rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

destrodres

Chłop
Wynik reakcji
5
Ja bym sobie longa zagrał np od niedzieli wieczora do wtorku południa. Ale wtedy gwiazdeczka by musiała wchodzić kilka razy na dzień by botów łapac ;P
 

Ramajad

Pikinier
Wynik reakcji
1.126
Teraz jest ok, runda od 21.00 do 1.00, jak jeszcze grałem często to ciężko było ogarnąć rundę wieczorną po longu , zwykle pisałem do supportu.
Może znajdę czas i wbiję :)
 

destrodres

Chłop
Wynik reakcji
5
Witam wszystkich i chciałbym was uprzedzić przed graczem barca02 gość liże dupę i w nią wchodzi a po chwili puszcza kilka karet i offów po czym pierniczy że jest jakimś Joshem uważajcie na niego mam już kilku graczy którzy mieli taką samą sytuacje nie wiem czy gość coś wciągnął czy coś zajarał ale zmienia osobowości równie szybko jak łamię sojusze osobiście nie polecam gracza , uważajcie na niego , Cześć
 

Deleted User - 699854971

Guest
To ten co takie piękne wiadomości piszę jak się go zje ? xd
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
mati dawaj ze mna cue wyjasnie i zostaw oziego i dobrze ze lamei sojuesze z takim zwiezreciem jak ty i erwin tylko lamac :) dawaj ze mna zapraszam chetnie zagram of na of 3 grube by przejac i szysko w temacie rundka kazda ponizej 12 k i lecimy , zostaw piona w spokoju neich se defa spokojnie klepie a wystap ze mna cwaniaczku
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
kto ustawia te czasy rund? moze to powinno byc bardziej zroznicowane ? a nie schemat jeden codziennei to samo. nie mowie tu zeby wydluzyc ale np co 2 dzien dac inaczej np od 7-9 , 9 :30-11:30 , 12 -16 , 16:30-19;30 , 20 - 23 , 23:30 - 1 w nocy np nie wiem ale tutaj jest beznadziejnie , zreszta rundy tez beznadziejne. gdzie sie podzialy rundki 512 pkt i 2138 ? a powstaly jakies twory nowe. na plus rundka bodazje 1200 moja ulubiona spoko jest a reszta slaba jak niewiem co.

Nadal w formie
cejter wypowiedz sie sam bys pewnei zagral a tu ... no godziny rund do bani rundy do bani. ktos leci na latwizne ewidentnie. premki wam szkoda? a moze ustawcie nagrode 30 pp i rudne na miesiac bedziecie mieli z glowy nie tzreba bedzie myslec nad rudnami i godiznami. bez pzodrowien
 
Do góry