Dyskusja o sytuacji na świecie 182

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Jesli ludzie z edukacji, czy tam jak to nazwali "ksztalcenia" moga zostac powolani do czynnej sluzby w rezerwie, to kazdy moze zostac powolany i takie sa fakty xD Jest napisane czarno na bialym. Chca 27 tysiecy rekrutow do aktywnej sluzby i ich dostana. Tylko nie beda to domyslam sie komputerowi guru ciskajacy 40 kilogramow we sztandze na silce, a raczej ludzie juz bedacy w rezerwie i aktywnej sluzbie, ktorzy sa potrzebni do jakichs polskich priorytetow xD Jak jestes chudym szczurem, to nie masz sie czego bac raczej, bo w najgorszym wypadku powolaja Cie na badania i przypisza do sluzby regionalnej albo zasadniczej, gdzie wysla takie osoby na poligon by sobie postrzelaly z karabinu kilka razy na kwartal i byli w stanie gotowosci.

Ale Ja tam patrze na to z osoby trzeciej, bo nawet nie mialem badan i nie mam kategorii...xD
 
Wynik reakcji
331
Nie no kurcze akcja na 30 ofow to nawet nie akcja, a tu zaraz wojna... Na żartach się nie znacie, my kumple, mieliśmy razem mniamki bić a tu co :(
 

0mam0

Miecznik
Wynik reakcji
249

No cóż musiało to się kiedyś wydarzyć

Tylko nie rzucajcie kontami po pierwszych dwóch akcjach jak to było na słynnym 170 św ^^

GL
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Bardzo się spinasz przecież wygrywacie wyluzuj XD
przepraszam że sie wtrące
ale chyba czegoś nie rozumiem...
nazywasz sie BOROMIR. i wypowiadasz sie na tym forumie??
boromir zdechnoł marnie podczas obrony hobbitów, którzy transportowali zwycienskom blaszkę do graczy plemienia AOT_1.

wiec CZEGO TY SIE TU JESZCZE WYPOWIADASZ
WZIALES SE NICK ZDECHŁEJ POSTACI TO MILCZ GNIDO
ja mam Pippin to moge pisać hulaj dusza piekła nie ma
ale ty milcz, bo kanonicznie jesteś w mogile.
 
Wynik reakcji
331
przepraszam że sie wtrące
ale chyba czegoś nie rozumiem...
nazywasz sie BOROMIR. i wypowiadasz sie na tym forumie??
boromir zdechnoł marnie podczas obrony hobbitów, którzy transportowali zwycienskom blaszkę do graczy plemienia AOT_1.

wiec CZEGO TY SIE TU JESZCZE WYPOWIADASZ
WZIALES SE NICK ZDECHŁEJ POSTACI TO MILCZ GNIDO
ja mam Pippin to moge pisać hulaj dusza piekła nie ma
ale ty milcz, bo kanonicznie jesteś w mogile.
Haha gondor nigdy nie padnie!
Mały pizdzielcu
 
Do góry