Dyskusja o sytuacji na świecie 190

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.861
o przyszło kolejne zwierze Stefańskie wspomóc kolegę i podotykać się końcówkami, co sam nie dawał rady i zawołał wsparcie? Fantastycznie, że możecie tak na siebie liczyć :)
PRZYNOSISZ WSTYD WIELKIEMU WNK NA FOncie... ZNIKAJ STAD I NIE ROB SIARY...


JAK COS MY TEGO AMATORA NA FOnt NIE WYSYLALISMY, SAM SIE WJEBAL.
NIE ODPOWIADAMY ZA NIEGO I GLUPOTY KTORE PISZE.



PRZEPRASZAMY RADA WNK



@husqa*strongmaman wypowiedz sie cos na temat kolegi :p
 
Ostatnia edycja:

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Możesz przed snem pomyśleć o tym skoro tak Cię to trapi w czyich portkach ona była, będzie na pewno miłym urozmaiceniem dnia dla Ciebie.
Wróć później tu i daj znać co ciekawego Twój móżdżek wydedukować zdołał. O ile w ogóle coś zdoła.

nic nie zdola ale i tak bedzie myslal ze jest inaczej
forumowy filozof jakich tu wiele co produkuje bezwartosciowe gownoposty
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Bez ciebie FO tego świata nie było zbyt inteligenckie lekko mówiąc, ale robisz co możesz żeby zapukać do obecnych standardów od dołu xD
Tak jak wiele nicków kojarzy się z pisania głupot/robienia dymów na różnym poziomie (jedni lepiej, drudzy gorzej, są tacy co pewnie na poważnie się odpalają), tak ty nie wiem do której grupy należysz jeśli chodzi o powagę, ale jedno wiem - jesteś żenujący i wybitnie nieśmieszny. Czy robisz to na poważnie, czy nie (i jesteś po prostu bardzo cienkim FOntowcem) to w zasadzie nieważne, bo w obu przypadkach dostarczasz rozrywki niskich lotów.
Dawaj tę analizę mojego nicku co to wiele o mnie mówi, liczę na solidną dawkę żenady (bazując na tym co do tej pory dostarczasz) xd

swietne rozmontowanie tej osoby gratulacje
jestes gosc normalnie
 
Wynik reakcji
31
Ucichł? Skądże, wyobraź sobie, że ludzie mają ciekawsze zajęcia niżeli dyskusja z takimi elementami jak min.Ty :p

O widze nasza pomocna dłoń dalej nie wyrosła z buractwa i pokazuje swoją "wyższość" zarówno na ticketach jak i publicznie na FO.
Swoją drogą tytuł pomocnej dłoni jest od tego, że codziennie trzepiesz kmicowi, że trzyma ciągle takiego buca w suppku?
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
No niestety takowego nie było, więc jeśli jesteś taki ochoczy i doświadczony w tych kwestiach obsługując miękkich Stefanów - chętnie dowiem się jak robi to taki mistrz.
Pierdole.Takiego dałna jak Ty dawno nie widziałem już ...weź pomocna swoją dłoń i scisnjj się za jaja jak je masz pizdeuszu i zrób tu porządek
 
Do góry