rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
no nie ma
mam tylko nadzieje, że za rok zagra prawdziwa reprezentacja
na pewno mnie w niej bedzie, ale jak bedzie tam sie liczyl poziom - to Ciebie tez nie;)
milego wieczoru
 

dont do this

Chłop
Wynik reakcji
2
Ja myślę że trochę sprawiedliwiej byłoby jakieś przejrzyste zasady rekrutacji zrobić. Bo wiemy że było kilku pominiętych graczy a mają bardzo dobre srednie lp na rozegrana rundę w twspeeds.com. Może niekoniecznie chcieli grać, ale chyba lepiej właśnie uniknąć tych dyskusji i brać ludzi co teraz grają a nie stare gwiazdy co grały ostatnio 5 lat temu. Także trochę rozumiem niektórych. Ale myślę że mimo wszystko mieliśmy reprezentację prawie najmocniejsza możliwa. Co do Rumunii to jestem ciekaw raportów i jak wyglądał przebieg meczu. Od początku mieli więcej pkt. Wojska tez? Ciężko było nadrobić stracony dystans?
 

DeletedUser201402

Guest
Skoro swoje zbiorowisko nazywasz repką, to może wyjaśnij jako kapitan reprezentacji dlaczego przegraliście z cyganami?
Grałeś kiedyś na rumunskich sp jak grali gracze Repki? Nawet byś z swoim mentorem loserem nie zdążyli zrobić 24 zagrody jakby was już nie było:)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
chłopaka od ostatnich meczow zycie zjadlo, wysralo, jest zakompleksiowy - wiec jak on ma prowadzic takie cos?
 
Wynik reakcji
6.752
Ja myślę że trochę sprawiedliwiej byłoby jakieś przejrzyste zasady rekrutacji zrobić. Bo wiemy że było kilku pominiętych graczy a mają bardzo dobre srednie lp na rozegrana rundę w twspeeds.com. Może niekoniecznie chcieli grać, ale chyba lepiej właśnie uniknąć tych dyskusji i brać ludzi co teraz grają a nie stare gwiazdy co grały ostatnio 5 lat temu. Także trochę rozumiem niektórych. Ale myślę że mimo wszystko mieliśmy reprezentację prawie najmocniejsza możliwa. Co do Rumunii to jestem ciekaw raportów i jak wyglądał przebieg meczu. Od początku mieli więcej pkt. Wojska tez? Ciężko było nadrobić stracony dystans?
Tak na prawde dostalismy informacje o turnieju 3 dni przed planowanym startem,pozniej po prostu start sie opoznial.. Musielismy dzialac szybko,bralismy ludzi aktualnie grajacych na treningi przeciez:) Ale niektorzy po prostu sie nie sprawdzali,np taki Kapi,ktory z rozwojem odstawal za bardzo i teraz wylewa swoje zale,wnioski wyciagniemy ale jest jeden problem,ktory przytoczyles... Zbyt dlugo niektore osoby nie graly normalnych rund i odstawalismy w rozwoju z racji takiej,ze Rumunia jest caly czas aktywna:) Jezeli nie poprawimy swojego rozwoju nic wiecej nie zdzialamy ;)

Ale spokojnie,jezeli dotrwamy do finalu to sprobujemy cos podzialac na rewanz:)
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
382
Gosciu, masz mentalność losera. Obstawiam że możecie być ze sobą spokrewnieni xD

Sporo było osób które się poprostu nie sprawdziły i nie było sensu ich trzymać.
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Chociaz to co mówi Ceiter ma sens
na turnieju nie mozna sie skrypcie odpalic to i w rozwoju odstawaliście xD
(bardzo to bylo widac u szumixa)
 

DeletedUser201402

Guest
Widzę (poziom losera) Kapi to według ciebie najlepszy by był loser w repce gdzie on nie potrafi normalnie pisać a co dopiero mówić. Wiesz co to by było na ts? :)

Kapi nie byłeś na meczu to niewiesz co zawiniło, wystarczy jeden błąd a przeciwnik wykorzysta nawet rozłożenie wiosek może decydować o takim czymś.
 
Wynik reakcji
2.870
Chociaz to co mówi Ceiter ma sens
na turnieju nie mozna sie skrypcie odpalic to i w rozwoju odstawaliście xD
(bardzo to bylo widac u szumixa)

Gościu, nie radziłeś sobie na tych ustawieniach turniejowych i robisz z siebie teraz nie wiadomo jakiego kozaka :)

Zacząłem od nowa na starcie, strata około 2min (mail przychodzi z lekkim opóźnieniem), okolica na początku po resecie też nie była za dobra do aż tak dobrego startu, ale co Ty wiesz... :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
czlowieku ale czy mi zalezy marnowac czas na siedzenie i udawania reprezentanta w turnieju za ktory Ci nawet 10 pp nikt nie da? (pp tez mialbym akurat w dupie bo sobie moge kupic ile chce xD)
po 2 smiesznych treningach gdzie patologia sie az rzucala w oczy oszczalem taka zabawe i przestalem tam wchodzic, nikt mnie jeszcze nie wyprosil wiec nie wiem o czym Ty mowisz, zresztą Ciebie nawet tam nie bylo wiec liz dupsko Ceiterowi w realu, a nie na forum jak nie wiesz co piszesz

Dokładnie i klepie sam deff z lk xD


nie miałem NIGDY deffa w 1 wiosce - na żadnej rundzie od kiedy gram w plemiona

nawet praktycznie nigdy nie mam w kolejnych xD

Tak wiec na zakonczenie
Ceiter -Ciebie nikt do zadnej repki tez nie wybral, zostales ,,kapitanem" bo X lat temu coś tam grałeś , ale nie jest juz to aktualne
A Karbit wygrał wygrał jedna ,,zwykla " runde w zyciu - a cos pierdoli
Zegnam bo mnie drażni takie dno xD
dobranoc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.752
Ale ziomek Ty sie czepiasz do mojej gry jak w rozwoju przewaznie bylem w topce XD + prowadzilem druzyne, Ty sprwadzales w ogole staty czy tak o sobie piszesz zeby loser dal bociki?
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ale wstyd. Koledzy ceitera pojechani... Konczcie te gre w plemiona bo nawet kraju godnie nie reprezentujecie... Wstyd i hanba. Podrabiano reprezentacji. Brak szacuku do Was zawsze bede mial. Smieszy mnie to ze nie udzileam. Sie na forum a ciagle o mnie pisza. Jestem prawdziea gwiazda w tej grze
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Rumunia to bardzo możliwe że zwycięzcą turnieju albo finalista przynajmniej. No cóż postaramy się poprawić :) pamiętam 4 lata temu Rumunia wygrała pierwszy turniej pokonując nas , a później kolejne 3 należały już do Polski :) jak to mówią piłkarze wyciągniemy wnioski :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Rumunia to bardzo możliwe że zwycięzcą turnieju albo finalista przynajmniej. No cóż postaramy się poprawić :) pamiętam 4 lata temu Rumunia wygrała pierwszy turniej pokonując nas , a później kolejne 3 należały już do Polski :) jak to mówią piłkarze wyciągniemy wnioski :)

moze zacznij od nie spoznienia sie na mecz pol godziny
 
Do góry