Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Contero

Łucznik
Wynik reakcji
90
wykręt społeczny plemion, ktory od paru światów (189, 193, 194, 195 (3x pod roznymi nickami), 196) dostaje wszedzie rozbiorke, bo jest najbardziej toksyczną i zjebana osoba jaka na serwerach plemion zawitała. wyjątkowo znalazł jedno plemie, w ktorym sie dogaduje i nie dostał rozbiórki
Raczej drugiego takiego idioty jak ty to nie ma. Chodź nie wiem jak bym się Janusz starał Tobie nie dorównam.
 

OdKlEJoNy Dual

Szlachcic
Wynik reakcji
2.204
@OdKlEJoNy Dual

tak walczyłeś o boostowanie kont, ale zacznij od ludzi z którymi współpracujesz. koalicja hipokrytów jak zwykle pokazuje podwójne standardy xD zapewne gdyby tak było w drugą stronę to twój ból dupy na FO by znowu wszedł na każdy świat i robienie durnych ankiet.


View attachment 59043View attachment 59044View attachment 59045

1. Dalej tego nie popieram nie ważne kto to robi i sam z tego korzystać nie będę dopiero jakbym korzystał byłbym hipokrytą
2. Na tym świecie już nie zmienią ustawień zresztą polski support nawet nie ma takich praw
3. Dalej będę wnioskował żeby na nowych światach które wychodzą z brakiem aktywnego przesyłania było to zablokowane
4. Nie nie byłoby bólu dupy bo wiem że i tak w tej sprawie na tym świecie nic nie idzie zrobić więc sobie tym nie zawracam głowy szkoda czasu


to że mi się coś nie podoba a robi to ktoś inny nie czyni ze mnie hipokryty naucz się znaczenia tego słowa

nie lubiłeś jak stary cię bił kablem a dalej u niego mieszkasz hipokryto
 
Ostatnia edycja:
Do góry