Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
@Leandere WIDZIAŁEM TWOJE INSTASTORY , ZA TO ZE TAM POSZŁAŚ @Bl-ack Sno-w POWINIEN CIĘ ZMIESZAĆ Z KUPĄ . WSTYD MI ZA CIEBIE W PENISA


JA UWAŻAM BLACZEK ZE POWINNA RZĄDZIĆ SAMA KONFEDERACJA, ALE LEPSZE I TAK PIS I KONFA NIŻ PO I RESZTA POPAPRAŃCÓW

Ale trzeba być petem żeby się komuś do tego co robi w prywatnym życiu przypierniczać. Każdy ma prawo żyć tak jak chce i robić to co chce tak długo jak nie narusza to wolności osobistej drugiej osoby..
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ale trzeba być petem żeby się komuś do tego co robi w prywatnym życiu przypierniczać. Każdy ma prawo żyć tak jak chce i robić to co chce tak długo jak nie narusza to wolności osobistej drugiej osoby..

No i tutaj dochodzimy do sedna Partii Polskich, nikt nie gwarantuje tej wolności w pełni. Nie chce mi się rozpisywać, więc podam tylko "skrajną lewice" i skrajną "prawicę". Jedni gwaratnują wolność wyznaniową/Płciową/Etniczną itd, natomiast narzucają Ci kagańce unijne w nagrodę, drudzy odrzucają kagańce unijne ale narzucają kagańce Etniczne/Płciowe.

Zależy na czym, komu zależy.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
No i tutaj dochodzimy do sedna Partii Polskich, nikt nie gwarantuje tej wolności w pełni. Nie chce mi się rozpisywać, więc podam tylko "skrajną lewice" i skrajną "prawicę". Jedni gwaratnują wolność wyznaniową/Płciową/Etniczną itd, natomiast narzucają Ci kagańce unijne w nagrodę, drudzy odrzucają kagańce unijne ale narzucają kagańce Etniczne/Płciowe.

Zależy na czym, komu zależy.

Bo państwo powinno się zająć ekonomią, budżetem, infrastrukturą,, prawem i bezpieczeństwem, a tematy światopoglądowe i to jak kto ma żyć powinni zostawić ludziom... ale nigdzie to tak nie działa.. na tyle świat jest pokręcony.
 

Deleted User - 849095943

Guest
Ale trzeba być petem żeby się komuś do tego co robi w prywatnym życiu przypierniczać. Każdy ma prawo żyć tak jak chce i robić to co chce tak długo jak nie narusza to wolności osobistej drugiej osoby..
XDDDD

A ZA CO MAM SIĘ PRZYPIRNICZAĆ JAK NIE ZA TO CO ROBI W PRYWATNYM ŻYCIU ?

MI TO WYRZĄDZA KRZYWDĘ BO PRZEZ TAKICH LUDZI JAK ONA NORMALNI LUDZIE NIE MOGĄ ZYC NA POZIOMIE, MIĘDZY INNYMI PRZEZ GŁUPOTĘ JEJ I LUDZI TEGO POKROJU. BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA I DURNE PODĄŻANIE ZA PROPAGANDĄ Z TV JEST NAJGORSZYM CO MOŻNA ZROBIĆ OBECNIE DRUGIEJ OSOBIE


DLATEGO ZAMKNIJ PYSK, KOLEJNY PO 5 DAWCE SZCZEPIONKI ODKLEJENIEC PRZYSZEDŁ

CHUJ CI W ŁEB STULEJARZU JAK NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA SENSOWNEGO TO NIE MÓW NIC PRZEGRYWIE
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.929
XDDDD

A ZA CO MAM SIĘ PRZYPIRNICZAĆ JAK NIE ZA TO CO ROBI W PRYWATNYM ŻYCIU ?

