Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Bardzo dobrze, pełen relaks. W wiedźmina pykam i piję dobry alkohol :)
A jak Tobie mija qumplu?
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Trochę monotonnie. Dałeś dobry pomysł z tym wiedźminem. Chętnie wrócę bo ten cyberpunk to już nie to samo ;/
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
Pogromca szlachty (Brąz - Poziom 2)
Pokonaj 25 szlachciców w bitwie.

Następny poziom: Zabij 100 szlachciców!

35 / 100

Klinów już trochę wbiłem, biorąc pod uwagę że to z jednej akcji i grube słali tylko na wioski co się przebili a nie na pałę, to wygląda na to że całkiem sporo :p
25 szlachciców w jednej bitwie? Wojseny co grać nie umio że wysyłają w jednym ataku 25 grubasów.... Każdy wie że kareta to jeden atak z 4 grubymi. Tylko trzeba nawrotki robić niestety, bo na tym świecie kareta zbija max 35 popa :/
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
ziomek rambo: proszę wbij klina zielona kareta leci
rambo:mam lepszy pomysł odbitkę puszczę
Na ostatniej akcji jak nie mogłem im deffa wysyłać, też chciałem odbitkę dać, ale Madzia mi odpisał "nie wpierdalaj się typie z innego członu"... ;/

Ale wioseczkę wybronili <3
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Oddanie kilkunastu wsi na froncie to nie pushing, znasz regulamin gierki?

Pushing jest tylko wtedy jak zakładasz konto specjalnie w tym celu żeby robić darmy czy w inny sposób pushować konto czyjeś, mało tego możesz dostać bana za pushing jak przejmiesz mulciaka innej osoby nieświadomie... XD
Co do zastów i rozwijaniu barb to niby też jest to pushing ale ciężko udowodnić czy to konto służyło tylko w tym celu czy po prostu trzymałeś konto koledze 2 miesiące i jednak nie wrócił i skończył.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
No tak, wytłumaczenie na oszustwa zawsze znajdziesz.
Ale jakie oszustwa, gościu sam mi napisał że nie chce mieć tyle wiosek frontowych i chce iść na zaplecze to mu pomogłem się przenieść na zaplecze i tam sobie gra. Gdzie tu oszustwo? I mówimy tutaj o 10 wioskach 3-6k pkt a nie rozbudowanych na full z pełnymi spichlerzami... XD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Gościu pewnie teraz żałuję że oddał wioski na froncie dla takiego bambika :/

Popraw się bambo bo do finałowego składu się nie dostaniesz, ja bym przemyślał propozycje sufleta na twoim miejscu.
 
Do góry