Dyskusja o sytuacji na świecie 196

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
@Bengaroo Więc Ty się proszę nie odzywaj, bo jesteś tutaj najsłabszym ogniwem na froncie k53. Arktus i Nikt08, coś piszą? Wezmą mi wioskę pogratulujemy sobie na pw i innego dnia ja im biorę i jest analogiczna sytuacja. A Ty nic nie pokazałeś póki co, 0 utrzymanych wiosek, to co przejąłeś wszystko straciłeś, więc utkaj synek XD Wbiłeś jakieś diody, na nieaktywnych kontach i barbach, a i bym zapomniał 12 latka oszukaliście z surferem i masz super diodę koło rambo z której przejmujesz barby, rozwijasz do 3k i je tracisz XD

No to wbij diodę kasztanie nie mając na rejonie żadnych wsi z limitem 40h. Co to w ogóle za porównanie Bengaro się przenosił tam. To ja mogę porównać swoje konto z twoim gdzie na "twoim" rejonie gram od początku stycznia i wyrobiłem przewagę nad Tobą. xD

Dodam jeszcze, ze twoje RA i RW to mega lamus jak na takie położenie. Jesteś płotką, a uważałeś się za grubą rybę.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
No to wbij diodę kasztanie nie mając na rejonie żadnych wsi z limitem 40h. Co to w ogóle za porównanie Bengaro się przenosił tam. To ja mogę porównać swoje konto z twoim gdzie na "twoim" rejonie gram od początku stycznia i wyrobiłem przewagę nad Tobą. xD

Dodam jeszcze, ze twoje RA i RW to mega lamus jak na takie położenie. Jesteś płotką, a uważałeś się za grubą rybę.
Ale o czym ty piszesz do mnie?
Surfer
Data przyłączenia:22nd October 2023

Rambo:
Data przyłączenia:30th November 2023

I o jakiej przewadze piszesz?
31SurFer.RMW0jSen22573.2831.572.335499.977
16BengarooWojSen33587.231375.113297.763
10tu ramboForFun44325.8786.783.70972.296
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Co kilka stron bambo podaje jakieś statystyki..
Raz takie, raz takie, w zależności które lepiej pasują

Ale rzeczywiście nie da się oszukać..
I żadne cyferki tego nie zmienią..
Wpierdol jest i będzie.
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Powiem wam ze jak tak patrze to wypowiedzi rambo sa istną kopalnią złota, praktycznie z kazej mozna zrobic mema XD
 
Do góry