Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Wynik reakcji
6.958
Zrobiliście na mnie 2 akcje burzące, po których wszystkim ogłosiłeś sukces i jak to już mogę brać wolne od plemion bo konto przeorane, wojska nie ma a przejęcia to kwestia kilku dni.
I jaki efekt? W okresie gdzie praktycznie nie grałem w tą grę dostałem na waszych akcjach ok 2500 czerwonych, 10k+ burzaków i nie przejęliście z tego ani jednej wioski a ja przy lecących 7000x mogę nie zaglądać na plemiona i kręcić fajne RW.
Nie wiem w którym miejscu masz tam jakiś dla was pozytyw jak nie potraficie złamać frontu na kimś kto przez 2 miesiące siedział na pustych wioskach i zaglądał na gierkę co 10h XD
Dobra, to teraz pokaż mi wiadomości, gdzie ogłosiłem suckes i napisałem, że możesz brać wolne od plemion, a tym bardziej gdzie napisałem GDZIEKOLWIEK, że przejęcia to kwestia kilku dni. Nie przypominam sobie żebym pisał takie rzeczy, chyba, że ty sobie jakąś nadinterpretacje wprowadzasz żeby członek przedłużyć.

Jak na osobę, która zagląda na grę co 10h to super ubijasz karety w nocy puszczane co 2h, a w dzień w sumie podobnie, co ty za farmazony piszesz albo siedziałeś przepocony albo miałeś zasta 24/7 w momencie straty jednej wioski na froncie kolejny tydzień miałeś monitoring konta 24/7 więc przynajmniej nie kłam^^
Ale tak jak @Kampaj3 x TomPrime napisał, WHL musi być dumne z takiego frontowca, wiesz w ogóle co o tobie wypisują u siebie?xD Gdyby nie strach przed utratą top 1 aktywnego frontowca w nocy i w dzień @ikelos to dawno byłbyś rozebrany za trzykrotne przeoranie sobie konta xD
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Dobra, to teraz pokaż mi wiadomości, gdzie ogłosiłem suckes i napisałem, że możesz brać wolne od plemion, a tym bardziej gdzie napisałem GDZIEKOLWIEK, że przejęcia to kwestia kilku dni. Nie przypominam sobie żebym pisał takie rzeczy, chyba, że ty sobie jakąś nadinterpretacje wprowadzasz żeby członek przedłużyć.

Jak na osobę, która zagląda na grę co 10h to super ubijasz karety w nocy puszczane co 2h, a w dzień w sumie podobnie, co ty za farmazony piszesz albo siedziałeś przepocony albo miałeś zasta 24/7 w momencie straty jednej wioski na froncie kolejny tydzień miałeś monitoring konta 24/7 więc przynajmniej nie kłam^^
Ale tak jak @Kampaj3 x TomPrime napisał, WHL musi być dumne z takiego frontowca, wiesz w ogóle co o tobie wypisują u siebie?xD Gdyby nie strach przed utratą top 1 aktywnego frontowca w nocy i w dzień @ikelos to dawno byłbyś rozebrany za trzykrotne przeoranie sobie konta xD

Ty za każdym razem powołujesz się na to, że ktoś coś o nas pisze w plemieniu xd
Ale to tobie pulchny pscyha siada, bo nie łamiecie frontu a wręcz przeciwnie, odbijacie się jak od muru.
No niestety do startu 200 nie złamiecie nas i nie wystartujecie kompromitować się gdzie indziej. :)

" a wiesz co o tobie gadają u was? że gówno robisz i nawet ofa nie wysłałeś."
Ale w sumie po co twoje ofy jak jesteś tu nikim pulchny.
Pewnie wczoraj po akcji musiał wjechać 4pak i chipsiki co? :D
 
Wynik reakcji
6.958
Ty za każdym razem powołujesz się na to, że ktoś coś o nas pisze w plemieniu xd
Ale to tobie pulchny pscyha siada, bo nie łamiecie frontu a wręcz przeciwnie, odbijacie się jak od muru.
No niestety do startu 200 nie złamiecie nas i nie wystartujecie kompromitować się gdzie indziej. :)

" a wiesz co o tobie gadają u was? że gówno robisz i nawet ofa nie wysłałeś."
Ale w sumie po co twoje ofy jak jesteś tu nikim pulchny.
Pewnie wczoraj po akcji musiał wjechać 4pak i chipsiki co? :D
Nom, na pewno tak piszą u mnie xD Szczerze wątpię, przynajmniej wiadomo, że gówno wiecie co się dzieje u nas xD
Psycha to raczej tobie siada od tych zielonych karet co noc, Ikelos dobrał sobie kompana obok diód xD Jeszcze to wypisywanie i sprawdzanie czy ktoś jest online, cringe.


