Dzień Dobry Misiaki

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
jakie to jest zabawne, że Fine jest w strachu... Tak, jesteśmy w strachu, że podniosą cenę prądu, że podatki zwiększą, ale na pewno nie w strachu przed bellum/ak/fiestą/rebels czy tak zwaną koalicją ugiętych kolan. Jakoś nazwa rekrutacją zrobiła 2x wiosek w pewnym momencie od nas i tak dostali bilety na arkadię. Jeżeli koalicja od nas nie dostanie biletów na arkadię to dostanie od Witam które w międzyczasie się naje jak tylko a oni będą się na nas wykrwawiać, bo Fine nie rzuci kontami, nie da wiosek za darmo ;)

Więc w "strachu łaaa" to jesteście wy "koalicjo ugiętych kolan" nie mówię, że przed Wielkim Fine, nie mówię przed Witam, bo może przed obydwoma plemionami, albo może przed swoimi "sojusznikami" skoro zdecydowaliście się na takie kroki.

(oczywiście moja opinia - jak już wiele razy zaznaczyłem nie jestem i nie będę obiektywny bo mam to gdzieś).
It's Fine - i nawet będzie jak dostaniemy po głowie od was, bo będziemy się świetnie bawić tłukąc was na froncie.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.576
Masz miejsce w tej norze do której uciekłeś? Jak ona się tam zwała? Arkadia? Flux to chociaż gra na tym świecie i to gra dobrze bo go znam, wie co jest pięc i osiąga wyniki, a ty jesteś petem, ktorego co świat rozbierają i do dzisiaj sie nie pogodził, że go tu rozebrali wielkiego kreta Kaulisa.



tak tak co swiat dokładnie tak jak mówisz <lol>
 
Wynik reakcji
81
Bawi mnie krzyczenie Sylwana jakie to MS jest złe i niedobre
Kiedy udowadniałem i dawałem argumenty na to, że to jednak oni działali z premedytacją na naszą niekorzyść i stosowali agresję niekoniecznie atakami to jedynie Marko przyszedł żeby podyskutować na ten temat

Jak już siedziałeś na utkanej w tym konkretnym temacie to siedź do końca, bo twoje pierdolenie tyle z prawdą ma wspólnego, że nawet Black w tym momencie jest prawdziwszy od Ciebie


Najzabawniejsza jest narracja, że to wszystko zaplanowało WITAM z przebiegłym Pietrkiem na czele.
Zaraz będzie kolejna narracja, że to jednak on kazał Bellum rekrutować RA w taki sposób żeby były diody i to on pisał po Bellum i Fiescie żeby w nas wjechać, a nie Marko.

Śmiech na sali
 
Do góry