Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.051
akurat tam kanar gra od początku wiec pewnie chodziło że po prostu z coopem a nie że wbił na coopa
no przeciez napisalem, ze z coopem :p

Mam podpisane zreszta tutaj, gdzie gralem na coopie, a gdzie swoim kontem osobiscie.

Nieudasy pokroju tego przecpanego qxa po prostu maja bol dupy i nalezy to zlewac cieplym moczem.
Zwlaszcza, ze gosc sam sobie zaprzecza w swoim wlasnym poscie i sie odkleja od rzeczywistosci jednoczesnie orajac samego siebie.
Bo twierdzi, ze ugrywalem swiaty na latwizne, gdzie on byl po przeciwnej stronie.
To co? To swiadczy o tym jaka jest miernota w tej grze, czy jak? Sam siebie cisnie chlopak.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.051
Uuu...
Gniew xD
Nie wiedziałem tylko strzelałem a ponieważ jesteś przewidywalny to strzeliłem dobrze.
W sumie pisałem już o tym ale ty tak czytasz ze zrozumieniem.

Wygrałem dwa światy i tylko dwa dlatego, że właśnie nie chodzę na łatwiznę.
Podejrzewam, że mój duch walki na świecie 105 miał nawet realny wpływ na to, że PLN. Wygrało tamten świat bo wiadomo w jakiej sytuacji było na początku a mój entuzjazm jest zaraźliwy co ostatnio odkrywam coraz bardziej.
Mógłbym pisać więcej na temat tego dlaczego odszedłem z najbardziej podłej ekipy w tej grze po wygranym 113 albo dlaczego na 133 wolałem regularnie cisnąć po żałosnych speedkach niż razem z nimi wygrać świat i udawać, że całkowity brak szacunku do wroga jest czymś w porządku.
Mógłbym ale ty i tak wszystko będziesz próbował zakłamać zupełnie jakby od tego zależało twoje życie;)
W gruncie rzeczy też nie chce mi się z tobą babrać skoro i tak już uciekasz.
Chciałem się tylko pożegnać dlatego wytrzyj pianę z pyska i leć tam gdzie zaznasz spokoju dopóki speed nie zacznie podzielać losu P!
Bajo
No i wlasnie tym postem utwierdziles ludzi w przekonaniu jaki masz bol dupy.
Mi to lotto, czy wygram jakis swiat czy przegram - przegrywam glownie wtedy, gdy wrog ma znaczaca przewage.
Tak czy siak, mam wiecej swiatow ugranych niz przegranych.
I to nie tylko w ekipach Speed i P!, bo grywalem rowniez w innych, co jest widoczne w moim podpisie.
Gdyby mi zalezalo na jakis blaszkach za wygrane swiaty, to bym nie wskakiwal od czasu do czasu do kogos na coopa.

Moze z czasem zrozumiesz, ze to tylko gra i przestaniesz miec taki bol dupy na punkcie tych wygranych swiatow.
Zreszta to Ty przylazles za mna, nie ja za Toba jak jeszcze nie zauwazyles.

Byc moze i Speed podzieli z czasem los P!, jest to w duzej mierze bardzo prawdopodobne i mysle, ze nie jest to trudne do zrealizowania.
Wystarczy, ze ludzie wezma przyklad ze swiata 182.
Kazdy jest do pokonania, wszystko zalezy od danej sytuacji na swiecie.

No na pewno Twoja gra (jednej osoby), ktora przeszla bodajze od wroga do PLN. Miala realny wplyw na wygrana XD
Co za odklejka.
Realny wplyw na wygrana mial tam ukryty sojusz PLN. z P!.

Dlatego wlasnie z takimi ludzmi nie warto rozmawiac, bo sieja samozaoranie w swoich postach.

Przewidywalny jestem? Tak o sobie strzeliles, ze gram tam w Speed - ciekawe.
Moze rzuc cpanie i zacznij w totka grac?
 

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
Black jest niezrównoważony psychicznie więc nie bierzcie go na poważnie. Chłopak ma chorobę psychiczną z którą sobie nie radzi... Efekt tego widzimy tutaj na forum od paru lat gdzie kompromituje się codziennie swoimi wypowiedziami.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.517
Black jest niezrównoważony psychicznie więc nie bierzcie go na poważnie. Chłopak ma chorobę psychiczną z którą sobie nie radzi... Efekt tego widzimy tutaj na forum od paru lat gdzie kompromituje się codziennie swoimi wypowiedziami.
1685822837910.png
1685822849052.png
1685822864112.png
1685822879264.png
1685822893087.png

