuacje, a no i nie zapominajmy o tych co plecki będą zabezpieczać ;)
 

Quetzelcoatlus

Pikinier
Wynik reakcji
166
Pytanie bo dawno nie grałem na serwie z ograniczonym farmieniem.

Co ile licznik się zeruje? O konkretnej godzinie np 24? Czy jeśli dziś o 15 sfarmiłem to jutro o 15 zostanie to odjęte?

I jeśli danego dnia limitu nie zrobię to przechodzi na kolejny czy przepada?
Limit to dynamiczne okno sięgające 24 godziny wstecz. Jak o 15 sfarmisz X surowców, to odejmą się od limitu za 24h o 15.
 
Do góry