MI TO WYRZĄDZA KRZYWDĘ BO PRZEZ TAKICH LUDZI JAK ONA NORMALNI LUDZIE NIE MOGĄ ZYC NA POZIOMIE, MIĘDZY INNYMI PRZEZ GŁUPOTĘ JEJ I LUDZI TEGO POKROJU. BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA I DURNE PODĄŻANIE ZA PROPAGANDĄ Z TV JEST NAJGORSZYM CO MOŻNA ZROBIĆ OBECNIE DRUGIEJ OSOBIE


DLATEGO ZAMKNIJ PYSK, KOLEJNY PO 5 DAWCE SZCZEPIONKI ODKLEJENIEC PRZYSZEDŁ

CHUJ CI W ŁEB STULEJARZU JAK NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA SENSOWNEGO TO NIE MÓW NIC PRZEGRYWIE
Hejka krulu bnk. Jak tam
 

Bohaterek

Chłop
Wynik reakcji
13
No popatrz. Pon z Stefanami. Naruszanie ciągle ustalonej granicy, atakowanie graczy. Dzisiaj pojawiły się pierwsze karety na froncie a teraz wypowiedzenie ponu bez okresu wypowiedzenia. Co jak co ale wy stefany, kto by się spodziewał. Jak można tak fajna grę zniszczyć jednym plemieniem :D Że wy jeszcze macie czelność zaczynać na nowych swiatach to szanuje za brak tupetu :O
 

zaremb17

Miecznik
Wynik reakcji
23
No popatrz. Pon z Stefanami. Naruszanie ciągle ustalonej granicy, atakowanie graczy. Dzisiaj pojawiły się pierwsze karety na froncie a teraz wypowiedzenie ponu bez okresu wypowiedzenia. Co jak co ale wy stefany, kto by się spodziewał. Jak można tak fajna grę zniszczyć jednym plemieniem :D Że wy jeszcze macie czelność zaczynać na nowych swiatach to szanuje za brak tupetu :O

Koty biegają po klawiaturach...
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.578
Pis/po jeden chuj przykład Morawiecki dawniej doradca Tuska teraz Zbawiciel narodu pod szyldem pis te partie się kłócą nie o lepsze życie Polaków a o władze. Konfederacja jest spoza układu pis/po/psl/sld gdzie wszyscy jej członkowie chowali się w komunie a niektórym (pis) się marzy komuna w troszkę odświeżonej postaci.
Zresztą jeżeli w tv mówią że konfederacja jest ta najgorsza to w rzeczywistości jest najlepsza opcja
W Polsce nie ma wolnych mediów więc jak coś mówią w telewizji to najlepiej robić na odwrót
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.399
No popatrz. Pon z Stefanami. Naruszanie ciągle ustalonej granicy, atakowanie graczy. Dzisiaj pojawiły się pierwsze karety na froncie a teraz wypowiedzenie ponu bez okresu wypowiedzenia. Co jak co ale wy stefany, kto by się spodziewał. Jak można tak fajna grę zniszczyć jednym plemieniem :D Że wy jeszcze macie czelność zaczynać na nowych swiatach to szanuje za brak tupetu :O

sorry mordo, te karety miał lecieć na obrzeża, ale się palec omsknął
 

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
1.029
No popatrz. Pon z Stefanami. Naruszanie ciągle ustalonej granicy, atakowanie graczy. Dzisiaj pojawiły się pierwsze karety na froncie a teraz wypowiedzenie ponu bez okresu wypowiedzenia. Co jak co ale wy stefany, kto by się spodziewał. Jak można tak fajna grę zniszczyć jednym plemieniem :D Że wy jeszcze macie czelność zaczynać na nowych swiatach to szanuje za brak tupetu :O

Ale przyznaj, że źle potraktowaliście naszego Przemka.

A sory nie przyznacie,bo wylizujecie wary psychicznej moxi na zmianę który lepszy.
 

DeletedUser209423

Guest
ŚRODOWISKO LGBT TEŻ ŚREDNIO MNIE OBCHODZI, CHOCIAŻ JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM TOLERANCJE I

A CO DO ABORCJI TO WRÓCIMY DO TEMATU JAK KTOŚ CI ZGWAŁCI SIORKĘ, CÓRKĘ, SIOSTRZENICĘ I BĘDA MUSIAŁY WYCHOWYWAĆ GÓWNIAKA Z GWAŁTU :)

O proszę, a czym jest tolerancja?
Jak będę miał ochotę masturbować się w miejscu publicznym np pod Twoim blokiem, to rozumiem, że w ramach tolerancji nie będziesz miała nic przeciwko?

--

Co do aborcji, to jeśli dojdzie do tak skrajnej sytuacji o której piszesz (co dziś zdarza się już wyjątkowo rzadko, chyba że słuchasz statystk Jasia Kapeli), to masz pewne możliwości jak np tabletka dzień po.