dalej niż pierwsza strona twoich postów mi się nie chce szukać, bo straciłbym na to za dużo czasu
choro to ty jesteś w nim zakochany, wspominając o nim w każdym poście
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
No i wlasnie tym postem utwierdziles ludzi w przekonaniu jaki masz bol dupy.
Mi to lotto, czy wygram jakis swiat czy przegram - przegrywam glownie wtedy, gdy wrog ma znaczaca przewage.
Tak czy siak, mam wiecej swiatow ugranych niz przegranych.
I to nie tylko w ekipach Speed i P!, bo grywalem rowniez w innych, co jest widoczne w moim podpisie.
Gdyby mi zalezalo na jakis blaszkach za wygrane swiaty, to bym nie wskakiwal od czasu do czasu do kogos na coopa.

Moze z czasem zrozumiesz, ze to tylko gra i przestaniesz miec taki bol dupy na punkcie tych wygranych swiatow.
Zreszta to Ty przylazles za mna, nie ja za Toba jak jeszcze nie zauwazyles.

Byc moze i Speed podzieli z czasem los P!, jest to w duzej mierze bardzo prawdopodobne i mysle, ze nie jest to trudne do zrealizowania.
Wystarczy, ze ludzie wezma przyklad ze swiata 182.
Kazdy jest do pokonania, wszystko zalezy od danej sytuacji na swiecie.

No na pewno Twoja gra (jednej osoby), ktora przeszla bodajze od wroga do PLN. Miala realny wplyw na wygrana XD
Co za odklejka.
Realny wplyw na wygrana mial tam ukryty sojusz PLN. z P!.

Dlatego wlasnie z takimi ludzmi nie warto rozmawiac, bo sieja samozaoranie w swoich postach.

Przewidywalny jestem? Tak o sobie strzeliles, ze gram tam w Speed - ciekawe.
Moze rzuc cpanie i zacznij w totka grac?
To, że się tak wpieniasz gdy widzisz opinię, która jest zupełnie odmienna niż twój punkt widzenia też o czymś świadczy.
W sumie przepraszam za to co napisałem wcześniej, że kiedyś do ciebie dotrze, że twoje wygrane światy mają znikomą wartość.
Do ciebie nic nie dotrze, nigdy.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.051
To, że się tak wpieniasz gdy widzisz opinię, która jest zupełnie odmienna niż twój punkt widzenia też o czymś świadczy.
W sumie przepraszam za to co napisałem wcześniej, że kiedyś do ciebie dotrze, że twoje wygrane światy mają znikomą wartość.
Do ciebie nic nie dotrze, nigdy.
Nie wpieniam sie ani troche, wrecz przeciwnie bo mam banana na ryju jak czytam Twoje posty, w ktorych sam siebie wyjasniasz.



Maja znikoma wartosc, bo na nich grales i dostawales po lbie, masz racje ;)
 
Ostatnia edycja:

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184

dalej niż pierwsza strona twoich postów mi się nie chce szukać, bo straciłbym na to za dużo czasu
choro to ty jesteś w nim zakochany, wspominając o nim w każdym poście
No nie do końca masz rację. Jestem bardzo rzadkim bywalcem na forum co mówi moja ranga miecznik :/ Rzadko się wypowiadam tutaj max 3-4 posty na dwa tygodnie czasami nawet nie. Ostatnie dni napisałem 5 postów tylko dlatego bo otrzymałem kilka powiadomień oznaczeniu przez odklejonego blaka ;) musiałem odpowiedzieć na jego chore zaczepki. Normalnie bym tutaj wgl nie zaglądał ;)
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
I w ogóle to bardzo chamsko z twojej strony bo ja się pożegnałem a ty nie.
Trudno... Na kolejne denne zaczepki nie będę reagował bo to trzeba być naprawdę cienkim aby dawać się sprowokować xD
Powodzonka
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.051
I w ogóle to bardzo chamsko z twojej strony bo ja się pożegnałem a ty nie.
Trudno... Na kolejne denne zaczepki nie będę reagował bo to trzeba być naprawdę cienkim aby dawać się sprowokować xD
Powodzonka
Z ludzmi, ktorzy cpaja i przylatuja za mna wypisywac jakies farmazony sie nie zegnam, bo takich nie szanuje.

Przypominam, to Ty dzwonisz.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.643
Uuu...
Gniew xD
Nie wiedziałem tylko strzelałem a ponieważ jesteś przewidywalny to strzeliłem dobrze.
W sumie pisałem już o tym ale ty tak czytasz ze zrozumieniem.

