Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
A jako pomoc dla nas dacie info które skrypty niedozwolone u nas są dozwolone na międzynarodowym czy na własną rękę mamy szukać i ryzykować ew. banicję?
Banicja tam? Coś ty ^^
Tak samo będą banować jak na ostatnim miedzynarodowym turnieju szybkich :p
Jednym słowem bociarnia <rotfl>

@kmic kto jest opiekunem serwera?
 

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
103
prędkość 4 i nieograniczona farma.. tam beda chyba tylko ludzie, którzy nie mają życia albo siedzą w domu przez Covida ;)

Miałem faktycznie nadzieje na międzynarodowy świat, jednak taki, który wychodzi u Nas co 2 miesiące, może troche podrasowany jak Nasz Classic, ale nie coś takiego ^^
kazik p :p
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
@kmic moge pisac na tym serwerze po polsku + moge miec opis plemienia po polsku bo ludzie pisza mi ze nie moge XD
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
PS: @kmic jak się czujesz z tym że na wielkim turnieju będą używane skrypty które ty i @Lukasz032 uważacie za wielce nie legalne na polskiej wersji językowej?
Czuję się jakby mój świat się zawalił... muszę koniecznie skonsultować to z moim psychologiem, choć nie wiem czy będzie w stanie jeszcze przywrócić mi wiarę w sens istnienia... Pociesza mnie jedynie fakt, że ja się skryptami nie zajmuję i nie mam zielonego pojęcia jakie są dozwolone a jakie zabronione na poszczególnych wersjach...

W sumie uśmiechnąłem się podczas czytania ^^
Riposta niezła, ale zaryzykuję pójście krok dalej z pytaniem - naprawdę nie ma żadnej opcji, żeby ujednolicić skryptoteki plemion?

Mamy do czynienia z jedną firmą i chyba da się określić, które skrypty są szkodliwe, a które niekoniecznie.
Wiadomo, że nie istnieje lista skryptów nielegalnych, bo takich jest prawdopodobnie 2-3x więcej (nie wiadomo ile), ale można chociaż spisać te nieszkodliwe, legalne.
Skoro na tribalwars.net jakiś skrypt jest legalny, Niemcy korzystają, Anglicy korzystają, naprawdę nie widzę powodu, dla którego w Polsce ten sam skrypt miałby być w jakikolwiek sposób szkodliwy.
Gramy w tę samą grę - od tej samej firmy.

I żeby post pasował do tego tematu...
Łatwiej byłoby ustalić, z których skryptów można korzystać na takich eventach, turniejach, światach międzynarodowych, gdyby wszystkie wersje językowe posiadały ten sam zbiór w skryptotece.
Fakt, wymaga to większej współpracy między Team’ami, ale jest to realne i rozwiązałoby wiele dyskusyjnych kwestii... również związanych z banowaniem graczy.

Mam nadzieję, że brzmi rozsądnie... ot takie przemyślenia.
Pozdrawiam, spokojnej nocy ;)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Ten turniej w moich oczach staje się bajtem dyskryminacja strasznie dużej ilości narodowości czyni to ze 90% graczy dostanie bany bo kto by pomyslal ze na turnieju międzynarodowym obowiązuje komunikacja w ich językach.
Wystarczy ze ktos napisalby do mnie po polsku ja bym mu odpisal i mam perm bana naprawde uczciwa to gra by byla.
 

kiels0n

Chłop
Wynik reakcji
0
Myślę poklikać na tym turnieju, więc jakby ktoś potrzebował aktywnego gracza do jakiejś ekipy to pisać priv, nie mam osiągnięć ale znam tą grę.
Prawdopodobnie nikt nie napisze do mnie to chociaż chce mieć info w której części mapy będą nasi rodacy, te informacje mi wystarczą. Także z góry dziękuję za info o położeniu, będzie to korzyść dwustronna.
 
Wynik reakcji
472
Chciałem właśnie pisać, że jeśli My jako Polska chcemy coś osiągnąć, to Nasze ekipy powinny wbić mniej więcej w podobny rejon, najlepiej dodatkowo wystartować sobie 1 dzień po starcie[względnie - zrobić restart] na konkretny kierunek i spróbować od obrzeży (które będą rosły!) zająć mapę. 12 osób będzie miało ogromny problem a po miesiącu sytuacja się wyklaruje[to jak 3-4 miesiące na normalnym serwerze] i będzie można wybrać sobie skład na końcówkę.


Ale co ja tam wiem. Głupi jestem.
 

DeletedUser192125

Guest
@wielki asasyn nie smutaj bez powodu bo nawet nie mowa o tobie, tylko o innym assasynie, którego Rinne miał na avatarze.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
No to jak ktoś czyta z ekipy polskiej to zapraszam do dania cynku to zrobię forum wspólne polskich plemion aby można by to gdzieś przedyskutować po starcie :)
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
Czy polski support stanie na wysokości zadania i załatwi, by POLACY (czyli gracze polskojęzyczni) mogli pisać na forum wewnętrznym i między sobą w języku polskim, bez obawy o zbanowanie, gdy Germańce zaczną dostawać po hełmach i będą potrzebowali uciec się do takich ,,sztuczek"?

Chętnie bym przeniósł punkty premium na ten turniej, ale jak mam dostać bana za napisanie do naszych czegokolwiek po polsku, to jest to zwyczajnie nieprofesjonalne.
 
Do góry