Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.520
Artesia a Ty czasem nie pisałaś o nas i aspolu w swoim IPNie?

Hmm kto tu lubi rozgłos.

Btw policzcie człony magów Bim i 1337 a potem dalej mówcie że gramy w przewadze xd
to ile jest osób w takim czymś, a to jak to wygląda na mapie to zupełnie dwie różne rzeczy
showmap.png
Tak, gracie w gigantycznej przewadze ^_^
z 1337 graniczycie z 1 (słownie JEDNYM) członem, a co do BIM to już widzę jak jakieś większe akcje lecą na etapie 2-3 wiosek w tym momencie na obrzeżach od ich strony, mhm jasne XD
na mapie idealnie jest pokazana wasza umiejętność grania, bo to że w takim ustawieniu magusy dalej istnieją i ba, się nawet odgryzają, to jest to po prostu wasza nieudolność <shrug>
 
Ostatnia edycja:

Maazu.

Miecznik
Wynik reakcji
73
Lepiej niech już akcji nie robią żeby większego wstydu nie było
Niedługo będzie można na forum wybierać top 3 najgorsze akcje jutra
 

lol3k

Pikinier
Wynik reakcji
63
Odnoszę wrażenie, że ulotnił się ten przykry i uporczywy zapaszek, który robił co mógł żeby się wszędzie wcisnąć. Coś się stało?

Nie, możesz wracać do katalogowania postów forumowych :) Jak coś, to niejaki Qx sie chwali swoimi zdolnościami samo oceny zachowania na forum, ale kiepsko trocbe u niego z adekwatną oceną rozmówców.

Mam wrażenie, że świetnie sie dogadacie w wspólnym biciu piany na forum :D
 

Danaan

Łucznik
Wynik reakcji
183
Nie, możesz wracać do katalogowania postów forumowych :) Jak coś, to niejaki Qx sie chwali swoimi zdolnościami samo oceny zachowania na forum, ale kiepsko trocbe u niego z adekwatną oceną rozmówców.

Mam wrażenie, że świetnie sie dogadacie w wspólnym biciu piany na forum :D
Pewnie będę załował tego pytania. O co kaman bracie? :D
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Wbijają na świat z fanfarami że chcą pedalsow wyjaśniać
Chcą pokazać że nie są plemieniem które się doczepia do kogoś znacznie lepszego żeby zgarnąć te kilka blaszek

Po czym na świecie gdzie po 60 dniach następuje blokada składów (zostało wam misiaki 34 dni) zakładają 6 członów, fuzjuja się z kolejnymi, rekrutują co się da, piszą do plemion z centrum z którymi graniczą że MAGOWIE TO NAJWIĘKSZE ZAGROŻENIE (widziałem to, haha), na ten moment posiadają ponad 300 graczy i się cieszą z zabrania 10 wiosek plemieniu które jest z nimi wymieszane w stosunku 3 do 1 - magusom, które zajmują kolejno 1, 2, 3 i 8 miejsce w plemiennym RO

Cóż to za potężna marka to całe jutro? Plemię roku 2k22 ewidentnie, nie zmieniajcie się

Widocznie nie każdy taki mocny, że zebrał wszystkich FOntowcow w dzień pierwszy.

Przykładowo greatkhalis, zaczął z jutro ale już nie gra i pewnie wiele innych graczy też się zrazi do tych "jutrzakow". Przez to nawet rozważne jest mieć skład rezerwowy, albo nawet 5 takich składów gdyby jeden został rozstrzelany przez magi, drugi przez P, a trzeci przez stefany to akurat będzie na koniec okres jeden człon i jego akademia.

Poza tym, jak ich strategia jest taka zła, to pokażcie to w boju, bo póki co taki płacz jakby każdy już wyjaśniał dlaczego masówka ich rozjedzie, a ja słyszałem że liczy się ilość a nie jakość.

No jak jakość będzie górą to bym się cieszył na waszym miejscu, bo będziecie mieć nie jeden ale pięć członów darmówek <rotfl>
 

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.047
Jak możesz to wymień te człony które z wami walczą + osobno wymień te które mają tylko odpalone z wami wojnę i nic poza tym
slynna akcja burzaca na etapie 10 dnia serwer przez 10 plemion, na ktorej potracili tylko offy i i ch rozwoj stanal, a dzis wielki szymek ninja-9, ale bedzie na 10% procent -13, tylle ile celow bylo rozpisanych xd
 
Do góry