Dyskusja o sytuacji na świecie 190

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Zmyślne riposty dają jakąś wskazówkę, że do Ciebie trafiają te teksty xd
A tak serio to bredzę.
Nah, po prostu sprawia mi przyjemność operowanie takimi zmyślnymi ripostami, które mają ścierać się z takimi podwórkowymi odzywkami.
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Jestem Koordynatorem Pomocnej Dłoni, ergo - twoim przełożonym. Więc lepiej skończ tutaj ujadać bo członkowie supa narzekają na swoje niezwalone konie. bierz się do pracy, raz raz.
Przeprowadź mi szkolenie z tego zakresu, następnie ocenie Twoje predyspozycje do przekazywania ów instrukcji.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Przeprowadź mi szkolenie z tego zakresu, następnie ocenie Twoje predyspozycje do przekazywania ów instrukcji.
nie miałeś szkolenia? a słyszałem od kolegów z supa że kmic zrobił ci niezłą musztrę. ponoć pomocna dłoń była wyłączona z akcji na całe trzy tygodnie.
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
nie miałeś szkolenia? a słyszałem od kolegów z supa że kmic zrobił ci niezłą musztrę. ponoć pomocna dłoń była wyłączona z akcji na całe trzy tygodnie.

No niestety takowego nie było, więc jeśli jesteś taki ochoczy i doświadczony w tych kwestiach obsługując miękkich Stefanów - chętnie dowiem się jak robi to taki mistrz.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
No niestety takowego nie było, więc jeśli jesteś taki ochoczy i doświadczony w tych kwestiach obsługując miękkich Stefanów - chętnie dowiem się jak robi to taki mistrz.
pewnie, przeszkole cie, ale całą wiedzę będziesz sobie musiał ode mnie wyssać. poszerzymy twoje CV o nowa kwalifikacje
- pomocne usta
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
pewnie, przeszkole cie, ale całą wiedzę będziesz sobie musiał ode mnie wyssać. poszerzymy twoje CV o nowa kwalifikacje
- pomocne usta
Fantastycznie, cieszę się, że udało mi się takiego świetnie ssącego sensei znaleźć w takim parszywym gronie.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Fantastycznie, cieszę się, że udało mi się takiego świetnie ssącego sensei znaleźć w takim parszywym gronie.
jak pomocna dłoń pomocnemu pippinowi, tak pomocny pippin pomocnej dłoni.
będę z zaciekawieniem doglądać twojego rozwoju. przyszłościowo chciałbym abyś potrafił przekuć każdą część swojego ciała w coś pomocnego dla innych. ale to przyszłościowo, na razie trzaskaj lodziki do odciny i wiadomo - fach w ręce też musi być.
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Plemiona Team kiedyś: "jestem modem, więc mam obowiązki moderskie - kawka/herbatka w dłoń i robię porządki".
Plemiona Team dziś: "haa, jaki rynsztok - no nic, czas pokazać, że da się zejść jeszcze niżej i obniżyć 'jakość dyskusji xddd'".
Kilka dni BS na urlopie i od razu FO się stacza xd
Tej jakości tu nie da się już obniżyć, a jeśli uważasz, że ja to robię to musisz być wyjątkowy. Wiele o Tobie mówi Twój nick :)
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
jak pomocna dłoń pomocnemu pippinowi, tak pomocny pippin pomocnej dłoni.
będę z zaciekawieniem doglądać twojego rozwoju. przyszłościowo chciałbym abyś potrafił przekuć każdą część swojego ciała w coś pomocnego dla innych. ale to przyszłościowo, na razie trzaskaj lodziki do odciny i wiadomo - fach w ręce też musi być.
Oczywiście, tak jak ustaliliśmy, pokażesz jak działasz, a ja ocenię czy takie instrukcje są dla mnie odpowiednie. Chętnie zobaczę mistrza w akcji.
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
totalne złomowanie jakiegoś pajaca z PLEMIONA TEAM (posty 208 ) (wynik reakcji 168 ) - zasłużony użytkownik forum
o przyszło kolejne zwierze Stefańskie wspomóc kolegę i podotykać się końcówkami, co sam nie dawał rady i zawołał wsparcie? Fantastycznie, że możecie tak na siebie liczyć :)
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Tej jakości tu nie da się już obniżyć, a jeśli uważasz, że ja to robię to musisz być wyjątkowy. Wiele o Tobie mówi Twój nick :)
Bez ciebie FO tego świata nie było zbyt inteligenckie lekko mówiąc, ale robisz co możesz żeby zapukać do obecnych standardów od dołu xD
Tak jak wiele nicków kojarzy się z pisania głupot/robienia dymów na różnym poziomie (jedni lepiej, drudzy gorzej, są tacy co pewnie na poważnie się odpalają), tak ty nie wiem do której grupy należysz jeśli chodzi o powagę, ale jedno wiem - jesteś żenujący i wybitnie nieśmieszny. Czy robisz to na poważnie, czy nie (i jesteś po prostu bardzo cienkim FOntowcem) to w zasadzie nieważne, bo w obu przypadkach dostarczasz rozrywki niskich lotów.
Dawaj tę analizę mojego nicku co to wiele o mnie mówi, liczę na solidną dawkę żenady (bazując na tym co do tej pory dostarczasz) xd
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Bez ciebie FO tego świata nie było zbyt inteligenckie lekko mówiąc, ale robisz co możesz żeby zapukać do obecnych standardów od dołu xD
Tak jak wiele nicków kojarzy się z pisania głupot/robienia dymów na różnym poziomie (jedni lepiej, drudzy gorzej, są tacy co pewnie na poważnie się odpalają), tak ty nie wiem do której grupy należysz jeśli chodzi o powagę, ale jedno wiem - jesteś żenujący i wybitnie nieśmieszny. Czy robisz to na poważnie, czy nie (i jesteś po prostu bardzo cienkim FOntowcem) to w zasadzie nieważne, bo w obu przypadkach dostarczasz rozrywki niskich lotów.
Dawaj tę analizę mojego nicku co to wiele o mnie mówi, liczę na solidną dawkę żenady (bazując na tym co do tej pory dostarczasz) xd
wzruszyłem się.
 
Do góry