Dyskusja o sytuacji na świecie 193

iwan.23.2

Miecznik
Wynik reakcji
205
Oho mocarność wjeżdza. Konfa najlepsza ekipa i wszyscy przegramy.
Adamowi i iwanowi się nawet udzieliło

Przekażcie pliz Fristajli, który atakuje na noc; co jest w ogóle sprzeczne z wytycznymi najlepszego dowódcy Dorka, że się chłop rozjebie. Może innym razem; może na innym świecie.
co sie udzieliło?
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Przejmę zaraz darmy od dorka, nie pieklij się tak bo piana ci leci z mordy
Mistrz forum. Chuj gracz. @VN No Door Mocarny gracz konfy
Nie pisz tutaj chłopie już, bo poważni ludzie rozmawiają. Szczekacz nie gracz.

@dAT.. Przeczytaj proszę swoje posty. Ja nigdy na Ciebie nic złego nie pisałem; zawsze był mega szacun. Trochę Adam odpłynąłeś, bo moim zdaniem mocarność Konfy i noobów pokroju @VN No Door Ci się udziela.
 
Wynik reakcji
6.958
Oho mocarność wjeżdza. Konfa najlepsza ekipa i wszyscy przegramy.
Adamowi i iwanowi się nawet udzieliło

Przekażcie pliz Fristajli, który atakuje na noc; co jest w ogóle sprzeczne z wytycznymi najlepszego dowódcy Dorka, że się chłop rozjebie. Może innym razem; może na innym świecie.
A te historie skąd wytrzasnąłeś? Skąd ty te bajki bierzesz, rozumiem, ze tam coś się poprzestawiało w głowie jak wyszło, że po 160 dniach świata gość, który ma się za najlepszego frontowca WHL ma średnia 1.5 wioski na miesiąc xd
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Już Ci pisałem Dorek tutaj. Jestem noobem. Mam Twoich pro playerów w granicach. Zrób akcje i zdejmij mnie z mapy.
Albo przestań pierdolić.
 

WhyAlwaysTanum?

Miecznik
Wynik reakcji
131
A te historie skąd wytrzasnąłeś? Skąd ty te bajki bierzesz, rozumiem, ze tam coś się poprzestawiało w głowie jak wyszło, że po 160 dniach świata gość, który ma się za najlepszego frontowca WHL ma średnia 1.5 wioski na miesiąc xd
Co nie zmienia faktu, że ty masz nadal 0.
A nawet 0 w pokonanych jakichkolwiek jednostkach więc utkaj dziurę xd
Na zastach też nic nie ogarniasz, ogólnie jesteś słaby jak barszcz mojej byłej.

Jesteś tu zerem i nikim a dodatkowo siada ci psycha i szukasz pocieszenia na fo jak sobie coś znowu wymyślisz ;)

Gówno tu osiągnąłeś i tak zostanie a psycha się kończy bo dociera do ciebie że ten świat przegrasz dzbanie elo
 
Wynik reakcji
6.958
@Farmie Kombajnem Ale kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić i jak. Jakbym miał robić akcje waszego pokroju musiałbym do maja rozpisywać akcje waszego pokroju, ciesząc się z paru wiosek w tym okresie, a najlepszych grajków ograniczać do maksymalnie 1-2 wioski miesięcznie przejęć od was xd niestety ale nie skorzystam z twoich rad ale dobrze, że znasz swoje miejsce i masz odpowiednią samoocenę.

Co nie zmienia faktu, że ty masz nadal 0.
A nawet 0 w pokonanych jakichkolwiek jednostkach więc utkaj dziurę xd
Na zastach też nic nie ogarniasz, ogólnie jesteś słaby jak barszcz mojej byłej.

