Dyskusja o sytuacji na świecie 196

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Ale jaką porażkę, bo 2 wioski mi zabrali w tym 1 barbę jak transformację członów robimy przed zamknięciem?

6tu ramboForFun43323.4236.688.03167.281

Rambo ma się dobrze... :)
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
Ale jaką porażkę, bo 2 wioski mi zabrali w tym 1 barbę jak transformację członów robimy przed zamknięciem?

6tu ramboForFun43323.4236.688.03167.281

Rambo ma się dobrze... :)
A jak tylko wy robicie transformacje członów przed zamknięciem to ok. Myślałem że każdy ma czas do tej samej daty, jak widać się myliłem reszta może kiedy chce.
 

Bengaroo

Miecznik
Wynik reakcji
107
Ale jaką porażkę, bo 2 wioski mi zabrali w tym 1 barbę jak transformację członów robimy przed zamknięciem?

6tu ramboForFun43323.4236.688.03167.281

Rambo ma się dobrze... :)

Zapomniałeś dodać, że te 4 podbite, to odbitki po twoich kolegach xd Żaden Wojsen nie widział na oczy ataku z grubymi od bambo, bo wszystkie puszczałeś jeszcze na swoich pobratymców za naszymi offami i karetami ^^
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Zapomniałeś dodać, że te 4 podbite, to odbitki po twoich kolegach xd Żaden Wojsen nie widział na oczy ataku z grubymi od bambo, bo wszystkie puszczałeś jeszcze na swoich pobratymców za naszymi offami i karetami ^^
Taaa jasne jasne. Nawet na Ciebie puściłem 1 grubego wczoraj, nie pamiętasz? Nie opowiadaj kłamstw.
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Protezki? To teraz będziesz wbijał kliny a nie zasysał ?
Pogromca szlachty (Brąz - Poziom 2)
Pokonaj 25 szlachciców w bitwie.

Następny poziom: Zabij 100 szlachciców!

35 / 100

Klinów już trochę wbiłem, biorąc pod uwagę że to z jednej akcji i grube słali tylko na wioski co się przebili a nie na pałę, to wygląda na to że całkiem sporo :p
 

tu rambo

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
174
Wojsen nauczył się fejkomat używać i tak to teraz wygląda... XD
Ze skrajności w skrajność popadacie... XD

1708378337129.png
 
Do góry