Najgorszy gracz

SlaSh3r

Chłop
Wynik reakcji
5
Nominuje pana @zbychu72 po 3 miesiącach żebrania na kolanach o deffa, gdy okolica wreszcie nabrała barwy okazuje się że Zbyszek ma w dupie naszego deffa, cytując "dla mnie liczą sie ludzie którzy pójdą za mnie w ogien"

Opuszcza nasze plemie i tak naprawdę okazuje się że w ogóle nie byliśmy mu potrzebni hahaha

Oczywiście wbijajajac kosę w MC.

Mam nadzieję że szybko będzie zrownany z ziemią,

P.S. obiecał ze wioski odda za darmo, czekam :) zatem, ile jest warte słowo Zbysia?
Zobaczymy... :)
Sądzę tyle co gołąb nasra, ale poczekajmy, a Tffffuu
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Mocne słowa jak na chłopa
Mocne słowa jak na zwiadowce.
Słucham bo poganin z tej strony? Bo kurwa niedosłyszę? 190/74/68/64/60/52/50 tam fronty trzymałem, kolego bo nie dosłyszę? Chłop? Nie napisałem otwarcie, żebrak, to poziom niżej niż chłop, poziom niżej niż Ty, albo ze 2 patrząc na twoje tw stat..
A ty się tak nie gorączkuj, taki żart sobie zrobił z rangi na forum, lol.
I nie, nikogo nie interesuje 190/74/68/64
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
I To jest właśnie to. Ktoś nic na dany temat nie wie i leci z tym na FO. Obrazania wyzwiska... poziom podstawówki. Jeżeli ktoś już zaczyna mnie obrażać niech chociaż poda konkretne uzasadnienie tego. Bo to że kończę np. Grę bo mi czas na to nie pozwala albo kończę grę bo coś mi nie pasuje i zostawiam wioski plemieniu... A nie wrogowi to też słabe argumenty przy obrazaniu napisać co zrobiłem źle i uzasadnić. Bo to że Kosy nigdy nikomu nie wbilem i zawsze grałem honorowo to druga sprawa. :)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Nominuje pana @zbychu72 po 3 miesiącach żebrania na kolanach o deffa, gdy okolica wreszcie nabrała barwy okazuje się że Zbyszek ma w dupie naszego deffa, cytując "dla mnie liczą sie ludzie którzy pójdą za mnie w ogien"

Opuszcza nasze plemie i tak naprawdę okazuje się że w ogóle nie byliśmy mu potrzebni hahaha

Oczywiście wbijajajac kosę w MC.

Mam nadzieję że szybko będzie zrownany z ziemią,

P.S. obiecał ze wioski odda za darmo, czekam :) zatem, ile jest warte słowo Zbysia?
Zobaczymy... :)
Sądzę tyle co gołąb nasra, ale poczekajmy, a Tffffuu

Trochę wstyd jak na byłego kapitana repki
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Oj dzieci dzieci. Tyle lat już widzę niektóre Nicki... myślałem że ludzie dorastają z wiekiem i za tym idzie też rozwój intelektualny. Jedyne co widzę to albo ze ktos z internetowych napinaczy stoi w miejscu albo się po prostu cofa w rozwoju. Szkoda mi klawiatury ekranowej w telefonie na was. Trzymajcie się i dorosnijcie :) wszystko co miałem napisać już napisałem.
 
Wynik reakcji
0
boli Was Wielki Zbychu?
Muszę stanąć po Zbyszka stronie bo co prawda parę razy prosił o deffa xd ale się zrewanżował ze zdwojoną siła. Także Zbychu Szef!
 
Do góry