Wygrałem dwa światy i tylko dwa dlatego, że właśnie nie chodzę na łatwiznę.
Podejrzewam, że mój duch walki na świecie 105 miał nawet realny wpływ na to, że PLN. Wygrało tamten świat bo wiadomo w jakiej sytuacji było na początku a mój entuzjazm jest zaraźliwy co ostatnio odkrywam coraz bardziej.
Mógłbym pisać więcej na temat tego dlaczego odszedłem z najbardziej podłej ekipy w tej grze po wygranym 113 albo dlaczego na 133 wolałem regularnie cisnąć po żałosnych speedkach niż razem z nimi wygrać świat i udawać, że całkowity brak szacunku do wroga jest czymś w porządku.
Mógłbym ale ty i tak wszystko będziesz próbował zakłamać zupełnie jakby od tego zależało twoje życie;)
W gruncie rzeczy też nie chce mi się z tobą babrać skoro i tak już uciekasz.
Chciałem się tylko pożegnać dlatego wytrzyj pianę z pyska i leć tam gdzie zaznasz spokoju dopóki speed nie zacznie podzielać losu P!
Bajo
na 133 to nie była Twoja decyzja tylko dostałeś siłówke, bo po prostu nikt Cię nie lubił, także bez przesady
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
na 133 to nie była Twoja decyzja tylko dostałeś siłówke, bo po prostu nikt Cię nie lubił, także bez przesady
To był mój wybór, że nikt mnie nie lubił bo w momencie w którym uznałem, że postępujecie źle nawet jak na głupią gierkę internetową to zacząłem was piętnować a tak naprawdę to też sporo mówi o człowieku jak zachowuje się w takim internecie.
Po prostu człowiek w miejscach w których czuje się bezkarny wypuszcza na wolność swoje alter ego;)
Tobie w dalszym ciągu się wydaje, że gdy pojawia się ktoś kto ma indywidualne myślenie jest głupi a za ciebie do usranej śmierci będzie myślał 'ktoś' i to nawet nie jedna osoba bo takiego typa jak ty to nawet media zmanipulują bez problemu.
Społeczeństwo to owce i czasami zwyczajnie zdarza się tak, że stado owiec jest w stanie przegonić jednego wilka ponieważ mają przewagę liczebną tylko gorzej jak ten wilk wróci i to nie sam tylko z watahą.

Ty w ogóle grasz tutaj?
Bo nie wiem czy jest sens marnować na ciebie swój cenny czas.
I jak będę pisał cokolwiek do ciebie to będziesz próbował wysilić mózgownicę i cokolwiek zrozumieć?
Bo z tego co pamiętam to nawet prosta metafora sprawiała ci problemy a ja naprawdę nie lubię marnować czasu ^^
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.643
Gram.
Nie wiem czy to na pewno Twój wybór, jeśli nie lubi Cię w zaokrągleniu 100% plemienia, to nawet tak mała próbka statystyczna mówi co nieco o Tobie. Szczególnie, że to nie pierwszy raz kiedy zostałeś rozebrany przez "swoich". Nie wiem co Ty tam wtedy piętnowałeś, nie pamiętam aby speedy odwalały jakieś niefajne akcje, a już na pewno nie było jakiegoś braku poszanowania dla przeciwnika, przynajmniej na dużą skalę, bo wiadomo, że jednostki trafić się mogły.
"Tobie w dalszym ciągu się wydaje, że gdy pojawia się ktoś kto ma indywidualne myślenie jest głupi" - nie wiem skąd wytrzasnąłeś taki wniosek, ale zdecydowanie nie uważam, by wyznacznikiem tego czy ktoś jest głupi było indywidualne myślenie. Za to uważam, że Ty jesteś głupi, choć teraz nie jestem pewien czy to na pewno dobre słowo, by Cię określić. Lepsze byłoby stwierdzenie, że coś jest z Tobą nie tak. Pewnie jak napiszesz jeszcze parę postów to mi się przypomni co sobie myślałem na Twój temat :)
Zaczepek o manipulacje to nawet nie skomentuję, bo widzę, że mnie nie znasz.
"I jak będę pisał cokolwiek do ciebie to będziesz próbował wysilić mózgownicę i cokolwiek zrozumieć?" - a co do tego, to chciałbym żyć w świecie, w którym wszyscy są inteligentni i elokwentni, i wyrażają się w taki sposób, że nie musiałbym wysilać mózgownicy, by ich zrozumieć, ale kiedy zaczynasz pisać te swoje pierdoły, które chyba pisałeś/piszesz po jakichś grzybkach czy innych rzeczach, to naprawdę nie mogę obiecać, że wyłapię każdą Twoją metaforę, a już na pewno nie mogę obiecać, że Cię zrozumiem.
 