Nie rozumiem dlaczego chcesz skazywać na karę śmierci dziecko, które również jest ofiarą takiej sytuacji.
To ma być sprawiedliwość według Ciebie?

Przypomnę, że bredzisz jak potłuczona, bo w Polsce nie ma obowiązku wychowania dziecka, które urodzisz. Możesz je oddać.


Może zamiast krzywdzić niewinnych, lepiej zrobić coś, żeby nigdy do takiej sytuacji nie doszło.

--

Co do marszu, to przestań te pierdy wypisywać. Tam nie maszerowali Ci którzy uważają, że źle się dzieje w Polsce.
Tacy w cywilizowany sposób to załatwiają, w czasie wyborów.
Maszerowali Ci, którzy potracili swoje przywileje, są na garnuszku Peło czy też Ci, którzy uważają się za elity społeczeństwa a nie mają dziś nic do powiedzenia.
Wyczuli, że to ostatnia szansa na pokonanie PiS, więc wyleźli na ulicę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209423

Guest
Bo państwo powinno się zająć ekonomią, budżetem, infrastrukturą,, prawem i bezpieczeństwem, a tematy światopoglądowe i to jak kto ma żyć powinni zostawić ludziom... ale nigdzie to tak nie działa.. na tyle świat jest pokręcony.

Ale bzdury, ja pierdziele.
Chłop bredzi jakby palił coś nad jeziorkiem razem z tym chłopem @skydwayler.

Jeśli państwo ma się zajmować tylko budżetem, to równie dobrze można wynająć korporację zatytułować ją mianem państwa i niech zarządza.

Państwo, to nie tylko forsa, ale też szeroko pojęta kultura, która tworzy społeczeństwo.
Bez tego miałbyś zlepek ludzi, których nic by nie łączyło prócz kasy.

Dlatego państwo jak najbardziej powinno dbać o kwestie światopoglądowe i chronić naszą kulturę przed wpływami zachodu.

Gdyby państwo nie wtrącało się w ogóle do kwestii światopoglądowych, to nie byłoby dziś rodziny czy definicji małżeństwa.
Bo każdy by żył jak chce.
A nasza kultura od zawsze mówiła jasno - małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
XDDDD

A ZA CO MAM SIĘ PRZYPIRNICZAĆ JAK NIE ZA TO CO ROBI W PRYWATNYM ŻYCIU ?

MI TO WYRZĄDZA KRZYWDĘ BO PRZEZ TAKICH LUDZI JAK ONA NORMALNI LUDZIE NIE MOGĄ ZYC NA POZIOMIE, MIĘDZY INNYMI PRZEZ GŁUPOTĘ JEJ I LUDZI TEGO POKROJU. BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA I DURNE PODĄŻANIE ZA PROPAGANDĄ Z TV JEST NAJGORSZYM CO MOŻNA ZROBIĆ OBECNIE DRUGIEJ OSOBIE

Swoich zachowaniem wcale nie dążysz do tego żeby to zmienić, według ciebie jak ktoś robić coś źle (w twoim mniemaniu) to należy tą osobę zbesztać i zrównać ziemią? Już abstrahując od tego przypadku, przez takich odklejeńców jak ty właśnie ciężej jest coś zmienić w kraju bo wprowadzasz atmosferę wzajemnej nienawiści związanej z poglądami m.in politycznymi. Szybciej coś zmienisz przekonując kogoś chociażby konstruktywną krytyką, już nie mówię o jakiejś konwersacji, argumentach bo przy twoim bezmyślnym toku rozumowania wątpię czy stać twoje szare komórki na aż takie poświecenie. I dalej nawiązując do tego co napisałem w poprzednim poście, nie masz co odnosić się do kogoś życia prywatnego bo w większości przypadków nie znasz tych ludzi prywatnie i nie wiesz jakie mają poglądy, co zrobili, czemu coś zrobili czy byli w danym miejscu. Sam sprawiasz że wchodzenie z tobą w dyskusje nie ma totalnie sensu.. I TEŻ PRZEZ TAKICH LUDZI JAK TY właśnie tak się dzieje jak się dzieje.

Dla twojej satysfakcji - nie szczepiłem sie.
 
Do góry