Dyskusja o sytuacji na świecie 197

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.635
Aww +ski na delme oni mieli tam z 65% świata

XDDDDDDD

Ale Ty wiesz że DELMA to miała PoN z Ski, i Ski ich defowały przed akcjami AWW?

A gdy tam zerwali tego pona czy sięskończył czy cokolwiek tam się podziało to DELMA dogadała się z HATE czyli tym co z AWW zostało

Może Ci to potwierdzić chociażby @Lich King co prowadził Ski, @Poziom Intensywnie Niski co był radnym w AWW, czy też @Damszot który prowadził HATE

No i w międzyczasie DELMA miała sojka z BLOOD które padło chyba na akcje czy dwie od AWW i miała też sojka z Czortami co im obrzeża zajęły
 

Savak

Miecznik
Wynik reakcji
69
Ogólnie jak czytam niektórych wypociny, która ekipa najlepsza, a która najgorsza to mam wrażenie jakby to pisały małolaty, które mają pierwsza dziewczyna albo pracę i myślą, że złapali Pana Boga za stópkę planując coś na kilka lat do przodu. Równie dobrze x ekipa może skończyć żywot bo założycielowi się życie zmieni albo under-uwu mogą się pokłócić i rozejść. Już mieliście aww składające się z trzech ekip i trzech założycieli, którzy prowadzili własne projekty pod jednym szyldem i jak tylko było gorzej to się rozleciało, wszystko jest dobrze póki idzie tak jak sobie ktoś zaplanuję, a ekipę weryfikują przegrane światy, a nie wygrane.

A ty @Dżobi wygladasz na tym forum jakbyś przez przymilające posty chciał się wkraść w łaski under-uwu albo już był z nimi dogadany. To wynik obserwacji osoby trzeciej więc moje gdybanie z chęcią zobaczę jak ten świat się potoczy.
Jak Ci się życie zmieni to przejmuję stery w csa
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.635
Aww +ski na delme oni mieli tam z 65% do 35% świata z tego co pamiętam

A no i jeszcze apropo spuszczania się nad DELMĄ gdzie nam wytykałeś rekrutacje/kretów, to:

Delma co akcje tam w koło siebie od early game wyciagała zawsze jakieś perełki z tych gówno plemion
Miała kretów w tych gówno plemionach co do nich przechodzili potem


No ale spoko xD

Generalnie DELMA bardzo dobrze zagrała ten świat, pod względem strategii i dyplomacji, jednak robiła to wszystko co nam wytykasz obecnie xD
 
Wynik reakcji
474
ale wiesz że ja piszę co innego ty mi zarzucasz co innego? ja nie mówię że będziecie kogokolwiek wypierdalać tylko że jeszcze 195 się nie skończył ciągniecie ludzi na 197 i liczycie że na 195 skończą grę gdzie tu jest wypierdalanie ludzi? ja za sobą nie ciągam masy ludzi w nadziei że będą kończyć
Nikt nikogo nigdzie nie ciągnie China zrobił ankiete. Kto chciał to poszedł kto nie to nie. Ludzie chcieli pograć a świat się skończł zanim zaczeli. Kończy się z róznych powodów a duże plemiona startują przeciętnie 2 członami i dobierają 3ci i się redukują poza tym że kilkanaście/kilkadziesiąt osób odpada po drodze.

To że do tego nie doszło na 195 to wina kasacji przeciwnika a nie tego że nas było 400 bo ich też tylu było. Ale łatwo napisać, że koalicja xxx graczy wygrała brawo xdddd
 
Wynik reakcji
2.105
Generalnie DELMA bardzo dobrze zagrała ten świat, pod względem strategii i dyplomacji, jednak robiła to wszystko co nam wytykasz obecnie xD

Zawsze jest jakaś rekrutacja, zawsze są dziwne akcje. To natomiast odróżnia stabilne plemiona od wydmuszek. Jeżeli komuś odejście kilku graczy burzy całe plemię to nie ich 'kosa' była problemem tylko cała reszta. Jak ktoś rekrutuje dużo z mapy, a później się dziwi, że ten rzucił kontem, ten przeszedł do wroga, ten był kretem to najzwyczajniej w świecie dopiero uczy się tego czym jest plemię.

