rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
no nie ma
mam tylko nadzieje, że za rok zagra prawdziwa reprezentacja
na pewno mnie w niej bedzie, ale jak bedzie tam sie liczyl poziom - to Ciebie tez nie;)
milego wieczoru
chłopak o czym ty gadasz? :d
zakładam że każdy z Polskiej Repki 1 c 1 by cie porobił bez problemu. więc do czego pijesz?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Poprawa nic nie da. Takie osoby nie mają wstępu do repki. Chociaż się nie pomyliliśmy w tej kwesti:)
:) to ja do niej djosc nie chciałem jak mnie ceiter oczernil.Wbij keymil na runde i pokaz skila 1vs1 ze mna :) u mnie starciles bardzo duzo bardzo... Kiedys cie cenilem ale wyszlo jaki zaklamany jestes.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.350
@Ceiter Słyszałem że za przekupienie turka na sparingu dostaliście kare i musieliście grać w 9 przez 30 min PRAWDA TO ?
Dlaczego uciekasz się do takich zagrań i potem cała repka na tym traci a wiadomo że sparing i tak nikogo nie obchodzi :/
TOTALNE DNO
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Ale dymy :oops: jedna przegrana i wylała się fala hejtu. Chłopaki mieli mało czasu na zgranie się i w dodatku dawno razem nie grali dajmy im szansę. Z drabinki przegranych zwyciężca gra dalej? Czy jak to jest?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.026
Możemy dojść jeszcze do finału :) tylko jeśli do niego trafimy to musimy pokonać 2 razy drużynę z lepszej drabinki. A oni nas tylko raz
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
chłopak o czym ty gadasz? :d
zakładam że każdy z Polskiej Repki 1 c 1 by cie porobił bez problemu. więc do czego pijesz?
A ja powtarzam po raz kolejny i powtórzę też Tobie.
TO NIE JEST ZADNA REPREZENTACJA tylko Zgromadzenie kolegów Ceitera.
Reprezentacja z definicji to pewna okresona grupa osób która jest najlepsza w kraju w danym sporcie, grze itd.
A tu mimo że kilku NAJLEPSZYCH faktycznie gra w zgromadzeniu kolegów Ceitera, kilku innych (blacksheep, szumix czy Ceiter) może grać potrafią alle do grona NAJLEPSZYCH nie należą.
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.882
Boże, na prawdę dożyliśmy czasów, gdzie ludzie spinają się o to, że nie grają W REPREZENTACJI JAKIEJŚ GIERKI PRZEGLĄDARKOWEJ? XDDDDDDDDD
 

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
Następnym razem Odpalcie z 5 rund eliminacyjnych. Z ustawieniami jak pod mistrzostwa. Wszystkich chętnych dzielić przed każdą runda na losowe drużyny. Na koniec z twspeeds.com robić ranking. Nie idealne rozwiązanie. I nie eliminuje botów itd. Ale może to skończy dyskusje
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
277
Jezu jedna porażka i wielkie halo,ludzie obudźcie się repka teraz była z łapanki dużo graczy nie grało od dawna brak czasu,zycie prywatne,nie maja tyle zgrania co repka grająca w 4 czy 5 osób,poza tym rumunia zawsze była mocna.Kiedy zrozumiecie że to tylko gra,fakt może skład jest do lekkiej korekty ale nie przesadzajmy bo nikt nie jest tam przypadkiem,grałem z szumixem i wiem ze grać potrafi jesli odstaje w rozowoju to raczej wina okolicy nie jego,czekam nanastępny turniej na SP i chętnie zmierzę się z tymi co tak szczekają bo ja wiem ze niemam skilla na repke ale widzę są tu same prosy co tylko szczekać umieja.
Niedlugo wracam na SP także zapraszam każdego chętnego pograc 1 vs 1 tylko musze pare rundek zagrać zeby coś tam sobie przypomnieć,z ludzmi pokroju losera nie mam zamiaru grać :D
Pozdro
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Ależ tu gówno burza Ogl szybkie są mało istatne w Polsce suport powinnien sprawdzac kazdego wbijajacego na runde ... i wybrać najlepszych . Szczerze mówiąc połowa ludzi z SP gra na botach gdybać może każdy .. Łatwo się wyśmiewać pokażcie co potraficie bez botów bez ...... skryptów :D suprocie wez sie za szybkie a raczej każdy wie jak jest szybkie są na bocznym torze suportu i nawet zgłoszenia o skryptach i botach nie przynosi rezultatu 1 przypadek na 100 ze ktos banan wyłapie ... Kapi LOSER to dobre chłopaki ... Ale Polska najwazniejsza wierze w was panowie ... Z ceiterem sie nie lubie ale trudno taki skłąd repki nie inny ... Powodzenia panowie i top 1 życze :D

To tylko gra panowie to tylko gra :p
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jezu jedna porażka i wielkie halo,ludzie obudźcie się repka teraz była z łapanki dużo graczy nie grało od dawna brak czasu,zycie prywatne,nie maja tyle zgrania co repka grająca w 4 czy 5 osób,poza tym rumunia zawsze była mocna.Kiedy zrozumiecie że to tylko gra,fakt może skład jest do lekkiej korekty ale nie przesadzajmy bo nikt nie jest tam przypadkiem,grałem z szumixem i wiem ze grać potrafi jesli odstaje w rozowoju to raczej wina okolicy nie jego,czekam nanastępny turniej na SP i chętnie zmierzę się z tymi co tak szczekają bo ja wiem ze niemam skilla na repke ale widzę są tu same prosy co tylko szczekać umieja.
Niedlugo wracam na SP także zapraszam każdego chętnego pograc 1 vs 1 tylko musze pare rundek zagrać zeby coś tam sobie przypomnieć,z ludzmi pokroju losera nie mam zamiaru grać :D
Pozdro
To my z toba grac nie cgcemy
 
Wynik reakcji
6.791
Moim zdaniem zrobiłem tyle ile mogłem,po turnieju można zrobić jeszcze jedna ankietę i tyle,bo teraz nie ma sensu,mam ciekawsze zajęcie niż ogarnianie wszystkiego wiec nic na sile.:)
Zreszta,nadal jesteśmy w grze...
I nie zapominajmy ze nie jestem jedynym kapitanem;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry