Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
389
Bo ciężko wyspuscic normalne ustawienia tylko podkrecic barbki coby swat byl troche wiekszy jak na clasicu. Gwarantuje, że 95% graczy pialoby z zachwytu to nie lepiej odjebac takie cos xd

I kurczowo trzymac się swojego zdania, bo przecież jest się nieomylnym i to my jestesmy jacyś nienormalni
 
Wynik reakcji
398
Bo ciężko wyspuscic normalne ustawienia tylko podkrecic barbki coby swat byl troche wiekszy jak na clasicu. Gwarantuje, że 95% graczy pialoby z zachwytu to nie lepiej odjebac takie cos xd

I kurczowo trzymac się swojego zdania, bo przecież jest się nie omylnym i to my jestesmy jacyś nienormalni
Imo na każdym świecie bezgiełdowym powinny być podkręcone barby, te światy są tak śmiesznie małe, że się grać nie chce xD, giełdowe wyglądają przy nich jak jakieś uber mutanty
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
389
Najwyraźniej vikingen za duzo wymagamy :)

Jeszcze ten przedmiot do przenosin. Swiat MEM. Współczuję tylko ludziom, którzy stracą na niego swoj czas
 

DovahkiiN

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
137
@kmic Graczom należą się wyjaśnienia jak te Wasze nowe ustawienia mają zamiar działać, bo nagle po komentarzach od graczy dochodzicie do wniosku, że okej, damy jeszcze brak przycisku "zacznij od nowa" bo jednak rzeczywiście ktoś może tak robić, by wioska nie została przejęta poprzez wyszarzenie. Takie pisanie ustawień na kolanie nie jest profesjonalne. Zerknij też na PW proszę bo poruszyłem tam kilka innych ważnych kwestii.
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.295
A czemu "ukarać"? Ustawienia inne niż standardowe, wymagające nieco innego podejścia, ale to tyle. Nikt na takich ustawieniach nie grał, ale już każdy wie, że mu nie pasują :) Ale skoro wszystkim innym (także rywalom) nie pasują w ten sam sposób, to status quo zostaje zachowane.
wiadomo, lepiej wszystkich zdenerwować po równo niż zadowalać jakiś plebs co klika w wioseczki
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
@kmic Graczom należą się wyjaśnienia jak te Wasze nowe ustawienia mają zamiar działać

Mają zamiar działać tak, że nie można wysłać ataku na wioskę barbarzyńską. Pojawi się wówczas komunikat "Na tym świecie nie można wysyłać szlachty na wioski, które nie należą do żadnego gracza."
Nie bardzo mam pomysł jak bardziej mogę to wyjaśnić, ale w razie czego proszę o pytania.
 
Ostatnia edycja:

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.138
Mam propozycje do wszystkich plemion. Ustawmy się na jednym kontynencie obok siebie i kliknijmy przycisk usuń konto. Cały szary kontynent nie do przejęcia będzie fajnie wyglądał może Polski support zobaczy jaki wierny świat wydał
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Imo na każdym świecie bezgiełdowym powinny być podkręcone barby, te światy są tak śmiesznie małe, że się grać nie chce xD, giełdowe wyglądają przy nich jak jakieś uber mutanty
Kmic tu zrobi świat na 40 kontynentów, bo dowali tyle barb i spełni twoją prośbę
imo, dalej nie będzie można ich przejmować xD
 
Wynik reakcji
398
@kmic ale słuchaj tego bo mam też ciekawe "urozmaicenie"
ekipy startują od k0, k9, k90 i k99 i walczą o swoje ćwiartki z innymi ekipami, a potem ekspansją barb, które respiłyby się co 2 dni, aż nie zapełnią wszystkich kontynentów do samego środka ludzie by zagęszczali teren, żeby bić się jak za starych czasów pierwszych światów - myślę, że tak głupi pomysł jest o wiele ciekawszy niż brak barb xD
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
@kmic ale słuchaj tego bo mam też ciekawe "urozmaicenie"
ekipy startują od k0, k9, k90 i k99 i walczą o swoje ćwiartki z innymi ekipami, a potem ekspansją barb, które respiłyby się co 2 dni, aż nie zapełnią wszystkich kontynentów do samego środka ludzie by zagęszczali teren, żeby bić się jak za starych czasów pierwszych światów - myślę, że tak głupi pomysł jest o wiele ciekawszy niż brak barb xD
Współczuje ko i kd a potem graczom, jak będą robione akcje na 40 tysięcy offów xD
 

Szarli

Chłop
Wynik reakcji
14
Świat 300 dni, 90 % dominacji, mam nadzieję że tych szarych przerywników będzie jak najmniej od startu, bo na co komu. Teraz tylko pamiętać, by nie zapraszać darm bezpośrednio i możemy się bawić :D
Ostatnio support bardzo idzie na rękę wąskiej grupie graczy, a takie małe światy to tylko przyjemny bonusik.
Byleby tylko po pijaku nie odpalić AF :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry