[Pasek] Zdalna konfiguracja

grabie2

Chłop
Wynik reakcji
3
Ten skrypt pozwala umieścić konfigurację skryptu (np. HermitowskichFejków - czyli lista wiosek, szablony wysyłki, etc.) na forum plemiennym. Dzięki temu każdy współplemieniec ma zawsze aktualny fejkomat.

Niestety w obecnej wersji skrypt bardzo spowalnia wykonywanie skryptów, gdyż za każdym razem pobiera stronę z forum (co jest wolne). Od kilku miesięcy czekam aż support opublikuje aktualizację.

Odnośnie przykładu, hmm, to mocno zależy od zastosowania. Dokładna konfiguracja jest opisana w komentarzu na początku skryptu https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/Zdalna_konfiguracja.js
 
Wynik reakcji
72
TwawyaC.png

Hej,
część konfiguracji udało mi się wykonać, jednak odpadam przy treści spoilera jaki ma być na forum.
Tu przykład kodu wew. spoilera dostaję powiadomienie "ERROR: Nieprawidłowa konfiguracja na forum"

1. Co powinienem poprawić(pulę wiosek okroiłem ze względu na czytelność)?
2. Czy jest w jakiś online converter, który niezawodnie zmieni mi skrypt na jsona?
 

grabie2

Chłop
Wynik reakcji
3
Ciężko mi wskazać konktreną przyczynę ze screena, kilka wskazówek:
- upewnij się, że nazwa spojlera się zgadza (w sensie spoiler=XXX w BB-code i nazwa_spoliler: 'XXX' w konfiguracji, gdzie XXX to ten sam tekst, wliczając spacje),
- Przepuść to co masz w tagach [ code ] przez jakiś formater JSON, żeby upewnić się, że nie ma błędów składni, np. https://www.freeformatter.com/json-formatter.html
- w spoilerze lepiej nie mieć niepotrzebnych treści (javascript: var ...), one nie powinny przeszkadzać, ale kto wie, nie testowałem tego w ten sposób,
- możesz ustawić debug: true w konfiguracji skryptu - to spowoduje, że skrypt będzie pisał co robi na konsoli w przeglądarce (F12), może to pomożę Ci rozgryźć problem.

Jak to nie pomoże to podaj proszę:
- całą treść posta na forum plemiennym (najlepiej wrzuć na jakiś pastebin albo coś)
- link do tematu na forum plemiennym
- cały kod, który wstawiasz na pasek (może być w [ code ] na forum, albo pastebin)
 
Do góry