Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209133

Guest
Nie widzę nic uwłaczającego w tej wypowiedzi tak szczerze, były tu gorsze rzeczy

Oho
Ładnie się podkładasz.

Jeśli dla Ciebie takie teksty są czymś normalnym, to gratuluję wysokiego rozwoju osobistego i kultury.
Normalnie bym jeszcze poszperał w Twoim dzieciństwie, ale jako, że ja jestem kulturalny, to do takich analogii się odwoływał nie będę.
Jednak przyczyna takiego podejścia jakaś jest.


Po drugie chyba nie łapiesz kontekstu. Ja nie organizuję konkursu na najbardziej wieśniacki tekst, a wskazuje, że chłop jest niedorozwojem płacząc na poziom forum i waląc takie wysrywy
 

DeletedUser209133

Guest
Wolę jak lecą bany i wieje nudą niż to Twoje pożal się Boże trollowanie.
Zrobiliście z FO jeden wielki śmietnik.

Jak wolisz nudę, to przestań stękać i zrób stąd kulturalny wypad.
Nie wchodź, nie czytaj, będziesz miał tak samo jakby nic się nie działo.
Na cholerę przyłazisz?
Psuć innym zabawę?

Nie lubię deszczu i wolę jak nie pada.
Dlatego gdy pada, wychodzę na dwór się zmoczyć.
To ma sens

A może dlatego masz ból dupska, bo prostu jesteś nędznym trollem, co właśnie pokazujesz.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.308
Oho
Ładnie się podkładasz.

Jeśli dla Ciebie takie teksty są czymś normalnym, to gratuluję wysokiego rozwoju osobistego i kultury.
Normalnie bym jeszcze poszperał w Twoim dzieciństwie, ale jako, że ja jestem kulturalny, to do takich analogii się odwoływał nie będę.
Jednak przyczyna takiego podejścia jakaś jest.


Po drugie chyba nie łapiesz kontekstu. Ja nie organizuję konkursu na najbardziej wieśniacki tekst, a wskazuje, że chłop jest niedorozwojem płacząc na poziom forum i waląc takie wysrywy

Czy Kanar w zasadzie nie powiedział nieironicznie, że jesteś tak atrakcyjny że aż niektórzy nie mogą się powstrzymać? Szukajmy pozytywów
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.054
Myślałem, że nic już mnie nie zdziwi na tym forum, ale jednak.

Kanar @Kanarinios., bliżej znany jako nieudacznik, lajkuje post w którym chłop tęskni za modami i normalnym FO.
Ten sam kanar, który godzinę temu, na tym samym FO pisał to:
Moze przynajmniej by porzadek zrobili z takimi przychlastami jak Ty i w koncu by Cie odprawili na wycieczke w jedna strone
 

Araagorn

Rycerz
Wynik reakcji
3.063
Jak wolisz nudę, to przestań stękać i zrób stąd kulturalny wypad.
Nie wchodź, nie czytaj, będziesz miał tak samo jakby nic się nie działo.
Na cholerę przyłazisz?
Psuć innym zabawę?

Nie lubię deszczu i wolę jak nie pada.
Dlatego gdy pada, wychodzę na dwór się zmoczyć.
To ma sens

A może dlatego masz ból dupska, bo prostu jesteś nędznym trollem, co właśnie pokazujesz.
To niezłą masz definicję zabawy xD
W dupie mam zdanie jakiegoś przydupasa szmateksa
Wybierz sobie które plemię na Arkadii chcesz zasilić
 

Deleted User - 849095943

Guest
Jak wolisz nudę, to przestań stękać i zrób stąd kulturalny wypad.
Nie wchodź, nie czytaj, będziesz miał tak samo jakby nic się nie działo.
Na cholerę przyłazisz?
Psuć innym zabawę?

Nie lubię deszczu i wolę jak nie pada.
Dlatego gdy pada, wychodzę na dwór się zmoczyć.
To ma sens

A może dlatego masz ból dupska, bo prostu jesteś nędznym trollem, co właśnie pokazujesz.
ALE ZAORALES TEGO PIONKA LORDZIE SNOW, GRATULACJE
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.132
No co niektórzy byli zdziwieni choć już na czacie informowałem na kogo ile leci o drugiej w nocy.
Dziwię się że na spokojnie dano mi dograć do drugiej wioski, za chwilę trzecia i spokojnie włączam się w zabawę ;)
Ja dopiero kawę pije ^^
Powiem że robi robotęxD

Plemię Mchamera przegrywa na Stefany?

Nie ważne że plemię przegrywa bo to sprawa drugorzędna, ważne że Nocny Łowca wygrywa i będzie mógł się pochwalić na forum ilu z was w pojedynkę pocisnął :cool:

Z dwóch wiosek do trzech to 50% wzrostu, jak utrzyma taki poziom wzrostu to jest to oczywiste i kwestią czasu że solo was pozamiata (jeżeli nikt inny nie wygoni Stefanów na Arkadię jeszcze szybciej).
 

DeletedUser209133

Guest
To niezłą masz definicję zabawy xD

Wybierz sobie które plemię na Arkadii chcesz zasilić

Powiedzmy sobie wprost, bo widzę wybrałeś metodę obrzucania się gównem, a tego nie lubię.
A więc czas Ci wyłożyć kawę na ławę.

Problemem jaki masz, jest to, że jesteś intelektualnym słabeuszem. I doskonale wiesz, że nie jesteś w stanie się tu przebić. To Cię boli.
Dlatego marudzisz. Gdyby modzi nas wybanowali, miałbyś chociaż pole do popisu.

Twoje wcześniejsze wpisy pokazują, że chodzi Ci o zainteresowanie innych własną osobą, a nie o czystość forum. Bluzgałeś i spamowałeś ile wlezie.
To nawet ja, niby ten śmieciarz, nigdy nie bluzgam.
Tak samo kija warci są Ci lajkujący Tobie te bzdury, np @mlgbrutale , który zrobił totalne wysypisko śmieci przez 50 stron dyskusji o s178.

Złodzieje krzyczą łapać złodzieja.

Tyle mam do Ciebie przesłania.
 
Do góry