Dyskusja o sytuacji na świecie 197

LorD CineK 1

Chłop
Wynik reakcji
0
taktyka under to kilku na jednego a i tak nigdy im nie wychodzi jakby to że 5 debili razem coś robi nie sprawia że jest to mądrzejsze
Postawa Twoja @OdKlEJoNy Dual jest godna podziwu do wykorzystywania graczy dla własnych celów i podchodzenie do nich w chamski sposób. Gdybyś otworzył nowe Plemię ale taki bezczelny ch... Żeby się podszywał pod człony innych jak pod jeden z członów @Damszot, widać odklejeńcu jak grasz ale nie mnie to osadzac.

Otworzyłeś fejk Plemię UNDER, jak się do tego wystosujesz

Dostałem info żeby połączyć się z Under, podać liczbę wojsk aby dołączyć, lecz tego nie zrobiłem, zaproszenia do moich graczy były masowo. Porobić listy aktywnych i nieaktywnych i mieliśmy razem walczyć lecz jak się okazuje to są fejk informacje. Mam wiadomość ładnie ułożona od gościa co zapraszal
 
Ostatnia edycja:

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
Postawa Twoja @OdKlEJoNy Dual jest godna podziwu do wykorzystywania graczy dla własnych celów i podchodzenie do nich w chamski sposób. Gdybyś otworzył nowe Plemię ale taki bezczelny ch... Żeby się podszywał pod człony innych jak pod jeden z członów @Damszot, widać odklejeńcu jak grasz ale nie mnie to osadzac.

Dostałem info żeby połączyć się z Under, podać liczbę wojsk aby dołączyć, lecz tego nie zrobiłem, zaproszenia do moich graczy były masowo. Porobić listy aktywnych i nieaktywnych i mieliśmy razem walczyć lecz jak się okazuje to są fejk informacje. Mam wiadomość ładnie ułożona od gościa co zapraszal
Jeśli to prawda to Dupal jesteś dnem dna, kilka dni temu wypisywałeś, że mamy x członów a teraz założyciel plemienia znajdującego się w środku Puu pisze takie coś? Serio jesteście tak wybitni, że po zrekrutowaniu całej ćwiartki, zakładacie jeszcze fejk człony UNDER, wypisujecie do małych plemion między Wami i dogadujecie sztuczne fuzje aby poznać ich stany wojsk i aby przenieśli się na obrzeża zostawiając wam rozwinięte barby? XD
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.765
Postawa Twoja @OdKlEJoNy Dual jest godna podziwu do wykorzystywania graczy dla własnych celów i podchodzenie do nich w chamski sposób. Gdybyś otworzył nowe Plemię ale taki bezczelny ch... Żeby się podszywał pod człony innych jak pod jeden z członów @Damszot, widać odklejeńcu jak grasz ale nie mnie to osadzac.

Otworzyłeś fejk Plemię UNDER, jak się do tego wystosujesz

Dostałem info żeby połączyć się z Under, podać liczbę wojsk aby dołączyć, lecz tego nie zrobiłem, zaproszenia do moich graczy były masowo. Porobić listy aktywnych i nieaktywnych i mieliśmy razem walczyć lecz jak się okazuje to są fejk informacje. Mam wiadomość ładnie ułożona od gościa co zapraszal

ja nawet tego nie rozumiem
 
Wynik reakcji
1.765
Jeśli to prawda to Dupal jesteś dnem dna, kilka dni temu wypisywałeś, że mamy x członów a teraz założyciel plemienia znajdującego się w środku Puu pisze takie coś? Serio jesteście tak żałośni, że po zrekrutowaniu całej ćwiartki, zakładacie jeszcze fejk człony UNDER, wypisujecie do małych plemion między Wami i dogadujecie sztuczne fuzje aby poznać ich stany wojsk i aby przenieśli się na obrzeża zostawiając wam rozwinięte barby? XD

Nie wierzę że można tak nisko upaść, nic dziwnego że koalicja się sypie jak dowódca nie ma kręgosłupa moralnego.

`jprd ale wam sie dupa pali xD że takie farmazony się wymyśla xDDD normalnie idę za wami na next świat bo tak mi boostujecie ego że na takie coś bym wpadł xD damszczoch plecy za plecy gwarantowane xD
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
766
`jprd ale wam sie dupa pali xD że takie farmazony się wymyśla xDDD normalnie idę za wami na next świat bo tak mi boostujecie ego że na takie coś bym wpadł xD damszczoch plecy za plecy gwarantowane xD
Przecież to jakiś gracz z plemienia w środku was napisał do Nas inteligencie.

Narysować Ci? Czy czytać umiesz?
IMG_1975.jpeg
 
Do góry