Są to nieodłączne elementy każdego ze światów, może się to komuś podobać lub nie, ale skoro gra dalej to kwestia przyzwyczajenia i umiejętność wykorzystania tego.
 
Wynik reakcji
6.958
Znalazlem na dc nawet mapke z czasow obrocenia dyplomacji. Jezeli sie myla poprawcie mnie.
Zielony kolor czyli ski pchaly niebieski aww znacznie szybciej od delmy zoltej bo tam sie resztki core team amatora pocily, a od strony ski juz nikt nie gral przez to delma uznala, ze musi sie podpisac z hate bo zaraz ski bedzie mialo taka przewage, ze jeszcze ich zje.
unknown-2.png
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.213
A no i jeszcze apropo spuszczania się nad DELMĄ gdzie nam wytykałeś rekrutacje/kretów, to:

Delma co akcje tam w koło siebie od early game wyciagała zawsze jakieś perełki z tych gówno plemion
Miała kretów w tych gówno plemionach co do nich przechodzili potem


No ale spoko xD

Generalnie DELMA bardzo dobrze zagrała ten świat, pod względem strategii i dyplomacji, jednak robiła to wszystko co nam wytykasz obecnie xD
Japierdole dajcie żyć napisze jednego posta i dyskusja na dwie strony, ale budzę emocje na tym forum xd. Wiadomo jak jest z każdym światem jeden rabin powie tak drugi tak każdy będzie miał swoją wersje jak było i nikt już prawdy nie dojdzie. Ja to wypowiedziałem się jako postronna osoba totalnie nie związana z tym światem. Uznałem, że zasłużyli na wyróżnienie w mojej subiektywnej opinii i tyle. A z tym spuszczaniem no bez jaj przecież nic nie wiadomo czego nie napisałem xd
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.635
Japierdole dajcie żyć napisze jednego posta i dyskusja na dwie strony xd. Wiadomo jak jest z każdym światem jeden rabin powie tak drugi tak każdy będzie miał swoją wersje jak było i nikt już prawdy nie dojdzie. Ja to wypowiedziałem się jako postronna osoba totalnie nie związana z tym światem. Uznałem, że zasłużyli na wyróżnienie w mojej subiektywnej opinii i tyle.
W sensie no mówiłeś że tam nie grałeś to Ci tłumaczę jak to wyglądało, przecież nawet @The Champion Is Here został przez DELME wyciągnięty z jakiegoś gównoplemienia tam, to wszystko twstatsy mogą potwierdzić także xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.213
W sensie no mówiłeś że tam nie grałeś to Ci tłumaczę jak to wyglądało, przecież nawet @The Champion Is Here został przez DELME wyciągnięty z jakiegoś gównoplemienia tam, to wszystko twstatsy mogą potwierdzić także xD
Z reguły jak jest mała ekipa ale dobrze napierdala to wyciąga najlepszych graczy z gownoplemion żeby podtrzymać stan osoby na akceptowalnym poziomie i podtrzymać tempo jakie masówki by nie miały, a i na następne światy wiadomo więcej osób do startu jakby się spodobało jednej i drugiej stronie . Wiec akurat to nie jest takie złe zawsze tu już abstrahując od delmy taka ogólna dygresja
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.635
Z reguły jak jest mała ekipa ale dobrze napierdala to wyciąga najlepszych graczy z gownoplemion żeby podtrzymać stan osoby na akceptowalnym poziomie i podtrzymać tempo jakie masówki by nie miały, a i na następne światy wiadomo więcej osób do startu jakby się spodobało jednej i drugiej stronie . Wiec akurat to nie jest takie złe zawsze tu już abstrahując od delmy taka ogólna dygresja

Tzn no ja uznaje że w tym pierwszym/drugim miesiącu gry gdzie jest walka o ćwiartkę to nie mam problemu wyciągnąć jakiś najlepszych graczy z gównoplemion, bo i to się może nadać do gry czy tam się zna tego kogoś i ciężko to nazywać kosą jak ludzie są tam gdzie zaczynali a te "plemiona" nie mają racji bytu ;p
 
Do góry