Wher szybkie

-Mr.President

Miecznik
Wynik reakcji
713
Co racja to racja. Pajace nie potrafią wyłapać bociarzy A było ich kilku na serwerach Gandalf itp i inne przybysze z zagranicy. Polaczki też cos tam mieli ale to nie tak razaco jak tamte pokemony. I nic admini nie robili mimo że było oficjalne zdjęcie czy tam filmik jak gandalfik se na 2 monitorach pyka i wszystko za niego robi program ale nie admini twierdzą że byli czyści haha tfuu na te plemiona ale weszlem myślalem że na święta dadzą jakas rundkę pograł bym chociaż zapomnialem jak się gra nic bym nie ugrał ale chęcią są dawajcie jakas rundkę popapramce
Wyszedłeś na przepustkę świąteczną z poprawczaka ? I tak grać nie umiesz tylko płaczesz . Po ochronce twój off był zawsze wyczyszczony
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
SP zawsze było na boczny tor zrzucane,wolne zawsze były piorytetem ale i tam są bociarze których niepotrafią wyłapać i ludzie wyzywają się tak samo tyle że teraz niemuszą rundek ustawiać i pretensji niema o ustawienia.
Plemiona umierają a oni jeszcze zamykają rundki gdzie można było wbić poklikać 2-3h dla zabawy,tak gry nie ożywicie;myśle że po s200 mało kto jeszcze będzie chciał w to grać,światy coraz mniejsze a i przez taki support odechciewa się grać.
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Nie ma SP bo kilku nie dorobów wyzywało się na forum który ma mniejszego przy tym wyzywając wszystkich dookoła, administracja stwierdziła, że SP nie będzie bo nie umieją się zachować. Tak w skrócie.
Pisząc ten post to właśnie ty zrobiłeś z siebie nie doroba człowieku. <lol> <lol> <lol> <lol>
Na innych światach również psy na sobie wieszają i jakoś świata nie zamknęli kropka.To co napisałeś nie ma racji bytu wgl, myśl co piszesz haha
 
Ostatnia edycja:

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Kiedy będą Szybkie ?
Może po prostu komuś się nie chce ustawiać rund albo trzeba zmienić moderatora bo na każdym FO są wyzwiska/obelgi i jechanie po "matkach" ale nie widziałem żeby jakiś wolny świat był zamknięty, a Szybkie jak zawsze na boczny tor.
@kmic
 

Golden Boyy

Łucznik
Wynik reakcji
1.700
Kiedy wrócą szybkie do cholery?
Na innych światach jeszcze gorzej się wyzywają ale jakoś nie zamykają tematów i światów. Wstyd dla polskich szybkich, że w innych krajach są rundy a tu nie.
 
Wynik reakcji
6.791
Mogę ustawić tą moją zaległą rundę tylko pytanie jakie ustawienia i termin, co myślicie ;p
 
Wynik reakcji
6.791
Typie nie mam zamiaru się tłumaczyć przed Tobą, nie chcesz to nie, nic na siłę i szukaj problemu gdzie indziej
 
Wynik reakcji
6.791
To Ci napisałem, że dzisiaj to potwierdziłem bo pisałem z supportem, czego nie rozumiesz? Mam podać termin i ustawienia
 
Do góry