Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Pisalem, ze jeszcze 2 akcje i po swiecie :p
Ty, ale przed twoim postem 9 na 15 frontowcow u nas nie grało juz, wiec to raczej nie było nic niesamowitego do przewidzenia xDD

***EDIT***
Jako 'nie grało już' (skrót myślowy od nie grało już na froncie) mam również na myśli tych, którzy oddali hobbystycznie cały front Rohanom na ich akcji - bo juz nie maja tego frontu xD
 
Wynik reakcji
111
My ustawiając sam front wiedzielismy ze będzie słabo, jeszcze przed samym końcem zastanawialiśmy się czy jest sens podchodzić do wojny, nie ma co gadać frontowców u Nas było za mało i za mało aktywnych graczy, elite przejmowali ciagle Ci sami gracze. Chęci były tylko do oddania Like pod postem nie klikania aktywnie, a chyba niektórzy myśleli, ze poleci na nich kilka karet xonjakisnczas i to tyle : p Szkoda po prostu ludzi którzy poświęcili masę czasu na to dla mnie osobiście Orelqa Dunkhela Sabata i kilku innych którzy od samego początku byli mega aktywni przez cały czas.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
klasyczne scierwa
KOM PRO MITACJA!
Z całej ekipy jaka pozostała do grania, to Klasyk każdy oprócz badylsm był spoko. Stefany to jednak najgorszy sorty plemienia i nic dziwnego że jedyny sukces jaki osiągają to zapraszanie innych graczy na świat albo oddawanie później im konta.


Wynik świata był mi znany od kiedy ludzie z KS wysyłali rozkazy na akcję vs Elite xd Nie pisałem otwarcie że wojna jest bez sensu bo dawałem szansę ludziom żeby zaczęli grać bez podcinania skrzydeł.
No nic, ja nie umiem zarządzać plemieniem to jest pewne, ale nie zarzucam sobie niczego złego na tym świecie. Z taką aktywnością graczy przez ostatnie 4 miesiące to i tak cud że te 10 osób które grało zdążyło prawie całe elite zjeść i ustawić wyspy frontowe xD
@Fabcio and Maciuś ty też już to widziałeś miesiąc temu xd
Szkoda że nie udało się na froncie pobawić ale jak zobaczyłem "obronę" frontowców to już się nie logowałem następnego dnia bo widziałem zaangażowanie innych.

Mam nadzieję, że wszystkie fermenty jakie zostały zasiane w okresie oczekiwania na wojnę, jak i te które pojawiły się później był fałszywe i Rohan uczcciwe rozgerał okres oczekiwania jak i te 2 dni wojny, bez kretów, oferty wymiany wiosek na innym świecie czy deffowaniu wroga po naszej stronie na naszych akacjach :>


I tak myślę, że świat pokazał tylko słabość plemion Elite i TRD że nie potrafiły ograć ani dyplomatycznie ani skilowo takiej zbiórki losowych graczy którzy jeszcze zaczęli świat jako sTEFAN xD

Dzięki za grę na tym jakże nudnym świecie, gdzie każdy się złożył na 1 akcje i widzimy się na s200 pewnie <piwo>
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
Dzięki za grę na tym jakże nudnym świecie, gdzie każdy się złożył na 1 akcje i widzimy się na s200 pewnie piwo
Bez przesady, nudny to był 178 gdzie sie brika z morfusem i inflacją w 3 plemiona podpisali w 2 miesiącu świata i dodatkowo haniebnie złamali okres wypowiedzenia gdzie nawet do walki 77:23 chcieliśmy stanąć.

A jeszcze śmieszniejsze jest to, że mi wioski nie potrafili podbić na akcji i potem tylko na warzywa latali z taką przewagą. To była totalna kompromitacja gry plemiona.pl i blaszka za s178 powinna być obiektem drwin i wyśmiewania założycieli tych plemion.

