Mapki i staty by Stuknięty

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
Minęło 72h od ostatniej aktualizacji i mimo jeszcze braku pałaców i przejąć to "Akcje rekrutacje" trwają i to bardzo mobilnie :D
Na chwilę obecną mini analizy nie mają sensu, ponieważ pierwsze przejęcia weryfikują zbyt dużo i dlatego zrobię analizę za jakiś czas ;)

Dodałem kolejne człony plemion:
  • Miel (2) - łącznie 8
  • =LL= (2) - łącznie 6
  • TB 188 (1) - łącznie 4
  • -T- (1) - łącznie 4
  • BIM (1) - łącznie 4
  • Pował (Straciło 1 człon) - łącznie 2
Dodatkowo dodałem plemiona ILL oraz PSZ


Przez to, że robicie bardzo dużo rotacji to kosztuje mnie to więcej pracy.
Zostawcie Lajka, motywuje mnie to aby dalej robić dla was materiały ;)


1678643062514.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
A więc taaaak...
Po 9 dniach nastąpiło sporo zmian i rotacji wśród plemion :D
  • MIEL na pewno zostało masą jaką było - tylko 8 członów :D
  • DISCO zrezygnowało z 2 członów mając obecnie 4
  • Czortom doszedł 1 człon i obecnie jest ich 3
  • SZALE dorzuciły również 1 człon do licznika i jak poprzednicy mają ich 3
  • CIAMA też coś zrekrutowały i mają obecnie 4 człony
  • NM posiada 5 członów
Ciężko jeszcze głębszą analizę zrobić, ponieważ to są pierwsze dni przejęć. Za tydzień będzie już ciekawiej więc wtedy będzie można się za to zabrać ;)

Jak Ci się podoba to zostaw LAJKA, tylko to mnie utrzymuje przy "ŻYCIU" na Forum :D


1679429933552.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
A więc po 8 dniach mamy już spooooro nowych przejęć!!!
Ale też już kilka plemion upadło takich jak =LL= które dobrze prosperowało oraz -T- prowadzone przez Minionka :(

Z głównych zmian jakie nastąpiły to:
  • DISCO pozycję miało dobrą lecz 40 im wskoczyła centralnie na plecy jednogłośnie odcinając ich od obrzeży. Mimo to rozwój mają najlepszy na świecie i świetnie to pokazują statystyki, szczególnie pkt/gracza
  • Miel straciło 3 człony - @Vejder91 x vaco1994 wytłumacz co się stało
  • -T- terrory zostały zterroryzowane i rozwiązane
  • Legiony również się rozwiązały
  • 40 zaczynają mieć najlepszą pozycję na świecie!
  • NM się dobrze rozwija i dzięki bardzo dobrej pozycji dobrze będzie prosperować
  • Czorty wyselekcjonowały 1 człon
  • dodałem człon BH który jest w centrum świata!
  • BIM mają sporą ćwiartkę i gdy wygrają wojnę z MIEL to będą potegą posiadająca solo 1 ćwiartkę
  • Szale walczą z A4 na wyniszczenie o podwórko
  • POWAL walczy z TB @Liptonek? wie więcej
  • CIAMA jest rozległa ale trochę podwórka ma do posprzątania
Jak się podoba to z góry dziękuję za lajki ;)

1680116897351.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
Mapki również aktualizuję.
Jedynie co się zmieniło to kolor plemienia 40 został zmieniony na żółty, ponieważ będzie bardziej widoczny, czerwony mają już A4 i się mogłyby zlewać w przyszłości ;)

Z góry dziękuję za Lajki i jak Ci się podoba to go zostaw pod postami ;)

Mapka 29 Marca oraz Gif - Od początku świata
8proc.png
8proc.gif
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
No minął ponad tydzień. :D
Trochę się zmieniło.
  • DISCO niezmiennie króluje pod względem rozwoju, tyle że dołożyłem 2 człony BAMBIKÓW
  • GRZYB to stare bimy i również ich rozwój cały czas kwitnie.
  • NM ma mniej graczy niż wyżej ww. lecz ich rozwój jest podobny.
  • Szale zaliczyły mocny skok w przejętych wioskach od ostatniej aktualizacji, co im daje mocną 4 pozycję.
  • TB 188 @Liptonek? Miała roznieść w pył POWAŁ, ale jakoś 9 dni to było za mało, mimo to rozwój dobry.
  • OTS To stare CIAMA, nie wiem, o co chodzi, ale zmienili nazwę i zrezygnowali z 2 członów
  • Czorty mają na plecach nowe plemię, które powstało, centralnie ich odcinając od obrzeży.
  • POWAŁ nie odniosło znaczącego rozwoju pewnie dlatego, że walczy na wyniszczenie z TB 188.
  • A4 zrekrutowały nowy człon na obrzeżach ale gdyby nie to, to ich rozwój stałby w miejscu, ponieważ tracą wioski.
  • DRINK to nowe plemię na zachodzie, zobaczymy, jak sobie poradzi między sporymi sąsiadami.
  • 40 dołożyła nowy człon, lecz mimo to ich przyrost wiosek nie jest zbyt duży.
  • ARRYN jest nowym plemieniem na północy i rozrasta się na plecach Grzybów i NM więc mogą mieć na pieńku, ponieważ obrzeża są bezcenne.
  • MIEL zredukowało z 8 członów do 2 i obecnie nazywają się SCHAB.
  • BADGE to nowe plemię, które pozycją na chwilę obecną dominują CZORTY i jakby się rozwinęli to ich położenie może przyszłościowo rozdawać karty.
  • ILL, BH i ZT nie wykazały się zbytnio przez te 9 dni i ich rozwój jest znikomy.