Co do kompromitowania xD Gratulacje, że wybroniliście akcji grając 75% DEFF, mając 2k offów co akcję i mając powbijane wieże na mulciakach albo innych syfach między nami, widząc offy pare dni przed. Wybroniliście? Super ale nie róbcie z siebie Bogów tej gierki, po prostu zacznijcie grać, póki co tracicie przewagę na mapie i z 58% robi wam się pomału 50% mapy, a z 50 w dół już krótka droga dla was.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Nom, na pewno tak piszą u mnie xD Szczerze wątpię, przynajmniej wiadomo, że gówno wiecie co się dzieje u nas xD
Psycha to raczej tobie siada od tych zielonych karet co noc, Ikelos dobrał sobie kompana obok diód xD Jeszcze to wypisywanie i sprawdzanie czy ktoś jest online, cringe.

Będę sobie pisał gdzie będę chciał i co chciał i nic ci do tego mordo :)
Tym bardziej mogę sobie zielonych karet walić co noc nawet po 20 i co? podnieca cię to? chyba tak bo ty ani jednej jeszcze nie wysłałeś.
Myślę, że lepszego kompana nie mógł sobie dobrać ale co ty możesz wiedzieć jak jesteś tu nikim :)

Szczerze wątpisz? Ja szczerze wątpie , ze wiesz co u nas piszą więc sklej wary tam pulchny.

"wiesz co u was o tobie piszą? że ten ziomek co ostatnio pisał, że rucha matki to z tobą też to robił"



c405c613dd2e7230969ad361d91bd8a6.png

łap dzbanie plemienny :D
 
Wynik reakcji
6.958
Będę sobie pisał gdzie będę chciał i co chciał i nic ci do tego mordo :)
Tym bardziej mogę sobie zielonych karet walić co noc nawet po 20 i co? podnieca cię to? chyba tak bo ty ani jednej jeszcze nie wysłałeś.
Myślę, że lepszego kompana nie mógł sobie dobrać ale co ty możesz wiedzieć jak jesteś tu nikim :)

Szczerze wątpisz? Ja szczerze wątpie , ze wiesz co u nas piszą więc sklej wary tam pulchny.

"wiesz co u was o tobie piszą? że ten ziomek co ostatnio pisał, że rucha matki to z tobą też to robił"



View attachment 59079

łap dzbanie plemienny :D
Jeszcze 80x napisz Gruby, Pulchny albo inny opis, może w końcu stanie się prawdą ^^
@Fristajla x XNemsonX ehh :( Ale, że piszesz z dzbanem i dajesz mu podrabiać pw? Albo inaczej, dzban łyka wszystko (Ile iq trzeba mieć żeby w coś takiego uwierzyćXD) jak to, że ktoś mu wmówił, że jest dobrym graczem, a Ikelos lepszego kompana nie mógł sobie dobrać xD
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.754

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
130
Jeszcze 80x napisz Gruby, Pulchny albo inny opis, może w końcu stanie się prawdą ^^
@Fristajla x XNemsonX ehh :( Ale, że piszesz z dzbanem i dajesz mu podrabiać pw? Albo inaczej, dzban łyka wszystko jak to, że ktoś mu wmówił, że jest dobrym graczem, a Ikelos lepszego kompana nie mógł sobie dobrać xD

Ok pulchny widze, że cie to boli inaczej bys nie zwracał na to uwagi xd
Niestety siada ci psycha a ja ci pomoge żeby cię tu wykończyć pulchniutki :*

Nie wiem co tam napisałeś, bo nie rozumiem szczekania psa.
Do usłuszenia, bo nie mam dziś czasu :)

story_37073_1516896641.jpeg
 

Savak

Miecznik
Wynik reakcji
69
Co do łamania frontu
WHL/NT/LOSCSA/LESZCZE
DataGraczeWioskiGraczeWioskiRóżnica
25.sty46126203198217394464
02.lut41927229185232693960
19.lut30528840161251773663

to zostawiam do dowolnej interpretacji xD
 
Wynik reakcji
6.958
Chłopy co myślą, że świat wygrywają albo, że tymi nocnymi próbami diodowań coś ugrają xD Zaraz wam pleców braknie, a karety zielone po nocach dalej będą biegały xD To tylko mi obrazuje, że chłopy, które nie mają pojęcia o tej grze i mają wiedzę na poziomie gracza z tygodniowym stażem przychodzą na forum, a ci ogarnięci u was, którzy dużo robią siedzą cicho i próbują coś ugrać albo już dawno mają tryb warzywa i czekają na informację od nexiego, że mogą w końcu skonczyć.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.754
o jeszcze zdąże odpisać pieskowi :)
Nie będę się zniżał do twojego poziomu i wjeżdżał na rodzinę, możemy się cisnąc ale siebie ale wjeżdżanie na rodzine jest objawem braku argumentów dzbanie :)
ps. gdybyś ty nie łykał niemiałbyś za co jeść :*
dobranoc ^^
Racja, przerwa pracownicza się juz skończyła. Narka, do następnego
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.318
o jeszcze zdąże odpisać pieskowi :)
Nie będę się zniżał do twojego poziomu i wjeżdżał na rodzinę, możemy się cisnąc ale siebie ale wjeżdżanie na rodzine jest objawem braku argumentów dzbanie :)
ps. gdybyś ty nie łykał niemiałbyś za co jeść :*
dobranoc ^^
Jeśli wy nie będziecie razem to nie wierze w miłość
 

Łazan

Miecznik
Wynik reakcji
128
Dobra, to teraz pokaż mi wiadomości, gdzie ogłosiłem suckes i napisałem, że możesz brać wolne od plemion, a tym bardziej gdzie napisałem GDZIEKOLWIEK, że przejęcia to kwestia kilku dni. Nie przypominam sobie żebym pisał takie rzeczy, chyba, że ty sobie jakąś nadinterpretacje wprowadzasz żeby członek przedłużyć.

