Art. 286

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
żądamy odszokodowania w PP o równowartości kosztów poległych jednostek zakładając średnia cenę surowców na giełdzie premium 100surki-1pp

Mam nadzieję że @Dżobi podłączy się również do tego pozwu za krzywdy które wyrządził im wyżej wymieniony gracz na świecie 197
San zwrot PP za poległe wojsko podczas gdy została nieuczciwie przejęta startówka, byłoby zaledwie małym krokiem ku naprawieniu wyrządzonych szkód. A co z kosztami poniesionymi na rozbudowę budynków? Na limit szlachty?
Dodatkowo nasz gracz przez zaistniałą sytuację podupadł na zdrowiu psychicznym. Zdiagnozowano u niego depresję. Dochodzą koszty wizyt u psychologa. Koszty leczenia. Przez chorobę stracił dobrze płatną posadę. Kto za to wszystko poniesie karę? To są ogromne straty i tego tak nie zostawimy. @adrianh3 jeśli będziesz wysyłał pozew zbiorowy, to my się chętnie do niego dołączymy
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
wszystko co mówi Adrian to prawda mamy na to dowody, są na screeny potwierdzone notarialnie.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.897
Całe szczęście, że na tym paskudnym świecie mamy choć promyczek sprawiedliwości. Kmic, umieszczając w grze funkcje premium doprowadził do mojego ludzkiego upadku. Aby pokazać potęgę WO na 195 świecie (udało się!!!) zastawiłem dom, samochód i własną siostrę. Teraz jestem nikim, bo wszystkie pieniądze powędrowały do plemiona.pl a rodzice wytoczyli przeciwko mnie proces. Żądam zwrotu kosztów i siostry, która prawdopodobnie jest już w Kambodży. Mój prawnik @MAGICZNY CANARINHIO już działa. Całe szczęście, że za darmo, bo nie mam pieniędzy nawet na chleb.
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Wystarczy, że będziesz stosował się do warunków ugody, a obiecuje Ci, że Twoja siostra wróci do Was cała i zdrowa
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Całe szczęście, że na tym paskudnym świecie mamy choć promyczek sprawiedliwości. Kmic, umieszczając w grze funkcje premium doprowadził do mojego ludzkiego upadku. Aby pokazać potęgę WO na 195 świecie (udało się!!!) zastawiłem dom, samochód i własną siostrę. Teraz jestem nikim, bo wszystkie pieniądze powędrowały do plemiona.pl a rodzice wytoczyli przeciwko mnie proces. Żądam zwrotu kosztów i siostry, która prawdopodobnie jest już w Kambodży. Mój prawnik @MAGICZNY CANARINHIO już działa. Całe szczęście, że za darmo, bo nie mam pieniędzy nawet na chleb.

Jak ten prawnik nawet matury nie ma, oscamowali Cię :(
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
A wiadomo jaki jest szerszy obraz sytuacji? Czy adrian po prostu dostał ataku

Gracz stracił dużą liczbę pieniedzy wydaną na kp

Już samo w sobie to trochę smierdzi
 
Do góry