Jak Ci się podoba to zostaw lajka, z którego z góry dziękuję ;)


1680851509074.png
 
Ostatnia edycja:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
Na mapkach również sporo się zmieniło
  • CIAMA pozbyło się 2 członów i zmieniło nazwę na OTS
  • BIM zmieniło nazwę na GRZYB
  • MIEL na SCHAB
  • Dodałem nowe plemiona ZT, DRINK, ARRYN oraz BADGE
  • Zmieniłem kolor POWAŁ na jasnoczerwony aby się wyróżniali na tle ich przeciwnika HERABTY aka @Liptonek?
ZOSTAW ŁAPECZKĘ abym miał motywację dalej wchodzić na ten wolny świat :D

1680852096684.png
1680852091541.gif
 
Ostatnia edycja:

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
1.916
Tak dla ścisłości Nazwa Schabowe i Tag SCHAB ukradzione gdyż plemię prowadziłem ja na 102, 104, 111 i kilku innych światach a na tych 3 wygraliśmy światy z sojusznikami.

No ale jaki poziom gry taki przeciwnik by nazwy zmieniać już -- PS dali nazwę też BIM i pisali po innych że fuzje zrobiliśmy XD
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
283
Tak dla ścisłości Nazwa Schabowe i Tag SCHAB ukradzione gdyż plemię prowadziłem ja na 102, 104, 111 i kilku innych światach a na tych 3 wygraliśmy światy z sojusznikami.

No ale jaki poziom gry taki przeciwnik by nazwy zmieniać już -- PS dali nazwę też BIM i pisali po innych że fuzje zrobiliśmy XD
Na żadnym z tych światów nawet nie grałeś więc ....
Ponadto te plemiona nawet tam nie istniały

Pokaż blachy za wygraną oszuście ...a zapomniałem nie masz.
Ukradłem to Ci co innego a nie nazwę plemienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
Minął dobry tydzień więc pora na aktualizację :D
  • DISCO dostało 2 extra człony, o których wcześniej nie widziałem, a mianowicie BAMBIKI. To plemię na chwilę obecną dominuje pod każdym względem
  • GRZYB natomiast dominuje w swojej okolicy zjadając sąsiadów i podgryzając SCHABOWE
  • SZALE podgryzają A4 żeby ich wygryźć z okolicy
  • NM zredukowało do 3 członów i ich rozwój jest również w TOPCE
  • Czorty dołożyły człon w centrum, na chwilę obecną są mocno rozrzuceni po mapie i mają rosnące plemie na plecach
  • TB 188 dołożyło 2 człony i nadal nie zmiotło POWAŁ jak to było obiecane, @Liptonek? czemu rzucasz słowa na wiatr :(
  • OTS mimo 2 członów ma bardzo dobry rozwój tylko brakuje dostępu do obrzeży
  • POWAŁ walczy z Liptonka TB i patrząc, że po 9 dniach są 24 wioski do przodu to niezbyt im idzie
  • DRINK i ILL to małe plemiona na wschodzie ale dają radę. Bliskie sąsiedztwo z Szalami i DISCO w przyszłości na pewno zamiesza im dyplomacje
  • A4 się wynoszą na obrzeża uciekając od dominacji Szali
  • ARRYN to ciche plemię na północy mapy graniczące z NM oraz GRZYB. Nie sądzę aby oba te mocarstwa dały sobie na dłuższą metę rozwijać takiemu plemieniu centralnie na "plecach"
  • BADGE genialna pozycja tylko pytanie czy to wykorzystają bo już było plemie (40) które miało dobrą pozycje a mimo to nie dali rady
  • SCHAB no niby to mielone, niby schab ale mapa zweryfikowała, po 8 członach zostały 2 i to nie idzie zbyt dobrze
  • ZT to plemie jest w centrum i nie tak źle im idzie patrzac po 43 przejęciach i 1 członie
  • 40 no niestety to o czym mówiłem z msc temu, pozycja była zajebista ale niestety rada nie dała rady uciągnąć takiej ilości graczy
  • !BH! to plemie z jednym członem od początku gry i idą małymi kroczkami do przodu w tym centrum mapy
  • KRS i LB to nowe plemiona w statystykach i dopiero będe mógł się wypowiedzieć za tydzień

Z góry dzięki za lajki i pamiętajcie aby zostawić reakcję ;)


1681557161001.png
 

Skrzatzustki

Chłop
Wynik reakcji
0
Ja po pierwszym tygodniu serwera obstawiałem, że o serwer będą się bić głównie disco i szał. Oba koalicje wiedzą co chcą i od razu wrowadzaja to w zycie. Rozumieją ustawienia serwera. Będziemy mieć Szał-Disco? A może ktoś trzeci? Jeszcze nic nie stracone.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
1.916
Ja po pierwszym tygodniu serwera obstawiałem, że o serwer będą się bić głównie disco i szał. Oba koalicje wiedzą co chcą i od razu wrowadzaja to w zycie. Rozumieją ustawienia serwera. Będziemy mieć Szał-Disco? A może ktoś trzeci? Jeszcze nic nie stracone.
Mielone.
 