Tutaj świat ma prawie 300 dni i jest nadal 50/50, gdyby nie aktywność to troche by na pewno jeszcze potrwał, a nawet pomimo tego i tak potrwa jeszcze kilka tygodni przynajmniej :)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Na tym świecie nie pamiętam żadnej wojny, która by przyniosła mi satysfakcję z klikania. Każdy się poddawał zaraz i zawijał na next świat.
Tak to jest jak światy odpalają się co chwilę i nie trzeba grać dłużej na jednym jak jedna noga się powinie. Ludzie grają dla blachy i jak szansa na blachę zanika to oni też
 

mawix200

Miecznik
Wynik reakcji
145
Z całej ekipy jaka pozostała do grania, to Klasyk każdy oprócz badylsm był spoko. Stefany to jednak najgorszy sorty plemienia i nic dziwnego że jedyny sukces jaki osiągają to zapraszanie innych graczy na świat albo oddawanie później im konta.


Wynik świata był mi znany od kiedy ludzie z KS wysyłali rozkazy na akcję vs Elite xd Nie pisałem otwarcie że wojna jest bez sensu bo dawałem szansę ludziom żeby zaczęli grać bez podcinania skrzydeł.
No nic, ja nie umiem zarządzać plemieniem to jest pewne, ale nie zarzucam sobie niczego złego na tym świecie. Z taką aktywnością graczy przez ostatnie 4 miesiące to i tak cud że te 10 osób które grało zdążyło prawie całe elite zjeść i ustawić wyspy frontowe xD
@Fabcio and Maciuś ty też już to widziałeś miesiąc temu xd
Szkoda że nie udało się na froncie pobawić ale jak zobaczyłem "obronę" frontowców to już się nie logowałem następnego dnia bo widziałem zaangażowanie innych.

Mam nadzieję, że wszystkie fermenty jakie zostały zasiane w okresie oczekiwania na wojnę, jak i te które pojawiły się później był fałszywe i Rohan uczcciwe rozgerał okres oczekiwania jak i te 2 dni wojny, bez kretów, oferty wymiany wiosek na innym świecie czy deffowaniu wroga po naszej stronie na naszych akacjach :>


I tak myślę, że świat pokazał tylko słabość plemion Elite i TRD że nie potrafiły ograć ani dyplomatycznie ani skilowo takiej zbiórki losowych graczy którzy jeszcze zaczęli świat jako sTEFAN xD

Dzięki za grę na tym jakże nudnym świecie, gdzie każdy się złożył na 1 akcje i widzimy się na s200 pewnie <piwo>

Nie no, co jak co, ale do Elite szacuneczek bym miał po tym co pokazali na 190. Nie mam aż takiej wiedzy czy to wina Stefanów, że tak nieudolnie ich przejmowali czy to po prostu dobre granie Elite i ich obrona przed Stefanami.
Za to, że mimo praktycznie natychmiastowego upadku i kasacji ich sojusznika TRD, to Elite wciąż walczyło i według mnie za to szacuneczek.

Jeżeli się mylę i Elite również rzuciło kontami, a po prostu Stefany to olały, to poprawcie mnie.

Witam graczy i pozdrawiam, całuję z rodzinką
 

OrelQ

Chłop
Wynik reakcji
19
Dzięki za wspólną grę Klasycznym Stefanom. Dobrze zapamiętam kilkanaście osób, fajnie się z Wami grało, mam nadzieję że nie ostatni raz ;)
Gratulacje Rohan już oficjalnie wygranego świata. Miłe zaskoczenie że są jeszcze plemiona które wywiązują się z ustaleń. Szkoda że nie pobawiliśmy się dłużej ale pewnych rzeczy nie dało się przeskoczyć na świecie bez giełdy. Na s200 powinno być ciekawiej :)
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
Nie no, co jak co, ale do Elite szacuneczek bym miał po tym co pokazali na 190. Nie mam aż takiej wiedzy czy to wina Stefanów, że tak nieudolnie ich przejmowali czy to po prostu dobre granie Elite i ich obrona przed Stefanami.
Za to, że mimo praktycznie natychmiastowego upadku i kasacji ich sojusznika TRD, to Elite wciąż walczyło i według mnie za to szacuneczek.

Jeżeli się mylę i Elite również rzuciło kontami, a po prostu Stefany to olały, to poprawcie mnie.