QX117

Miecznik
Wynik reakcji
74
Gram.
Nie wiem czy to na pewno Twój wybór, jeśli nie lubi Cię w zaokrągleniu 100% plemienia, to nawet tak mała próbka statystyczna mówi co nieco o Tobie. Szczególnie, że to nie pierwszy raz kiedy zostałeś rozebrany przez "swoich". Nie wiem co Ty tam wtedy piętnowałeś, nie pamiętam aby speedy odwalały jakieś niefajne akcje, a już na pewno nie było jakiegoś braku poszanowania dla przeciwnika, przynajmniej na dużą skalę, bo wiadomo, że jednostki trafić się mogły.
"Tobie w dalszym ciągu się wydaje, że gdy pojawia się ktoś kto ma indywidualne myślenie jest głupi" - nie wiem skąd wytrzasnąłeś taki wniosek, ale zdecydowanie nie uważam, by wyznacznikiem tego czy ktoś jest głupi było indywidualne myślenie. Za to uważam, że Ty jesteś głupi, choć teraz nie jestem pewien czy to na pewno dobre słowo, by Cię określić. Lepsze byłoby stwierdzenie, że coś jest z Tobą nie tak. Pewnie jak napiszesz jeszcze parę postów to mi się przypomni co sobie myślałem na Twój temat :)
Zaczepek o manipulacje to nawet nie skomentuję, bo widzę, że mnie nie znasz.
"I jak będę pisał cokolwiek do ciebie to będziesz próbował wysilić mózgownicę i cokolwiek zrozumieć?" - a co do tego, to chciałbym żyć w świecie, w którym wszyscy są inteligentni i elokwentni, i wyrażają się w taki sposób, że nie musiałbym wysilać mózgownicy, by ich zrozumieć, ale kiedy zaczynasz pisać te swoje pierdoły, które chyba pisałeś/piszesz po jakichś grzybkach czy innych rzeczach, to naprawdę nie mogę obiecać, że wyłapię każdą Twoją metaforę, a już na pewno nie mogę obiecać, że Cię zrozumiem.
Jedyne do czego mogę się przyznać to do tego, że wtedy właśnie tej elokwencji mi zabrakło ale jestem ekstrawertykiem i nie zawsze zapanuję nad tym co chłonę z otoczenia.
Ty to masz w ogóle 12 lat i nadzór rodzicielski, że się jakichś narkotyków czepiasz co to normalni ludzie sobie próbują dla zabawy czasami?
Alkoholu też nigdy nie piłeś świętoszku?
Bo wbrew pozorom czyli temu co zakazane a co nie, to jest to jeden wuj xD
Są jeszcze kraje w których niektóre narkotyki ogólnie są legalne i są to kraje wysoko rozwinięte ale to chyba w ogóle wykracza poza twoje rozumowanie.
Jak ci powiem, że najpiękniejszym stanem jest trzeźwość to pewnie nie uwierzysz.
Jeszcze ciekawe skąd mili państwo tyle o mnie wiedzą?
A no tak, ode mnie bo przecież od zawsze mam wywalone na to co szanowne owieczki o mnie powiedzą.
Raz zostałem rozebrany i nie żałuję bo jakbym miał kwitnąć z takimi nudziarzami to...
Aż wolę sobie tego nie wyobrażać:)
Żyj wolny lub giń - mniej więcej takimi ideami się kieruję.
Jesteś bardzo trudnym rozmówcą dlatego nie będę ci na nic więcej odpisywał a trzeba mnóstwo energii zużyć aby u rasowego niewolnika systemowego zaszczepić zdrowe podejście do życia, jak los da to spotkamy się na froncie.

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
nudne to sa twoje wypracowania o sobie koles
wiec sobie nie przeszkadzaj w pucowaniu sie do tego kim tam sobie nie wyobrazasz ze jestes bo do snowa ci chyba duzo nie brakuje xD a tego trutnia tylko ignorowac i tratowac ostra amunicja postowa kompletnie olewajac jego trabienie
 

DeletedUser209423

Guest
@Kanarinios. piszący o wygranych światach z czego połowę z nich wpadał jako cop na łapsa, gdy już było pozamiatane XD

Zapomniała tylko łachudra, że w końcowym składzie znajdował się nie ze względu na swoje dobre umiejętności, a ze względu na to, że był kamerdynerem BulwyŻenady i pucował mu dzień dnia nóżki.
Za to dostawał wiochy rozbiórkowe do nabijania sztucznie stat

Bohater XD XD XD XD XD

WSZYSTKIE BLASZKI KANARA można jedynie spuścić w kiblu.
To największy looser tej gry
 
Do góry