Sorath.

Łucznik
Wynik reakcji
330
W sumie może ktoś by się pokusił o jakąś szersza analizę? Sytuacja na kontynentach już powoli się kształtuje i byłoby co poczytać do kawusi/piwka

Już sobię robi....


Sytuacja na wschodnich obrzeżach graczy z Szale. wygląda bardzo nieciekawie, niemniej jednak czoła agresorom stawia dwóch potężnych klikaczy, pretendentów do wygrania świata.
Szale jest w ciężkiej sytuacji militarnej, wojska defensywne padają w tamtym miejscu każdego dnia, napór przeciwnika dotyka nie tylko nasze mury ale i zdrowie psychiczne.
Szari nawet chciał zrezygnować, ale cały czas mamy nadzieje. Niżej screen, wygląda to źle.
Atakujo.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
10.896
No to lecimy :D
Ostatnio mam mniej czasu ale wasze Lajki mnie motywują aby poświęcić kilka godzin pracy dla was niż iść spać <3
Dlatego jak masz chwilę i ci się spodoba to co robię to zostaw lajka, nic Cię to nie kosztuje a mnie motywuje <3

  • DISCO niezmiennie TOP 1 na liście statystyk i dosyć dobrze radzą sobie na południowym-wschodzie
  • GRZYB również niezmiennie trzyma podium i dobrze zjada ćwiartkę północno-zachodnią.
  • NM w miarę możliwości dominuje przeciwną ćwiartkę od grzybków w kierunku wschodnim.
  • SZALE rywalizują o miejsce na podium z ww. ale za to mają dużo mniej członków, więc tam redukcja pod zamkniecie składów, idzie bardzo dobrze.
  • Czorty zjadają co się na zachodzie, lecz BADGE rośnie im coraz bardziej na plecach i pokazują to i staty i mapa.
  • OTS to dwu członowe plemię na zachodzie między członami ww. zobaczymy, jak centrum świata będzie im służyło.
  • ARRYNN z baaardzo dobrą pozycją rośnie w siłę i na miejscu GRZYB'ów oraz NM baaardzo bym się ich obawiał, bo rośnie dobry przeciwnik na plecach.
  • POWAŁ jak widać daje sobie radę z plemieniem TB188 co o 180* obraca słowa @Liptonek? Które mówiły o szybkim zmieceniu POWAŁ.
  • TB 188 zalicza ujemne staty, co oznacza, że coś się kruszy u nich albo się nagle pozbyli jakiegoś członu.
  • KRS dołożyło człon w centrum świata i dobrze się rozwijają, jestem ciekaw, jak im posłuży brak obrzeży.
  • BADGE to kolejne plemię z genialnym położeniem i dobrze rozrzucone, dobra organizacja i rada i mogą zacząć rozdawać karty na zachodzie.
  • DRINK niezbyt duży przyrost wiosek, są między SZALAMI, ILL i DISCO co na pewno ich dyplomatycznie nie stawia w łatwym położeniu.
  • A4 z tego co widzę to dzielnie walczą z SZALAMI, lecz najprawdopodobniej masa szali, jaką już zaczyna otaczać plemię, może przechylić "SZALĘ"
  • ICY to nowe plemię w moich rachunkach, znajduję się pod Liderami na południu i ich pozycja dobrze wróży, zobaczymy, jak to będzie z nimi.
  • LB biorąc pod uwagę, że tam jest tylko 1 człon to przejęli baardzo dużo i znajdują się TOP3 pod względem przyrostu PKT/Gracza.
  • BH to plemię w centrum, ale ich przyrost wiosek w ciągu 9 dni jest bardzo słaby, środek świata im nie służy.
  • ZT ma analogiczną sytuację co ww. ponieważ są koło siebie i również mają słabe statystyki.
  • ILL wyszło na + aż 1 wioską, no coś tam się zaczyna dziać nie dobrze, czyżby SZALE zaczęły działać ?
  • 40 przegrywa wojnę z DISCO, mimo pozycji na obrzeżach jest ponad 20 wiosek na minus, może im być ciężko już przeciwstawić się masie z TOP1
  • Schab (miel) czy tam JUTRO już sam nie wiem, jak to im przystało, kolejny świat był tylko zbiórką maaaasową ( 8 członów) na kolejny świat!
1682368843092.png
 
Do góry