Dyskusja o sytuacji na świecie 197

Wynik reakcji
1.139
wlatujesz na świat wypowiadając każdemu wojnę więc nikt nie zaczyna między sobą walczyć i skupia się na agresorze tworzą się 2 odrębne ośrodki tak zwana północ która skupia się na agresorze z północy i południowy który skupia się na agresorze z południa nikt nie tworzy koalicji po prostu powstają sojusze 2 sojusze wymierzone w 2 inne cele do koalicji to dopiero może dojść w zależności jak będą przebiegały wojny ;p

Może mi się coś pomyliło, albo jak zwykle mnie wykluczyli z obiegu informacji, ale to wygląda na coś innego...

Screenshot_1.png
 
Wynik reakcji
2.102
ale jaka wojna kto z kim walczył pytam o to od wczoraj a damszot zamist odpowiedzieć się schował pod łóżkiem i tworzy nowy mit założycielski under niczym kaczyński teraz o pis
napisałem ci


od waszych graczy poszło info, że została zawieszona wojna z południem.

jezeli od waszych graczy dostaje info, ze po wejsciu na swiat zostala zawieszona wojna z poludniem to ja rozumiem, ze polnoc walczyla z poludniem, bo kto zachod?
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
ale jaka wojna kto z kim walczył pytam o to od wczoraj a damszot zamist odpowiedzieć się schował pod łóżkiem i tworzy nowy mit założycielski under niczym kaczyński teraz o pis
Przecież wrzuciłem Ci ss mówiący o podpisaniu się na xxx członów, do tego zawieszenie walk z plemiona z południa w celu skierowania sił na naszą koalicję. Ja osobiście tego nie neguję, takie środki zostały zastosowane i tyle, jednak jeśli Ty uważasz, że coś takiego nie oznacza koalicji, bądź działań wspólnych to po prostu jesteś tępy i tyle. Przestałem Ci odpisywać bo szkoda mi czasu, a nie będę latać po FO i Cię prostować co 5 minut bo masz problemy z przyswajaniem podstawowych informacji.
 
Wynik reakcji
2.102
to jakbym był KND to chyba bym wiedział że się biję z południem? w sumie tą logiką to jeśli jesteście podczłonami UwU to macie koalicje świata ale nie sądziłem że sami sprowadzacie się do drugorzędnej roli podczłonu
wyjaśnię ci ostatni raz, jak nie dotrze to zejdź z plemion i wróć do szkoły.

macie sojusz z KND od X czasu

jest info, że północ zawiesza wojnę z południem i:

1. albo wasz sojusznik miał wojnę, a wy nie / beka
2. albo macie w sojuszu graczy, którzy nie wiedzą co się dzieje i gadają głupoty
3. albo jesteś jeszcze nie do końca sprawny umysłowo i nie pojmujesz faktów
 
Wynik reakcji
1.811
Przecież wrzuciłem Ci ss mówiący o podpisaniu się na xxx członów, do tego zawieszenie walk z plemiona z południa w celu skierowania sił na naszą koalicję. Ja osobiście tego nie neguję, takie środki zostały zastosowane i tyle, jednak jeśli Ty uważasz, że coś takiego nie oznacza koalicji, bądź działań wspólnych to po prostu jesteś tępy i tyle. Przestałem Ci odpisywać bo szkoda mi czasu, a nie będę latać po FO i Cię prostować co 5 minut bo masz problemy z przyswajaniem podstawowych informacji.

mam problemy z przyswajaniem wymyślonych informacji jakoś wolę prawdę jedyna wojna jaka była do momentu zanim wbiliście to KND vs Marzyciele i trwa dalej nie ma koalicji całego świata na was bo powstały 2 sojusze 1 składający się z 3 plemion i drugi składający się z 2 plemion które podpisały między sobą pakt o nieagresji żeby zwalczyć wasze 3 plemiona UwU Under i Zbóje czego nie rozumiesz?
 
Wynik reakcji
1.811
jak ja zwróciłem uwagę na problem że na światach bez możliwości boostingu i tak go ludzie robią to zostałem wyśmiany że tworzę wymówkę na wypadek przegranej a wy już wymyślacie sobie jakąś koalicję świata czyżby ktoś sobie szykował wymówkę na wypadek przegranej?
 
Do góry