Witam graczy i pozdrawiam, całuję z rodzinką
Elite jako plemię grało jeszcze długo po tym jak TRD się poddało, jednak morale zwykłych graczy po kosie Klasyka znacznie spadło i pojedynczy gracze rzucali kontami, staraliśmy się to jakoś łatać ale KS skutecznie to wykorzystywało, wbijało masowo wioski na nieaktywnych graczach i ich sąsiadom też się odechciewało, nastąpił pewnie wszystkim znany z innych światów powolny efekt domina. Jakoś w okolicy świąt plemię padło i zostało kilku graczy, którzy się bronili. Także Dunkhell nie jest prawdą, że skillowo nie potrafiliśmy ograć Stefanów, bo pewnie jakby nie zmiana stron Klasyka, to byśmy się bili do tej pory i najwyżej Rohan by wjechał w którąś z osłabionych stron, potencjał jeśli chodzi o graczy mieliśmy naprawdę wysoki. Ale tak, pod względem dyplomatycznym wyszło słabo, a po odejściu Bestii z gór, nie miał kto ogarniać plemienia, była prowizorka i na tych płaszczyznach przegraliśmy. Ja mimo tego że ani się nie nadaję do zarządzania plemieniem ani tego nie chciałem, zrobiłem co mogłem i nie mam sobie nic do zarzucenia do czasu gdy w okolicy października zacząłem nową pracę i miałem może z 5% tego czasu na grę co wczesniej, wtedy to już skupiałem się głownie na tym żeby konto jakoś się trzymało
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.288
Ty, ale przed twoim postem 9 na 15 frontowcow u nas nie grało juz, wiec to raczej nie było nic niesamowitego do przewidzenia xDD

***EDIT***
Jako 'nie grało już' (skrót myślowy od nie grało już na froncie) mam również na myśli tych, którzy oddali hobbystycznie cały front Rohanom na ich akcji - bo juz nie maja tego frontu xD
A czyja to wina, ze nie grali? Kto ich w ogole na front wpuscil?

Ten kaka jest smieszny z tymi jego karetami po 4-5h, pieknie sie porozbijal dzis xD
 

Tajijin

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
873
A czyja to wina, ze nie grali? Kto ich w ogole na front wpuscil?

Ten kaka jest smieszny z tymi jego karetami po 4-5h, pieknie sie porozbijal dzis xD
Przeczytaj poprzednie strony - tam pisałem, że połowa naszych frontowców jest z przymusu, a nie checi czy umiejetnosci. Brakowało nam ludzi, a wiekszych wysp nie moglismy zrobic bo frontowcy nie mieli limitu grubych juz xD

Kaka w pierwszym dniu wojny przypomniał sobie, ze jest górnikiem i od 4 do 12 to on jest pod ziemią bez żadnego zasięgu to zasta na zmiane ktos bierze.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.288
Przeczytaj poprzednie strony - tam pisałem, że połowa naszych frontowców jest z przymusu, a nie checi czy umiejetnosci. Brakowało nam ludzi, a wiekszych wysp nie moglismy zrobic bo frontowcy nie mieli limitu grubych juz xD

Kaka w pierwszym dniu wojny przypomniał sobie, ze jest górnikiem i od 4 do 12 to on jest pod ziemią bez żadnego zasięgu to zasta na zmiane ktos bierze.
No to trudno sie mowi, przynajmniej do koncowego etapu dotrwaliscie :p

No kaka w 1 dniu wojny juz dal sie podiodowac
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Szkoda, że tak się stało. Wszyscy liczyli na dobrą zabawę. No nic. Wyszło jak wyszło.
To nie jest kopanie leżącego, ale powinniście "rzucić karty" i krzyczeć pierwszy. Wiesz co mam na myśli.
Chociaż z drugiej strony liczę, że się obudzicie ;)
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.105
Nie mam aż takiej wiedzy czy to wina Stefanów, że tak nieudolnie ich przejmowali czy to po prostu dobre granie Elite i ich obrona przed Stefanami.
Limit szlachciców w zasięgu elite: 300 przez cały okres.
Graliśmy w kilka osób, a jeszcze te same osoby musiały w pewnym momencie iść przejąć wyspę na froncie.
Ja zacząłem wojnę z Rohan z limitem szlachciców 4 bo jeszcze musiałem dodatkowe wioski przejmować na froncie bo nikt inny nie chciał xD
Zabrakło nam graczy chętnych do przejmowania wroga.
 
Do góry