Jesteś tu zerem i nikim a dodatkowo siada ci psycha i szukasz pocieszenia na fo jak sobie coś znowu wymyślisz ;)

Gówno tu osiągnąłeś i tak zostanie a psycha się kończy bo dociera do ciebie że ten świat przegrasz dzbanie elo
Wierzysz w to czy scenariusz tak mówi xd ale jak jednak uda nam się wygrać na tak mocarnych graczy jak ty to nie zapomnisz hasła do forum? Porozmawiamy jeszcze? xd bardzo pewni siebie jesteście jak na 10 przejęć przez x miesięcy bicia. Pewnie macie magiczny plan na zatrzymanie masowych strat na nt i magiczny przyrost aktywności u was w plemieniu xd
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Dorek tutaj propagandę sukcesu sieje. Jacy to oni nie są wielcy. A zalogowałem się na ten świat nie znając nikogo; tylko dlatego, że mi ludzie pisali, że Konfa mocarna i nie ustoję. Z ostatniego Ś to nawet Nexiego przejechałem na froncie.
A tu zonk. Tyle się naczytałęm o mocarności konfy, a tu chuj. Mam najszerszy front na tym Ś i sie boją. Na nockach moje ataki sprawdzają i tyle. Mocarna konfa.
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
Mistrz forum. Chuj gracz. @VN No Door Mocarny gracz konfy
Nie pisz tutaj chłopie już, bo poważni ludzie rozmawiają. Szczekacz nie gracz.

@dAT.. Przeczytaj proszę swoje posty. Ja nigdy na Ciebie nic złego nie pisałem; zawsze był mega szacun. Trochę Adam odpłynąłeś, bo moim zdaniem mocarność Konfy i noobów pokroju @VN No Door Ci się udziela.
Oho odezwał się wielki przepychacz frontu, leciszz jak zygzak maquin
 
Wynik reakcji
6.958
Ale kto sieje propagandę, jedynie ty ja siejesz. To troszkę jakbyś w TVP pracował. Póki co to ty oceniasz, przypisałeś sobie jakiś najmocniejszy odcinek frontu żeby podbudować ego i jeszcze oceniasz przeciwnika na podstawie 1 akcji od 3 miesięcy, szkoda że swojego plemienia tak nie oceniasz, które biję 3 miesiące.

Nikt nic nie pisze, dopisujesz sobie co chcesz, wywrotka w głowie jest większa niż ustawa przewiduje i to tylko dlatego, że jak zostałeś wypunktowany to nie potrafiłeś logicznie odpowiedzieć na rzeczy, które dziecko w przedszkolu by odpowiedziało xd
 

VN No Door

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.745
@VN No Door Nikt już twoich postów nie traktuje na poważnie. Od kiedy okazało się, że jesteś ....
Po twoich zapowiedziach pchania frontu 2 miesiące temu i odbijania się co parę dni nie mówiłbym że ktoś jest chujowy. Nieźle cię uciszyli i musisz być M?AD. Ale czego się spodziewać po gościu kto ledwo zdania kleci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.958
Jeszcze chłop, który ciągle nawija o szacunku, honorze, a kiedyś o kulturze osobistej teraz co drugi post jest obelga lub podlany przekleństwem xd Komu tutaj psycha siadła, raczej tobie, a nie nam.
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Ale kto sieje propagandę, jedynie ty ja siejesz. To troszkę jakbyś w TVP pracował. Póki co to ty oceniasz, przypisałeś sobie jakiś najmocniejszy odcinek frontu żeby podbudować ego i jeszcze oceniasz przeciwnika na podstawie 1 akcji od 3 miesięcy, szkoda że swojego plemienia tak nie oceniasz, które biję 3 miesiące.

Nikt nic nie pisze, dopisujesz sobie co chcesz, wywrotka w głowie jest większa niż ustawa przewiduje i to tylko dlatego, że jak zostałeś wypunktowany to nie potrafiłeś logicznie odpowiedzieć na rzeczy, które dziecko w przedszkolu by odpowiedziało xd

Dorek, nie wiem co Ci na to odpisać. Najpierw piszesz, że kreuję WHL; później, że jestem dnem w kontekście statów. No tutaj kolega mi pisze, żeby Ci odpisać, że jesteś idiotą, ale ja osobiście czuje, że idiotów obrażam.
 

Farmie Kombajnem

Miecznik
Wynik reakcji
66
Po twoich zapowiedziach pchania frontu 2 miesiące temu i odbijania się co parę dni nie mówiłbym że ktoś jest chujowy. Nieźle cię uciszyli i musisz być M?AD. Ale czego się spodziewać po gościu kto ledwo zdania kleci
@VN No Door Tobie też nie wiem co odpisać. W zasadzie to życzę, żebyś grał dalej. Dobrze Ci idzie i nie przejmuj się niczym. Koszary 25, stajnia 20, i będziemy przyjaciółmi.
 
Do góry