Jak na osobę, która zagląda na grę co 10h to super ubijasz karety w nocy puszczane co 2h, a w dzień w sumie podobnie, co ty za farmazony piszesz albo siedziałeś przepocony albo miałeś zasta 24/7 w momencie straty jednej wioski na froncie kolejny tydzień miałeś monitoring konta 24/7 więc przynajmniej nie kłam^^
Ale tak jak @Kampaj3 x TomPrime napisał, WHL musi być dumne z takiego frontowca, wiesz w ogóle co o tobie wypisują u siebie?xD Gdyby nie strach przed utratą top 1 aktywnego frontowca w nocy i w dzień @ikelos to dawno byłbyś rozebrany za trzykrotne przeoranie sobie konta xD
Nie chce mi się szukać twoich wypocin, więc porównam tylko staty akcji gdzie broniłem ja i akcji gdzie broniliście wy. A do tego dodam twoją opinię na temat naszej obrony, opinię co do waszej obrony pozostawię do twojej samodzielnej interpretacji
24.12
Pokonani w ataku 23.049.029
Pokonani w obronie 53.295.416
stosunek RO:RA 2,31
08.02
Pokonani w ataku 43.508.373
Pokonani w obronie 118.543.695
stosunek RO:RA 2,72

W obu przypadkach co najmniej1/3 ataków leciała na mnie, nie zassałem dużej ilości deffa żeby reszta mogła się bez problemu obronić (stąd straty w punktach), nie straciłem wiosek i została mi masa deffa do wspierania okolicy co było widać wczoraj
Twoje komentarze (cytując z pamięci co do mnie dotarło, więc może nie super dokładnie... ale sens na pewno zachowany)
"łazan potrafi grać tylko zaplecze"
"łazan nic nie wycofywał, wszystko przeorane, 0 wojska i -500k pkt",
"ciekawe czy WHL dostanie raporty z obrony",

Dla porównania stosunek RA:RO z naszych akcji na was: 2,44; 2,36; 2,26; 2,36
Więc regularnie dorównujecie mojemu ustawieniu obrony z telefonu w drodze na święta, gratuluję XD

Co do tego braku aktywności to napisałem prawdę, nie sprecyzowałem tylko kiedy dokładnie przypadały te 2 miesiące a ty wspominasz o ostatnim tygodniu/dwóch gdzie codziennie dostaję średnio ok 3 karet w środku nocy i nic wam nie wpadło XD
BTW nie wiedziałem, że ikelos mnie tu chroni przed rozbiórką, można liczyć na kolegę
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
289
Nie chce mi się szukać twoich wypocin, więc porównam tylko staty akcji gdzie broniłem ja i akcji gdzie broniliście wy. A do tego dodam twoją opinię na temat naszej obrony, opinię co do waszej obrony pozostawię do twojej samodzielnej interpretacji
24.12
Pokonani w ataku 23.049.029
Pokonani w obronie 53.295.416
stosunek RO:RA 2,31
08.02
Pokonani w ataku 43.508.373
Pokonani w obronie 118.543.695
stosunek RO:RA 2,72

W obu przypadkach co najmniej1/3 ataków leciała na mnie, nie zassałem dużej ilości deffa żeby reszta mogła się bez problemu obronić (stąd straty w punktach), nie straciłem wiosek i została mi masa deffa do wspierania okolicy co było widać wczoraj
Twoje komentarze (cytując z pamięci co do mnie dotarło, więc może nie super dokładnie... ale sens na pewno zachowany)
"łazan potrafi grać tylko zaplecze"
"łazan nic nie wycofywał, wszystko przeorane, 0 wojska i -500k pkt",
"ciekawe czy WHL dostanie raporty z obrony",

Dla porównania stosunek RA:RO z naszych akcji na was: 2,44; 2,36; 2,26; 2,36
Więc regularnie dorównujecie mojemu ustawieniu obrony z telefonu w drodze na święta, gratuluję XD

Co do tego braku aktywności to napisałem prawdę, nie sprecyzowałem tylko kiedy dokładnie przypadały te 2 miesiące a ty wspominasz o ostatnim tygodniu/dwóch gdzie codziennie dostaję średnio ok 3 karet w środku nocy i nic wam nie wpadło XD
BTW nie wiedziałem, że ikelos mnie tu chroni przed rozbiórką, można liczyć na kolegę

@ikelos A co to za kolesiostwo? Wstydź się
 
Do góry